poster

O lásce - pouze pro dospělé

 • Rusko

  Про любовь. Только для взрослых

 • Rusko

  Pro ljubov. Tolko dlja vzroslych

 • Rusko

  Про любовь 2

 • anglický

  About Love. Adults Only

 • ruský

  Pro lyubov. Tolko dlya vzroslykh

Komedie

Rusko, 2017, 109 min

 • Malarkey
  ****

  Zajímavě pojatý povídkový film, kterým naprosto perfektně provází John Malkovich. Ten, coby přednášející sype jedno moudro o lásce za druhým a během přednášky nám tvůrci promítají životní příběhy spojené s láskou některých návštěvníků této přednášky. Vše je pak zakončeno povídkou, kterou si sám odehraje Malkovich. Na něm to zdánlivě stojí, ale i povídky jako takové fungují sami za sebe. Nemůžu říct, že bych se nebavil.(26.10.2018)

 • dalziel
  **

  No mňa to teda moc nebralo.(23.9.2018)

 • slunicko2
  ****

  Pokud vnímáte Rusy jako prudérní bezpohlavní budovatele socialismu, tak vězte, že to už neplatí. Zavedená ruská sexuální tabu zmizela...alespoň v tomto filmu. 1) Pěkná dramaturgie a milý 64letý John Malkovich jako spojovák mezi jednotlivými povídkami dává více či méně vtipným příběhům s pěknými kluky (i děvčaty) příjemný rámec._____ Mix ruštiny a angličtiny je roztomilý._____ 2) Prudérní policistka 4*_____Statistika rozvodů 4*_____Sexem posedlá shání chlapa 4*_____Večeře s hercem 3*_____Morální kodex 3*_____ 3) Film Pro ljubov jsem neviděl, ale nemám pocit, že by neznalost prvního nějak bránila v porozumění druhému._____ 4) Ve filmu mi chybí homosexuální vztah, který by pěkně znázornil zmiňované boření tabu. Na druhé straně připouštím, že boj s předsudky není snadný. I tak zde tvůrci vykázali odvahu a značnou obratnost._____ 5) To nejlepší nakonec: 35letý Maksim Matvejev (herecká hvězda Nikita Orlov), 34letý Vladimir Vladimirovič Jaglyč (designer Michail), 19letý raper a textař Gleb Dmitrijevič Kaljužnyj (Anin přítel Miťa), 29letý Alexandr Palj (DJ Viktor).(22.1.2019)

 • hygienik
  ***

  Na jednej strane ma teší, keď v TV ide ruský film, pretože sa to stáva veľmi zriedkavo. Ale mnohé z nich, a tento tiež, sú len napodobeninami amerických filmov, bez originality. Takže je vlastne jedno, či sa k nám moderné ruské filmy dostanú alebo nie.(23.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace