Bu Şehir Arkandan Gelecek

• angličtina Heart of the City
Turecko, 2017, 43 h 18 min (Minutáž: 117–140 min)

Kamera:

Özgür Demir

Kerem Bürsin, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Osman Alkaş, Defne Kayalar, Seda Akman, Burak Tamdoğan, Nilperi Şahinkaya, Ali Yörenç, Kaan Yalçın (více)

Epizody(20)

Soupalka

Primerene dlouhy serial o navratu ztraceneho syna, rodinnych tajemstvich i mste, ktera vlasne nema smysl. Hlavni hrdinka ktera nevaha vymenit sve zkazene rodice za hrdinu jak z pohadky,  nahradni otec kteremu vsichni rikaji Matko, spousta scen z boxerske telocvicny a zapasu, ktere neumim posoudit co do kvality, ale celkem pekne se na ne kouka. Emotivne narocnejsi je snad jen posledni dil. Hezky turecky standard ktery neurazi ani neohromi. ()

Danikaa

Od začiatku do konca napätie, boj, láska. Napriek tomu, Ali z tej lode v Istanbule nikdy nemal vystúpiť. Našiel síce otca, spoznal svoju životnú lásku aj zopár dobrých ľudí, ale potom už len podrazy a podvody a vééééľa zla. Vyhral niekoľko zápasov v boxe a mal našliapnuté na dobrú kariéru. Sám život mu však uštedril knokaut, z ktorého sa len ťažko spamätá. Derin v podaní Leyly Lydie nesklamala, dráma jej sedí, tak isto aj Keremovi. Nilperi Sahinkaya ako Asli, pridala aspoň trošku humorných scén a monológov. ( Si blázon? Áno, mám to aj na papieri od doktora, chceš to vidieť?) Seriálu by som dala 3,5, ale tak zaokrúhlila som smerom hore na 4. ()