Bad Match

• USA Good Match (pracovní název) (více)

Harris (Jack Cutmore-Scott) sa rád dobre baví a tak potešenie vyhľadáva na zoznamke. Mimo toho svoje dni trávi prácou a hraním videohier a všetko to funguje veľmi dobre, pokým nespozná Riley (Lili Simmons). Avšak na rozdiel od iných, Riley nemieni od Harrisa odísť len tak potichučky. Pomaly sa všetko v Harrisovom živote začína rúcať. (Arsenal83)

ricci.s

Priemerný, celkom dobre sledovateľný thriller o jednom kurevníčkovi, ktorý využíva internetové zoznamky a preťahuje pipinky snáď každú noc. Raz sa mu to však vypomstí. Zbalí totiž blondínečku, ktorá so vzťahom na jednu noc nesúhlasí, a rozhodne sa mu pomstiť. Podobných thrillerov tu už bolo množstvo. Tento sa snaží zaujať celkom zaujímavým rozuzlením, aj keď pre mňa až tak prekvapivé nebolo, pretože niečo podobné som očakával. V porovnaní s posledným Like.Share.Follow mi to príde o triedu lepšie. ()

Arsenal83

S Lili Simmons to nemusí byť zákonite zlý meč, každopádne chlapík to tu neodhadol a životom plného matchballov, rozumej plného matchov na Tindri a lietajúcich balls nad hlavou každý večer inej ženy, si o nejakú tú mrchu koledoval. Škoda, že filmu sa dá vytknúť viditeľná "televíznosť", na strane druhej má pripravené aj prekvapenia a nejde tak o jednoznačne TV Doma štýl, kde je jasné od začiatku do konca úplne všetko. Tu v druhej polovici dochádza k zaujímavým zmenám, ()