Geunyang saranghaneun sai (TV seriál)

• Jižní Korea

Romantický / Drama

Jižní Korea, 2017, 16x65 min

Jin-won Kim

Bo-ra Yoo

Už delší dobu jsem neviděla tak skvělý příběh! Není to nic přeslazenýho, bylo to surové, takže suprové. Won Jin Ah (Moon Soo) nejen, že je moc hezká, ale umí i hrát. Moon Soo od nehody trpěla výčitkami, vlastní matka do ní ještě ťala... Gang Soo (Junho) vyrůstal bez rodičů, má tvrdou povahu, aby přežil... Junho mě zase překvapuje! Excelentní herecký výkon... 4,5*****(22.2.2018)

Po delší době jsem se opět dostal k nějakému dramatu... (studium v Korei je hold docela časově náročné...) Ale naštěstí jsem měl šťastnou ruku, protože tohle drama se opravdu povedlo. Přestože zde nenajdete mnoho super známých herců, tak na hereckých výkonech rozhodně neztrácí. Příběh je drsný a vcelku realistický, což oceňuji. Upřimně jsem čekal naprosto něco jiného, ale zklamán rozhodně nejsem. - 90 %(25.3.2018)

Začátek super, ale jak se později snažili až moc vystavět příběh na sebelítosti, to mě vážně nebralo. Jako u Something in the Rain vytvářeli překážky, které ironicky nudily víc než sáhodlouhé pasáže o ničem. Prostředí se mi líbilo a s některými mezilidskými problémy se pracovalo opravdu dobře. Co však vévodí na plné čáře, tak skvěle napsaná postava Jung Yoo-Jin, kterou výborně zahrála Kang Han-Na. Jedna z nejlepších ženských postav, kterou jsem v JK seriálech viděl.(9.3.2019)

Dokoukala jsem do desáté epizody, potom mě seriál omrzel a vůbec mě nezajímá, jak zápletka skončí. Herci hrají dobře, ale v seriálu se nic neděje, vůbec nic. Stavba prakticky nepostupuje, všichni jezdí sem a tam, mluví spolu, hádají s, potom se zase opouštějí. V momentě, kdy Junho nastoupil na rybářskou loď, aby se mohl utápět v sebelítosti a v tom, jak není pro svou lásku dost dobrý, jsem si řekla, že je taky na čase odplout k jinému korejskému seriálu.(10.2.2019)

Zařazeno mezi mých TOP 5 seriálů za posledních 12 měsíců. Úžasná lidskost. Od první epizody bylo jasné, že jsou postavy nejobyčejnější, jaké mohou být. Zde v hercích neuvedená Won Jin-A je o jedenáct let mladší kopií Soo-Ae až natolik, že by si mohly vyměnit pasy a nikdo by nic nepoznal. Na rozdíl od Soo-Ae má ale výrazně širší paletu herectví, což je pro seriál a speciálně tento seriál super. Ve vedlejších rolích je hromada mě známých herců a skoro všichni se mi líbili (skoro, protože jsem nemusel přítele kamarádky hlavní hrdinky - jejich vztah bylo jediné, co mě upřímně nezajímalo). Babička byla naprosto úžasná, Noona také, hlavnímu hajzlíkovi jsem v určitých chvílích upřímně fandil, líbila se mi CEO z druhé hlavní dvojice, když měla mokré vlasy, herce, který ztvárňoval otce hlavní hrdinky jsem po delší době doopravdy rád viděl a jediné mi vadilo, že byla jeho postava trochu plošší. Líbilo se mi, že se většina děje odehrává v chudší čtvrti, která je ale úplně krásně sesnímaná. Ocenil jsem, že hendikepované postavy byly zařazeny do děje/života úplně přirozeně, bez toho, aniž by se zvýrazňovalo, že jsou hendikepované. Líbila se mi přirozenost romance (když se některá z postav smála, bylo to úplně krásné), líbilo se mi nadšení, se kterým hlavní hrdinka řídila kamion. Ano, mám názor, že hlavní hrdina potřeboval v jedné chvíli ránu do nosu, aby viděl hvězdičky a nemohl se hýbat a vymýšlet blbosti, ale netrvalo to dlouho a přežil jsem to. Všeobecně doporučuji. ■ Recenze, která mě přesvědčila http://www.asianstar.cz/videa/37012-just-between-lovers-recenzia ■ Oficální OST https://www.youtube.com/watch?v=kZ-Xa-aRXPo(3.10.2018)