Kudly4

Celkem dost dobrá, akční jízda, nejen pro milovníky motorek, které tu jsou dost nadupaný. Hlavní postava chce ochránit svoji bývalou přítelkyni, která se dostala do problému kvůli drogám a on pro ně (mafii) začne jezdit, aby splatil dluh. Ani jsem se moc nenudil, postavy jsou fájn, hlavně řidič a na kočku Manon Azem se koukalo sakra dobře. Jo a režisér přesně vystihl současnou situaci ve Francii/Belgii, Afrika, kam se podíváš. Výborná jednohubka. ()

solisoli

Zrejme tento reklamný projekt zafinancoval výrobca integrálnej prilby ARAI a dealer jogurtov Ducati, s ktorými sa v roku 2011 nepodarilo preraziť ani Valentínovi Rossimu. V tomto duchu sa odvíjal plochý akčný prejazdený príbeh s tuctovým scenárom temer, ako sa to vezme, ochabnutým dejom. Navyše kamera svojim dojmom slabo pôsobila pre akčnosť, pri sledovaní motogp momentov. Možno niečo zaujímavé, pre laikov kráľovskej kubatúry, voči týmto strojom, niečo ponúklo, ale fajnšmekrom temer nič, tobôž samotný príbeh. ()

EvilPhoEniX

Solidní gangsterka z Francie o slušném klukovi, který se zaplete do místního gangu, aby splatil dluh své přítelkyně donášením drog z bodu A do místa B na motorce a samozřejmě né vždy to půjde hladce. Příběhově film do žánru nepřináší nic nového, ale díky netradičnímu stylu, dobrému tempu, dostatku napětí a sympatickým hercům je z toho víc než výživná jednohubka, která potěší fanoušky motorek. 7/10. ()

petikacka

Divoká jízda na motorce s drogama na zádech a poldama v patách. Drsná, i když jednoduchá, akční podívaná při které mi při motorkohoničkách doslova tuhla krev v žilách. Jelikož jízdu na dvou kolech miluju asi jsem se nechala příliš strhnout vciťováním se a místy jsem měla tendence zavřít oči a ...Za mě 88% ()

srolyma

Amatérský motocyklový závodník má šanci na angažmá v profi týmu. Bohužel se jeho tupá araboidní ex-přítelkyně zaplete s cikánskou drogovou mafií a on se jí rozhodne s tímhle problémem pomoci. A tak místo závodění na okruhu závodí s pytlem drog na zádech s poldama v patách jako kurýr. Francouzi tyhle akčňáky pořád umí na výbornou. Taky mají kde brát inspiraci. Už ne kavárničky, šansony a Toulouse-Lautrec, ale Arabové, černoši, cikáni, střílečky, rabování, zapalování aut a všudypřítomné násilí, to je bohužel současná (nejen) francouzská realita. ()