Take me out (TV pořad)

Take me out

Soutěžní

Slovensko, 2017, 16x95 min (Alternativní: 10x57 min)

Tomáš Eibner

Komentáře uživatelů k TV pořadu (116)

Proč? Prostě proto. Show jsem se osobně zúčastnil, čehož nelituji a nikdy litovat nebudu. Za svými rozhodnutími a činy si stojím a vždy si stát budu. A účast v téhle show byla super zkušenost a nezapomenutelný celoživotní zážitek. Je to show, je to zábava, a o to tu jde. Prožil jsem si toho v životě už hodně na to, aby mi záleželo na tom, co si kdo o mně a mé účasti na tomto projektu myslí. Tohle je zkrátka fajn nenáročný pořad na odreagování, který mě dokáže i solidně pobavit, a za tím si stojím.(6.9.2017)

• Isherwood

Genderové peklo, proseté neúspěšným castingem na porno, o kterém do konce semestru vznikne půl tuctu diplomových prací, přičemž ani jedna to neuchopí stejně. Tohle svádí k tak idiotským sociologickým interpretacím, až v tom upištěném tyjátru nad slzou testosteronu, která protekla skrze gel na vlasy a kreatinovou svalovinu, tuším škodolibé dramaturgy Primy, kteří řvou smíchy v zákulisí pokaždé, sotva někdo z přítomných promluví.(1.10.2017)

• Zeck

Plejáda exhibujících zaplacených kurev (od pohledu i povoláním) a obdobných imbecilů, kteří jsou tak zoufalí, že to možná dělají i zadarmo. Perfektní freak show pro unikátní rozpoložení nálady, kdy máte chuť někým nebetyčně pohrdat a cítit se při pohledu na něj jako génius. Pro jiné účely zcela nepoužitelný pořad, ale věřím, že ve vidláckém Česku to má sledovanost luxusní, konečně pořad na intelektuální úrovni pravidelného diváka televize. 0 %(28.9.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Mám taký pocit z teba, že keby som sa otočila bokom, tak už šukáš všetko naokolo." Děkuji tímto Pořadu Luďka Staňka za inspiraci, při hledání dna televizní zábavy. Já se sice domnívám, že ještě stále je kam klesat, ale sledovat seznamování "party dívek s velkým sebevědomím a malou slovní zásobou" je mimořádný zážitek. A to nejsem žádný intelektuál, takže mě nijak neuráží sledovat poskakující krásky, ale ať jsou raději němé. Nicméně za nechtěnou zábavu si tohle hvězdu určitě zaslouží.(22.9.2017)

• Dragoni

Povrchnější pořad jen těžko budeme hledat. Zde nabývá pojem odpad a zbytečnost nového rozměru.(20.11.2017)

• Ded@M@tes

To snad ne. Tupé, hloupé a úplná hovadina. Čekal jsem s čím se zase prima vytasí. Exoti co nikdo nechce jdou do TV. Co dodat Farmář hledá ženu už asi nefrčí, tak to oblékli trochu do gala. ( Hodnocení: 0/10 )(22.9.2017)

• Fretakata

Nebyt toho, ze sme o "sutazi" nic nevedeli a bavili sme sa snahou uhadnut pravidla, neboli by sme vydrzali ani ten jeden diel. Zjavne je to cele nahrane, ale ako blbo !? Top hnoj bolo rozhorcenie Prachara nad akoze priebercivostou slecien. Btw, polovica z nich by mohla plynule prejst do relacie o zbabranych plastikach. Nieco tak neprirodzene, stupidne a odpudive sa objavuje len raz za niekolko rokov..Velegrc.(17.9.2017)

• castor

Moji milí, sociální sítě opravdu nepředstavují reálný život. Střet s realitou pak může způsobit o to větší problém. Třeba při seznamování. Ale vlastně: vždyť to tak dnes chodí. Vše je zrychlené, povrchní a prázdné. Vznikají proto televizní formáty „zábavy“, kdy se třicítka slepic s tunami make-upu natřásá před kohoutem, který si myslí, že cool tetovačka a laciná gesta ještě dneska na někoho platí. I když asi jo. Na základě minima informací má slípky zaujmout samec z řádu hrabavých (tipuju, že nahrabat si chtějí hlavně ony), hejno začne mačkat (to ještě většina zvládne) tlačítko, kterým ptákovi dávají najevo, že pod jejich peří se nedostane. Svět se zbláznil. Ten televizní definitivně. Náladu to svou tupostí ovšem paradoxně zlepší. Prachař naštěstí pohotový.(29.9.2017)

• salahadin

Nevěřil jsem Luďkovi Staňkovi, že je tohle až taková cocotina, za jakou ji označil. Mýlil jsem se nebetyčně. Stačilo pár sekund a věděl jsem, že jestli okamžitě nevypnu tu bednu, budu mít těžkou újmu na zdraví. Takže asi jen tolik, že do jednoho slepičince, složeného z fakt nehezkých slípek, dorazí namistrovaní kohouti, kterým stojí..........za to se ztrapnit. Kde je Slávek Boura? Svýho času to byl shit, no v dnešní konkurenci ULTIMÁTNÍCH pi****vin by to byl pořad na úrovni. K anglickému názvu tohoto stupidního shitu mě napadá jen název písničky od skupiny Helloween: I WANT OUT!!!(22.9.2017)

• InJo

Primácká verze novácké 90's kultovky Rande, ukuchtěná ve stylu mega-okázalých talentových soutěží. Ta přehlídka zlatokopeckých šlapek a laciných umělohmotných pornohereček je k nezaplacení. Z hlediska "dobrého" vkusu samozřejmě totální shit, ale funguje to (občas!) i na bázi ultimativního guilty pleasure bizáru. ;-)(10.11.2017)

• Kothy

Tak tohle je moc. Je to sice sranda, ale v podstatě je to hlavně o ponižování těch borců. "Vypadáš jako můj křeček, když mu měním piliny." :D(2.10.2017)

• Slartibarkfast

Notypochvo, to si ze mě děláš spodní část zad. Taková ubohá banda ne zrovna inteligentně vypadajících jedinců s blíže nespecifikovanou genetickou vadou a poruchou mozku. Viděl jsem asi dvacet minut této estrády na popud kamaráda, který tam účinkoval, abych se sám přesvědčil o jeho slovech nemalé kritiky, a mám chuť si podřezat žíly. Kam jsme to dopracovali?! K veřejné prostituci přímo na našich obrazovkách, kdy skupina nepříliš bystrých lehkých žen nahání duševně méně smělé chlapce s přílišnou fixací na svůj zevnějšek. Vždyť kdyby se tohle dalo skutečně dohromady a nedej Bože zplodili nějaký ten genetický odpad, bude z toho nutně nějaký velmi nedostatečně uvažující výsledek, kterých tu po ČSFD běhá už dost. Proč to podporovat? Je snaha o vyšší sledovanost jediným silným argumentem pro výběr účinkujících, kde se setkávají silikonem vylepšené a v rozkroku značně veselé ženy, sebrané nejspíše přímo ze svého pracoviště někde na odpočívadle kamionů, a našamponovaní profi olizovači známek, živící se doprovodem starších dam na zábavu? Kdo by koho živil? Jak? Děsí mne otázky, které mne napadají. Děsí mne, jaké by mohly být odpovědi. Děsí mne tento rádoby zábavný pořad. 0%(22.9.2017)

• SLOTH

Dno. ... Tak ne hodnotil jsem po dvaceti minutách. ale ono to pořád klesá!(21.9.2017)

• Caszidy

Těší mě, že tuzemské televizní stanice dokáží i po těch letech překvapit a opětovně najít nové dno "televizní zábavy".(15.9.2017)

• Dale

Tak som si povedal, že budem na dve hodinky masochista a pustil som si jednu epizódu tejto veľkolepej show. Nepovedal by som, že je to úplné dno televíznej zábavy, boli už programy aj na nižšej úrovni (Farma, Vyvolení...), no veľký rozdiel medzi všetkými týmito formami zábavy pre jednoduché masy nie je. Stačí pár minút a zopár viet zoznámeniachtivých slečien a príde vám nevoľno, no hlavne veľmi rýchlo pochopíte, že minimálne 95% z nich tam je kvôli niečomu úplne inému - zviditeľniť sa a zarobiť. Takže robia show a odpálkujú každého chlapa a aj keby tam prišiel pán dokonalý, tak by na ňom za tie 2 minúty našli milión chýb. Alebo možno vôbec nič nehrajú, ale naozaj sú také husi, čo na každom hľadajú len chyby, hlavne že oni sú tie najkrajšie, najlepšie a najdokonalejšie. V tom prípade im ani nemusím želať, aby si nikdy nenašli vzťah, lebo to u nich nehrozí. A nebudem radšej želať nič ani našim skvelým komerčným televíziám, lebo to nemá žiadny zmysel, tie budú vysielať stále len takéto sračky, dokiaľ je dosť tupých divákov, ktorí na to čumia. Ja až taký masochista nie som, toto mi stačilo na dosť dlhú dobu. Len ľutujem tých chlapov, ktorí do toho šli s očakávaním, že si tam niekoho nájdu, ale toho by asi tiež nikto normálny nebol schopný, tak nech si to užijú a vyžerú od tých primadon až do dna.(10.11.2017)

• pools

Třicet prostitutek hledá mecenáše. Nebo tak něco.(15.9.2017)

• Marek1991

Zoznamky sú možno aj potrebné, ale nie týmto bulvárnym štýlom plným hrôz z mnohých oblastí života. Až si pripadám zle a zamýšľam sa či sme na tom ozaj tak zle v našej krajine s intelektom ľudí.(14.9.2017)

Konečne 120 dní Sodomy v TV!(15.10.2017)

• SOLOM.

Skoro se až stydím, že jsem viděl asi polovinu odvysílaných dílů. Tahle show to teda byla „jízda“. „Prý 30 sexy dračic“ – většina z nich vypadala, nebo spíš byla klasické/ někdy mi připadalo, že i vysloužilé kurviska, no a možná se tam objevilo i pár normálních holek – ale za tohle rozhodně ruku do ohně nedám. No a o IQ většiny soutěžících (mužů) si každý jistě udělal obrázek sám. Někteří tam šli podle mě z hecu, jiní zřejmě kvůli osobní krizi, víc jak polovina ale byli totální dementi a podle toho úroveň této „soutěže“ i vypadala. Až se divím, že se tomu Prachař zaprodal…(3.2.2018)

• Lukrecie

To je ale pipkárna povrchní :D :( Nechápu proč musíme přejímat každou kravinu, ještě že máme inteligentní publikum, které to vyhodnotilo "po našem". Některé přišly evidentně vyvalit svoje silikony a ulovit pracháče tím, že si udělají reklamu. Jestli tohle prezentujete jako zábavu, tak za mě ztráta času.(30.5.2018)

• OG_Swifty

Po shlednuti prvnich 3 dilu musim rict, ze spis nez seznamka to pusobi jako propracovane PR v televizi nekolika vybranych divek (slusne receno). Zhruba 6 krav (bruneta vlevo, kozata Zuzanita, ukrajinka, nevinna blondynka, cahounka a tomboy s melirem) dostane v kazdym dile X minut prostoru k tomu, aby nam rekly, proc se jim vyvoleny stale jeste libi a zahy na to proc se jim uz nelibi. Naopak nektery jsem v prubehu tech 3 dilu nevidel jeste ani pipnout. Co se tyce panu, mihnou se tam tragedi, dementi a par zdanlive normalnich jedincu, u kterych si jejich ucast v poradu nedokazu racionalne vysvetlit. Moderatorska dvojice Prachaty-Zimny je nepresvedciva, humor doslova trapny a vlastne podobne jako cely porad nefunguje. Ano, hvezdu ponecham, protoze clovek se skutecne nestaci divit, co se dneska do ty televize naprosto vazne nevypusti.. a pri podivane s prateli se jedna o skutecne zabavny bizarre.(15.9.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6