Duch Duka Ellingtona vezme Nicka a jeho kamarády zpátky v čase do roku 1913, kdy přišel o panictví a našel svoje pravé poslání. (Netflix)

Trevor

Väčšim peďasom ako scénarista Jak Knight bol už iba Macko Uško, lebo ten mal rád všetky deti. Viem ze je to strasne otrepané,ale...Pribeh o Dukeovi je totálne nudný, zaujme iba Dukeov spoiler z Hry o Tróny a poznámka Nicka na adresu sluzby HBO Go, ktorá by bola vtipná ak by obe spoločnosti nespolupracovali v ACE proti pirátom. A ako inak, milovníci chlapcov si prídu na svoje pri poznámke o veľkosti Dukeovho penisu či Mauryho poznámke že dnešný chlapci už nestriekajú toľko ako tí v Dukeovej ére. A ešte pár akože vtipnych zmienok o otroctve. Toto stačí na čsfd na 81%...Teraz z iného súdka. Aký má zmysel vôbec ostať na čsfd ak si po poslednej aplikácii POMO ltd. skrátka zmyslí, že nielen nebude možné akokoľvek upraviť vložený komentár ale aplikácia sa bude kedykoľvek zatvárať? Žiaden. Je mi jasné, že čsfd za mnou nevyroní ani slzu, rovnako tak ako ani ja ale...o čom to tu potom celé je? ()