Burn Out

Akční

Francie / Belgie, 2017, 107 min

Yann Gozlan

Antoine Roch

Solidní gangsterka z Francie o slušném klukovi, který se zaplete do místního gangu, aby splatil dluh své přítelkyně donášením drog z bodu A do místa B na motorce a samozřejmě né vždy to půjde hladce. Příběhově film do žánru nepřináší nic nového, ale díky netradičnímu stylu, dobrému tempu, dostatku napětí a sympatickým hercům je z toho víc než výživná jednohubka, která potěší fanoušky motorek. 7/10.(19.1.2020)

Celkem dost dobrá, akční jízda, nejen pro milovníky motorek, které tu jsou dost nadupaný. Hlavní postava chce ochránit svoji bývalou přítelkyni, která se dostala do problému kvůli drogám a on pro ně (mafii) začne jezdit, aby splatil dluh. Ani jsem se moc nenudil, postavy jsou fájn, hlavně řidič a na kočku Manon Azem se koukalo sakra dobře. Jo a režisér přesně vystihl současnou situaci ve Francii/Belgii, Afrika, kam se podíváš. Výborná jednohubka.(23.12.2019)

Jo, jsem milonvík motorek a ano, je to důvod proč jsem tento film chtěl vidět. Ale sám mám odzkoušeno, že i člověka kterého nebaví motorky, tento film může velmi zaujmout. Znáte ten pocit, když si děláte svojí práci, jezdíte na motorkách a najednou se vám dostane informace že vaše ex manžela musela pracovat s drogama ? No.. Já ne, ale ten vášnivý jezdec tohle zažil. Aby ji z toho dostal, tlačilo ho svědomí minulosti ze vztahu a jeho vlastní rozhodnutí bylo se ponořit do brindy aby vyprostil z brindy svou ex a oplatil to, ale tentokrát už to byla jediná možnost jak vše zachránit. A nebojte, nebudete se nudit, bude vám to servírovat další nepokoje a budete si klást otázky: "Co se stale dál"(11.11.2019)

• dezibook

Nekomu to asi sedne, me ale moc ne. Dej a chovani postav je hrozne okoukanej z podobnych filmu, cele to na me pusobilo az moc nalinkovane a predvidatelne do posledniho detailu a cely dojem z filmu kazil opravdu priserny anglicky dabing, kde slo slyset, ze to opravdu ctou nekde od stolu. Po filmu jsem si dal par scenek znova s originalnim znenim a bylo to trochu lepsi, ale zase ta francouzstina, tu nemusim. Ach jo. Viz treba porovnani “Drz hubu” je ceskej Kentan z Montarzi naprosto neprekonatelnej. Ale to uz odbocuju. Celkem 50% zaokrouhleno dolu na 2* a nejsem moc ferovej, ale nemuzu si pomoct.(18.12.2019)

Zrejme tento reklamný projekt zafinancoval výrobca integrálnej prilby ARAI a dealer jogurtov Ducati, s ktorými sa v roku 2011 nepodarilo preraziť ani Valentínovi Rossimu. V tomto duchu sa odvíjal plochý akčný prejazdený príbeh s tuctovým scenárom temer, ako sa to vezme, ochabnutým dejom. Navyše kamera svojim dojmom slabo pôsobila pre akčnosť, pri sledovaní motogp momentov. Možno niečo zaujímavé, pre laikov kráľovskej kubatúry, voči týmto strojom, niečo ponúklo, ale fajnšmekrom temer nič, tobôž samotný príbeh.(24.12.2019)