Hak-su (Jeong-min Park) odjel kvůli rodinným problémům z rodného města Puanu a snaží se v Soulu prosadit jako rapper. Již pošesté to zkouší v soutěži Show Me The Money, ale bezúspěšně. Jednoho dne se mu ozvou z puanské nemocnice, že jeho otec (Hang-seon Jang) utrpěl mrtvici a on má přijet. Po dlouhých letech se tedy vrací domů. Hned po příjezdu potkává svou kamarádku z dětství Sun-mi (Go-eun Kim), která do něj bývala zamilovaná. Neshody s otcem stále pokračují, proto se chce vrátit zpět do Soulu. Policie ho však začne považovat za podezřelého v případu podvodu a zakáže mu Puan opustit. Jemu tedy nezbývá nic jiného než zůstat a vyrovnat se s minulostí. (LangiJ)

LangiJ

Nějak jsem od toho filmu moc nečekala, takže výsledek byl pro mě milé překvapení. Líbilo se hodně. Hudební filmy jsou moje. I když tu nejde jen o hudbu. Několik písní sice zazní, ale hudba dotváří jen podkres k příběhu komplikovaného vztahu otce a syna, kteří se musí vypořádat se svými životy a vyrovnat s minulostí. Rap mi ne vždy sedne, ale tady to bylo fajn. Texty písní sedí do děje, odráží pocity hlavního hrdiny a on se jimi snaží vyrapovat a vyrovnat se svým nelehkým životem. Park Jung-min dokazuje, že kromě role autistického kluka, který válí na klavír (Keys to the Heart), zvládá i rap. Nemohla jsem se rozhodnout, ale nakonec 4* Přeloženo. ()