Reklama

Reklama

Léto All Exclusive

  • Francie Babysitting 2 (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Poslední rovnice tohoto školního roku je exclusivní přípravkou na prázdniny: Filmová série „Pařeb" + hororový žánr Found Footage + Brazílie = komedie Léto All Exclusive. Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Sluníčko, pláž, samba, rumba i rum, dovádění ve vodě, holky v bikinách. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku . . . střih! Najednou probíhá horečnaté pátrání. Z výletu do džungle se nevrátili, několik dní o nich nikdo neví, v oblasti jsou domorodé kmeny kanibalů. Až konečně! Najde se kamera na selfie tyči, kterou si jeden z nich vždycky všechno natáčel. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Drzou starou babičku by ještě přežili. Dvě sexy dívky, které se k nim přidají, taky nejsou to nejhorší. Lenochod je dokonce roztomilý. Ovšem jejich vlastní talent na vytváření šílených situací a průšvihů? Ten promění exotický ráj v kůlničku na dříví dřív, než bys řekl Pelé. Tukan by mohl vyprávět! (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (106)

Filmmaniak odpad!

všechny recenze uživatele

Nevtipná břečka, nabízející špatně režírované scény na úrovni trochu lepšího home-videa, plné dementních gagů a nesympatických hrdinů, kteří jsou ignorantní, sobečtí a strašlivě hloupí idioti. Koncept využívající found footage je nevěrohodný a nepřesvědčivý, protože ony jakoby reálné záběry z go-pro kamery obsahují videoklipový střih, písničkový doprovod a další elementy, které by náhodně nalezený záznam z ruční kamery obsahovat neměl. Herci jen křičí, kulí oči a šklebí se. Vyloženě odfláknutá komedie, která vznikla jako vedlejší produkt toho, že si herci a filmový štáb užili prima dovolenou. Delší recenze ZDE. ()

heyda 

všechny recenze uživatele

Podle hodnocení jsem počítal zhruba s průměrnou komedii, ale na hodnocení tady nedejte! Tohle byla naprostá pecka, která se může kadencí hlášek rovnat s legendárním Drž hubu. Neskutečně příjemné překvapení, skvělé vybraní herci, super francouzské prdelky a skvělý Christian Clavier. Jen díky němu jsem na tento film narazil, takže díky a posílám 5 hvězd. Pokud máte depresi, splín, cokoliv, tak tohle vás na určitou dobu z depky určitě vytáhne. :) ()

Reklama

freddy 

všechny recenze uživatele

Udělat si výlet do Brazílie s kamarády a snoubenkou, jejíž otec tady provozuje hotel? To by mohla být fajn dovolená. Jenže když se celá skupina včetně starší babičky na elektrickém vozíku ztratí v džungli, může jít dokonce i o život! Co na tom, že hrdinové ničemu životohrožujícímu vystaveni nejsou, oni sami totiž vytváří životu nebezpečné situace a mají talent na průsery... Tohle byla tak ulítlá komedie, že se při vzpomínkách na některé scénky směju ještě teď. Je to tak šílené, tak nápadité, tak vtipné, že je to vlastně nezapomenutelné. Jedna vtipná situace střídá druhou, a je jedno, jestli se zrovna hlavní hrdinové dohadují o tom, jak jednomu z nich v jeskyni uříznout ruku, nebo jestli si zrovna smaží na sluníčku na kameni vejce tukana, který byl považován za vyhynulého, nebo jestli zrovna nechtěně zapalují místním indiánům jejich chýše. Jeden vtip střídá druhý, jedna situace je vtipnější než další, a o tom by měla komedie být. Proto hodnotím nadprůměrně a uděluji čtyři hvězdy. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Vynikající komedie, která mi potrhala bránice jak už dlouho nic. Vlastně jsem moc nečekal, ale Francouzský humor je bezchybný, upřímný i velmi sarkastický tedy mému vkusu velmi blízký. Film se odehrává v atraktivním prostředí, jsou zde šikovné slečny, situační humor je doslova k pos*ání a nejen, že jsem brečel smíchy, ale také řval přes celéj barák minimálně 5x. Kolik šílených situací dokážou Francouzi vymyslet během hodiny a půl je respektu hodné. Babča a kanibalové strop. 85% ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Francouzské komedie moc nevyhledávám, ale tahle se povedla. I když je to místy dost předvídatelné, svůj účel to splní. Parta mladých lidí se z Francie vydává do Brazílie zažít nějaké dobrodružství. To ale ještě neví, co je tam čeká. Kromě Christiana Claviera tu moc známých herců není. Místní holky jsou celý film v plavkách a jsou vážně k nakousnutí. Celé se to zvrtne a naše parta se ztratí v pralese. Prožijí spoustu šílených zážitků od bloudění v jeskyní, přes útěk před indiány po skok z letadla s padákem. Celou dobu je doprovází šílená babička. Takže pokud člověk chce jen vypnout a relaxovat, doporučuji. "Vysaj ten jed! ()

Galerie (30)

Zajímavosti (5)

  • Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (ČSFD)
  • Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach na pobreží Atlantiku, v brazílskom štáte Bahia a trvalo od 12. januára do 27. februára 2015. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama