Take me out (TV pořad)

Take me out

Soutěžní

Slovensko, 2017, 16x95 min (Alternativní: 10x57 min)

Tomáš Eibner
  • Zagi20

Plastové kozy, litry botoxu, tuny makeupu ... no ještě, že televize nepřenáší vůně, jinak by se mnou ta koncentrace parfémů asi sekla. Snaha se cení, podobný formát u nás už dlouho nebyl, bohužel hlavními aktéry jsou bytosti degenerované dnešní dobou. Nafintěné čůzy bojují o alfasamce s mozkem v trenkách. Já si takhle zábavu nepředstavuju. Doporučuji dávkovat v krátkých minutových intervalech. Jinak hrozí trvalá degenerace mozku.(22.9.2017)

• T-pack

Tenhle pořad je přesně důvod, proč se na televizi už radši ani nedívám. Výměna manželek je proti týhle slabomyslný show kandidát na cenu Emmy. U Výměny manželek alespoň dokážu pochopit, proč by se na ni chtěl vůbec někdo dívat – je to samozřejmě pořád trash, ale spíš z té kategorie hot garbage, na kterej se člověk kouká se stejnou fascinací jako na zrůdy v cirkusu. Bonusový body, když někdo u Výměny hází na obrazovku popcorn. Ne že by snad Take Me Out nenabízela vlastní dávku bizáru, ale samotnej formát – a Kristovy rány, nemůžu uvěřit, že tu budu se zcela vážnym ksichtem rozebírat formát – je naprosto o ničem. Při počtu těch zoufalejch bičis je prostor akorát na to, aby se každá dvěma větama vyjádřila, proč jim zrovna panic číslo 13 nic neřiká. Moderátoři to ani neberou nijak systematicky – jakože by nejprv zpovídali všechny, co zmáčkli červený tlačítko jak v nablblym X faktoru. Nejvíc stopáže je věnováno dvěma a půl disciplínám pánů dost zoufalejch na to, aby ukazovali svou obyčejnost v televizi jak zadek na nudapláži. Protože obyčejnost je to jediný, co můžou nabídnout. Povětšinou to nejsou žádní extrémní exoti, jen hromada týpků, jejichž sebevědomí je vysoko nad tím, co si můžou dovolit. Cenou útěchy za úspěch jim je pak jedna z podobně exhibicionistických Miss Underachievstán, z nichž moje oblíbená je určitě Simonka – botoxová princezna, jejíž krásu barbie panenky nalezené v ohništi podtrhuje už jen její tričko v kamuflážovém vzorku. Největší vzrušení při sledování téhle varieté zažijete, když si imbecilní soutěžící naživo popálí paži. To, když máte tu smůlu zrovna sedět v obecenstvu, a to štěstí, že vás částečně oslepí třísky létající do publika z jeho předchozího karatistického čísla. U televizní obrazovky nečekejte ani vzrušení, ani zábavu, ale ani škodolibé potěšení z exploitativního druhu produkce.(22.10.2017)

• TomQ

Nemívám předsudky a i na všeobecně nesnášených pořadech dokážu najít světlé stránky a pochopit, že se někomu můžou líbit. Ale tady mě nenapadá nic, snad leda Jakub P. by někoho přilákat mohl. Námět sám o sobě potenciál má, ale to by musel být jiný výběr účinkujících a jiné zpracování. Je to nechutné a trapné.(2.11.2017)

• maxXxic

Narazil jsem na to při znuděném přepínání televize. A jako jo! Vážně děkuju tomu kdo tohle vymyslel, protože ani kdybych chtěl tak Farmář hledá ženu prostě neupgraduju na tuhle uřvanou wow 2.0 verzi. Přehlídla toho nejhoršího co náš genetický fond dal do kupy. Nebylo to ani vtipné. Jen ten vlezlý pocit, že mi při sledování měkne mozek. Takže Take me out, i dont want to live on this planet anymore...(26.9.2017)

• silentname

Okey, zhrňme si teda fakty. Áno, je to stupídne, je to maximálne okázalé a myslím si, že prihlásiť sa do tejto šou s pocitom, že možno si tu nájdem dievča pre život (alebo naopak si dievčatá nájdu svojho správneho chlapa) je absolútne mimo realitu. Neviem, možno to môže trošku fungovať a čiste možno to skutočne o niečom vypovedá, no skutočnosť je podľa mňa taká, že hľadať si takto partnera alebo partnerku je absolútne mimo realitu. Verím tomu, že keby sa ocitnem tu ako súťažiaci a medzi ženami by náhodou bola aj moja manželka, tak stavím svoj krk na to, že by sme nikdy neboli spolu. Pretože reálne je to všetko maximálne povrchné, plytké a o ničom nevypovedajúce, no je zaujímavé, ako sa tie baby idú tváriť, aké sú veľmi komplexné. Sú v televízii na trhu s nezadanými mužmi, no nepôsobí to ani v najmenšom plytko. Súdia všetko podľa toho čo vypovedajú nejaké videoklipy a to čo predvedú v štúdiu. Nemajú ani čas na to, aby človeka mohli spoznať zo skutočných stránok. Lebo možno tak by som si vedel predstaviť, že to všetko bude mať aj nejaký formát. Lenže nemyslím si, že to bude takto veľmi dobre fungovať. Prečo? Lebo ak všetko budú baby súdiť len podľa nejakých minútových klipov alebo toho, čo vidia v štúdiu, nemyslím si, že nájdu niečo, z čoho by mohla byť láska do ich života. Odbočím teraz trošku a povieme si niečo o dvoch iných formátoch. A hoci si myslím, že sú to rovnaké výplachy ľudských mozgov a nič to divákom nedá, tak minimálne tam majú súťažiaci spoznať osoby, o ktoré sa majú uchádzať a niekde sa môže niečo začať budovať. A to "Farmár Hľadá Ženu" a "Mama, Ožeň Ma". V tomto formáte je to vštko stávka na neistotu a neviem si predstaviť, či by niečo mohlo reálne aj neskôr fungovať. Plus Tv Joj a jej obrovská okázalosť je v tomto absolútne viditeľná. Nasmial som sa na tom, nemyslím si, že je to nové dno slovenskej televízie, no rovnako si nemyslím, že takto nájdené vzťahy môžu aj človeka niekam posunúť, alebo z nich niečo aj vzniknúť. Je to všetko veľmi otázne. Hodnotenie: D+(17.9.2017)