Tie nekorektnosti sú to čo to zachraňuje. Sú tam momenty kedy si hovoríte, že toto je dosť cez čiaru a potom si v zásade uvedomíte, že ani nie. Že je to vlastne trochu pravda. Parta super komikov vytvorilo podľa mňa originálnu a trefnú reflexiu dospievania. Množstvo popkultúrnych odkazov ako aj pravdivých pohľadov na najúchylnejšie obdobie našich životov. Kroll je pán. A v zásade ma to hovadsky bavilo. Teším na ďalšiu sériu. 80% Druhá séria dupla na pedál a nepustila dokým sa to celé neskončilo. A verdikt? Paráda. Je to nekorektné, perverzné, divné, vtipné a v zásade veľmi úprimné. Nečakal som, že niečo takéto ma dokáže svojimi divnými postavami tak baviť. Viacej takýchto seriálov. 2. séria - 100% Myslel som si, že to upadne a ono nie. Má to drajf a neustále to niečím prekvapuje. Občas niečím čo je pekne cez čiaru a inokedy niečím čo je rovnako trefné ako South Park alebo Family Guy. Big Mouth je super projekt plný skvelých referencií a uveriteľných postáv. Muzikál, superhrdinský diel alebo Ako mať Orgazmus sú parádne dieli. Teším sa veľmi na ďalšiu sériu. Nick Kroll je king. 3 séria 90%(4.4.2018)

Hodně odvážná a explicitní komedie, která velmi přehnaným humorem prezentuje problémy puberťáků obou pohlaví. Na první pohled se spousta scén zdá přestřelených pro komediální efekt, ale při hlubším zamyšlení je až s podivem, jak přesně vystihují teenagerské trable. Big Mouth se s ničím nemaže a svojí odvážností si vás získá a ačkoliv její nefiltrovanost má občas za následek šlápnutí vedle, jako celek funguje seriál velmi dobře a obohatí vás několika hlasitými výbuchy smíchu.(9.3.2018)

Pro náš národ, napuštěný Cimrmanovským "humorem" je to samozřejmě moc hrubý a primitivní humor. Pro lidi, kteří maj vkus a nechtěj svou bráníci pouze lechtat jak kliťák při předehře je to hotovej uragán brutálního námrdu, který zařídí absolutní a nevratnou perforaci bránice. Pozn. toto je jeden z těch případů, kdy je lepší originální angličtina, protože si tvůrci kouzelně pohráli se slovními hříčkami.(25.6.2018)

Snad až příliš věrně zpracované období našich životů plné uhrů, hormonů, roustoucích prsou a chlupů, masturbace a semene. Není míněno špatně, je to převážně super vtipné, jen se člověk někdy za hlavní hrdiny stydí i před tím notebookem. Příp. člověk až s perverzní nostalgií vzpomíná na svá pubertální léta a zhlíží se tu v kterém hlavním hrdinovi. Jakkoli by se do těch let nevrátil ani za zlaté prase. Nějaké postavy lezou tu více, tu méně na nervy, ale celkově super a těším se na třetí sérii... 90% (1.-2. série - 90%)(6.9.2019)

HormonMonstr je pěkný prase, takovýhle my jsme nebyli! Kecy prdy beďary. Byli jsme ještě mnohem horší a HormonMonstr je týpek. Tady v Čečně to je proti upjatejm amíkům úplně jiný kafe. Oni sice můžou řídit dřív, než jim sestoupěj varlata, my ale můžeme dřív souložit, než nám sestoupěj varlata! A to se vyplatí.(14.9.2018)