Take me out

(pořad)
  • Slovensko Take me out
Soutěžní / Zábavný
Slovensko, 2017, 16x90-110 min (Alternativní 10x57 min)

Nejoblíbenější seznamovací show světa přichází na obrazovky TV Prima a TV Joj! Jak si poradí Česko-slovenští single muži s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po muži svého života? Nebudou to mít jednoduché, i když se pro oslovení dívek budou snažit udělat vše. Take me out - to je seznamka plná sexy žen, mužů, nekonečných invektiv, dobře mířených narážek i pochval, doplněná o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží. (TV Prima)

Isherwood odpad!

Genderové peklo, proseté neúspěšným castingem na porno, o kterém do konce semestru vznikne půl tuctu diplomových prací, přičemž ani jedna to neuchopí stejně. Tohle svádí k tak idiotským sociologickým interpretacím, až v tom upištěném tyjátru nad slzou testosteronu, která protekla skrze gel na vlasy a kreatinovou svalovinu, tuším škodolibé dramaturgy Primy, kteří řvou smíchy v zákulisí pokaždé, sotva někdo z přítomných promluví. ()

Zeck odpad!

Plejáda exhibujících zaplacených kurev (od pohledu i povoláním) a obdobných imbecilů, kteří jsou tak zoufalí, že to možná dělají i zadarmo. Perfektní freak show pro unikátní rozpoložení nálady, kdy máte chuť někým nebetyčně pohrdat a cítit se při pohledu na něj jako génius. Pro jiné účely zcela nepoužitelný pořad, ale věřím, že ve vidláckém Česku to má sledovanost luxusní, konečně pořad na intelektuální úrovni pravidelného diváka televize. 0 % ()

Jara.Cimrman.jr

"Mám taký pocit z teba, že keby som sa otočila bokom, tak už šukáš všetko naokolo." Děkuji tímto Pořadu Luďka Staňka za inspiraci, při hledání dna televizní zábavy. Já se sice domnívám, že ještě stále je kam klesat, ale sledovat seznamování "party dívek s velkým sebevědomím a malou slovní zásobou" je mimořádný zážitek. A to nejsem žádný intelektuál, takže mě nijak neuráží sledovat poskakující krásky, ale ať jsou raději němé. Nicméně za nechtěnou zábavu si tohle hvězdu určitě zaslouží. ()

castor

Moji milí, sociální sítě opravdu nepředstavují reálný život. Střet s realitou pak může způsobit o to větší problém. Třeba při seznamování. Ale vlastně: vždyť to tak dnes chodí. Vše je zrychlené, povrchní a prázdné. Vznikají proto televizní formáty „zábavy“, kdy se třicítka slepic s tunami make-upu natřásá před kohoutem, který si myslí, že cool tetovačka a laciná gesta ještě dneska na někoho platí. I když asi jo. Na základě minima informací má slípky zaujmout samec z řádu hrabavých (tipuju, že nahrabat si chtějí hlavně ony), hejno začne mačkat (to ještě většina zvládne) tlačítko, kterým ptákovi dávají najevo, že pod jejich peří se nedostane. Svět se zbláznil. Ten televizní definitivně. Náladu to svou tupostí ovšem paradoxně zlepší. Prachař naštěstí pohotový. ()

freddy

Proč? Prostě proto. Show jsem se osobně zúčastnil, čehož nelituji a nikdy litovat nebudu. Za svými rozhodnutími a činy si stojím a vždy si stát budu. A účast v téhle show byla super zkušenost a nezapomenutelný celoživotní zážitek. Je to show, je to zábava, a o to tu jde. Prožil jsem si toho v životě už hodně na to, aby mi záleželo na tom, co si kdo o mně a mé účasti na tomto projektu myslí. Tohle je zkrátka fajn nenáročný pořad na odreagování, který mě dokáže i solidně pobavit, a za tím si stojím. ()

Ded@M@tes odpad!

To snad ne. Tupé, hloupé a úplná hovadina. Čekal jsem s čím se zase prima vytasí. Exoti co nikdo nechce jdou do TV. Co dodat Farmář hledá ženu už asi nefrčí, tak to oblékli trochu do gala. ( Hodnocení: 0/10 ) ()

salahadin odpad!

Nevěřil jsem Luďkovi Staňkovi, že je tohle až taková cocotina, za jakou ji označil. Mýlil jsem se nebetyčně. Stačilo pár sekund a věděl jsem, že jestli okamžitě nevypnu tu bednu, budu mít těžkou újmu na zdraví. Takže asi jen tolik, že do jednoho slepičince, složeného z fakt nehezkých slípek, dorazí namistrovaní kohouti, kterým stojí..........za to se ztrapnit. Kde je Slávek Boura? Svýho času to byl shit, no v dnešní konkurenci ULTIMÁTNÍCH pi****vin by to byl pořad na úrovni. K anglickému názvu tohoto stupidního shitu mě napadá jen název písničky od skupiny Helloween: I WANT OUT!!! ()

InJo odpad!

Primácká verze novácké 90's kultovky Rande, ukuchtěná ve stylu mega-okázalých talentových soutěží. Ta přehlídka zlatokopeckých šlapek a laciných umělohmotných pornohereček je k nezaplacení. Z hlediska "dobrého" vkusu samozřejmě totální shit, ale funguje to (občas!) i na bázi ultimativního guilty pleasure bizáru. ;-) ()

Kothy

Tak tohle je moc. Je to sice sranda, ale v podstatě je to hlavně o ponižování těch borců. "Vypadáš jako můj křeček, když mu měním piliny." :D ()

Slartibarkfast odpad!

Notypochvo, to si ze mě děláš spodní část zad. Taková ubohá banda ne zrovna inteligentně vypadajících jedinců s blíže nespecifikovanou genetickou vadou a poruchou mozku. Viděl jsem asi dvacet minut této estrády na popud kamaráda, který tam účinkoval, abych se sám přesvědčil o jeho slovech nemalé kritiky, a mám chuť si podřezat žíly. Kam jsme to dopracovali?! K veřejné prostituci přímo na našich obrazovkách, kdy skupina nepříliš bystrých lehkých žen nahání duševně méně smělé chlapce s přílišnou fixací na svůj zevnějšek. Vždyť kdyby se tohle dalo skutečně dohromady a nedej Bože zplodili nějaký ten genetický odpad, bude z toho nutně nějaký velmi nedostatečně uvažující výsledek, kterých tu po ČSFD běhá už dost. Proč to podporovat? Je snaha o vyšší sledovanost jediným silným argumentem pro výběr účinkujících, kde se setkávají silikonem vylepšené a v rozkroku značně veselé ženy, sebrané nejspíše přímo ze svého pracoviště někde na odpočívadle kamionů, a našamponovaní profi olizovači známek, živící se doprovodem starších dam na zábavu? Kdo by koho živil? Jak? Děsí mne otázky, které mne napadají. Děsí mne, jaké by mohly být odpovědi. Děsí mne tento rádoby zábavný pořad. 0% ()

silentname

Okey, zhrňme si teda fakty. Áno, je to stupídne, je to maximálne okázalé a myslím si, že prihlásiť sa do tejto šou s pocitom, že možno si tu nájdem dievča pre život (alebo naopak si dievčatá nájdu svojho správneho chlapa) je absolútne mimo realitu. Neviem, možno to môže trošku fungovať a čiste možno to skutočne o niečom vypovedá, no skutočnosť je podľa mňa taká, že hľadať si takto partnera alebo partnerku je absolútne mimo realitu. Verím tomu, že keby sa ocitnem tu ako súťažiaci a medzi ženami by náhodou bola aj moja manželka, tak stavím svoj krk na to, že by sme nikdy neboli spolu. Pretože reálne je to všetko maximálne povrchné, plytké a o ničom nevypovedajúce, no je zaujímavé, ako sa tie baby idú tváriť, aké sú veľmi komplexné. Sú v televízii na trhu s nezadanými mužmi, no nepôsobí to ani v najmenšom plytko. Súdia všetko podľa toho čo vypovedajú nejaké videoklipy a to čo predvedú v štúdiu. Nemajú ani čas na to, aby človeka mohli spoznať zo skutočných stránok. Lebo možno tak by som si vedel predstaviť, že to všetko bude mať aj nejaký formát. Lenže nemyslím si, že to bude takto veľmi dobre fungovať. Prečo? Lebo ak všetko budú baby súdiť len podľa nejakých minútových klipov alebo toho, čo vidia v štúdiu, nemyslím si, že nájdu niečo, z čoho by mohla byť láska do ich života. Odbočím teraz trošku a povieme si niečo o dvoch iných formátoch. A hoci si myslím, že sú to rovnaké výplachy ľudských mozgov a nič to divákom nedá, tak minimálne tam majú súťažiaci spoznať osoby, o ktoré sa majú uchádzať a niekde sa môže niečo začať budovať. A to "Farmár Hľadá Ženu" a "Mama, Ožeň Ma". V tomto formáte je to vštko stávka na neistotu a neviem si predstaviť, či by niečo mohlo reálne aj neskôr fungovať. Plus Tv Joj a jej obrovská okázalosť je v tomto absolútne viditeľná. Nasmial som sa na tom, nemyslím si, že je to nové dno slovenskej televízie, no rovnako si nemyslím, že takto nájdené vzťahy môžu aj človeka niekam posunúť, alebo z nich niečo aj vzniknúť. Je to všetko veľmi otázne. Hodnotenie: D+ ()

Arsenal83 odpad!

Televízia HNOJ nepozná morálne dno a stále ho úspešne prehlbuje. Perverzno- stupídna relácia o tridsiatich škaredých kurvách a štyroch syfilisom nakazených latentných buzíkoch (Prachařa som nepočítal). Od začiatku do konca sa normálnemu človeku dvíha žalúdok. ()

SOLOM. odpad!

Skoro se až stydím, že jsem viděl asi polovinu odvysílaných dílů. Tahle show to teda byla „jízda“. „Prý 30 sexy dračic“ – většina z nich vypadala, nebo spíš byla klasické/ někdy mi připadalo, že i vysloužilé kurviska, no a možná se tam objevilo i pár normálních holek – ale za tohle rozhodně ruku do ohně nedám. No a o IQ většiny soutěžících (mužů) si každý jistě udělal obrázek sám. Někteří tam šli podle mě z hecu, jiní zřejmě kvůli osobní krizi, víc jak polovina ale byli totální dementi a podle toho úroveň této „soutěže“ i vypadala. Až se divím, že se tomu Prachař zaprodal… ()

Caszidy odpad!

Těší mě, že tuzemské televizní stanice dokáží i po těch letech překvapit a opětovně najít nové dno "televizní zábavy". ()

Dale odpad!

Tak som si povedal, že budem na dve hodinky masochista a pustil som si jednu epizódu tejto veľkolepej show. Nepovedal by som, že je to úplné dno televíznej zábavy, boli už programy aj na nižšej úrovni (Farma, Vyvolení...), no veľký rozdiel medzi všetkými týmito formami zábavy pre jednoduché masy nie je. Stačí pár minút a zopár viet zoznámeniachtivých slečien a príde vám nevoľno, no hlavne veľmi rýchlo pochopíte, že minimálne 95% z nich tam je kvôli niečomu úplne inému - zviditeľniť sa a zarobiť. Takže robia show a odpálkujú každého chlapa a aj keby tam prišiel pán dokonalý, tak by na ňom za tie 2 minúty našli milión chýb. Alebo možno vôbec nič nehrajú, ale naozaj sú také husi, čo na každom hľadajú len chyby, hlavne že oni sú tie najkrajšie, najlepšie a najdokonalejšie. V tom prípade im ani nemusím želať, aby si nikdy nenašli vzťah, lebo to u nich nehrozí. A nebudem radšej želať nič ani našim skvelým komerčným televíziám, lebo to nemá žiadny zmysel, tie budú vysielať stále len takéto sračky, dokiaľ je dosť tupých divákov, ktorí na to čumia. Ja až taký masochista nie som, toto mi stačilo na dosť dlhú dobu. Len ľutujem tých chlapov, ktorí do toho šli s očakávaním, že si tam niekoho nájdu, ale toho by asi tiež nikto normálny nebol schopný, tak nech si to užijú a vyžerú od tých primadon až do dna. ()

Marek1991 odpad!

Zoznamky sú možno aj potrebné, ale nie týmto bulvárnym štýlom plným hrôz z mnohých oblastí života. Až si pripadám zle a zamýšľam sa či sme na tom ozaj tak zle v našej krajine s intelektom ľudí. ()

TomX2 odpad!

Pozor, pozor! Televízia JOJ nám prináša novú úspešnú show, plnú zábavy a talentu! Dneska tu máme tu tupé namaľované bábiky, ktoré sa živia urážkami a chudákov mužov bez nejakého talentu, ktoré sa na ne musia utrpene pozerať. Ale čo, aspoň dostali zaplatené a JOJka môže radosťou hlavu obíjať o strop, že konečne je im zaistená nejaká tá sledovanosť. Nemám nič proti zoznamkám, niekedy sú potrebné a dokonca som ich v minulosti aj sám používal, ale nie týmto absolútne nepekným, drzým a trapným štýlom. Ak mám túto úspešnú a veľmi kválitnú show od Tv Hnoj opísať slovami, jednoducho sa nemôžem na nič iné. ODPAD !!! ()