Léto All Exclusive

Bláznivá dovolenka

Prázdniny All Exclusive

Komedie

Francie, 2015, 93 min

Na doporučení kamarádů jsem zhlédl trailer. Nutno říct, že mě zaujal, nicméně moc nenadchl. Nedalo mi to a rozhodl jsem se podívat na celý film. Úvodní část byla nudná a nezajímavá, avšak následuje hlavní zápletka, která vlastně tvoří celý hlavní zbytek filmu. Pobavil jsem se, děj mě nenechal vydechnout. Christian Clavier nezklamal a francouzský humor potěšil. Geniální provedení formou živé kamery. Finále však bylo tak trochu vycucané z prstu, ale celkový dojem z této kvalitní dobrodružné komedie neovlivnilo. Dokonce mi bylo i líto, že to skončilo tak rychle. Zkrátka zábavná francouzská komedie na krásný letní podvečer. 4*(4.12.2016)

• Filmmaniak

Nevtipná břečka, nabízející špatně režírované scény na úrovni trochu lepšího home-videa, plné dementních gagů a nesympatických hrdinů, kteří jsou ignorantní, sobečtí a strašlivě hloupí idioti. Koncept využívající found footage je nevěrohodný a nepřesvědčivý, protože ony jakoby reálné záběry z go-pro kamery obsahují videoklipový střih, písničkový doprovod a další elementy, které by náhodně nalezený záznam z ruční kamery obsahovat neměl. Herci jen křičí, kulí oči a šklebí se. Vyloženě odfláknutá komedie, která vznikla jako vedlejší produkt toho, že si herci a filmový štáb užili prima dovolenou. Delší recenze ZDE.(22.6.2016)

Vynikající komedie, která mi potrhala bránice jak už dlouho nic. Vlastně jsem moc nečekal, ale Francouzský humor je bezchybný, upřímný i velmi sarkastický tedy mému vkusu velmi blízký. Film se odehrává v atraktivním prostředí, jsou zde šikovné slečny, situační humor je doslova k pos*ání a nejen, že jsem brečel smíchy, ale také řval přes celéj barák minimálně 5x. Kolik šílených situací dokážou Francouzi vymyslet během hodiny a půl je respektu hodné. Babča a kanibalové strop. 85%(17.6.2017)

Někdo film omylem pustil a já nedosáhla na ovladač, protože jsem měla plné ruce chipsů, tak jsem tomuto snímku dala pár minut šanci, že ho případně vypnu a budu sledovat jiný. Nejen, že jsem se po ovladači vůbec nepídila, ale se smíchem jsem sledovala sled situací, do kterých se dostali hlavní hrdinové na výletě. Zasmála jsem se dost. Je fakt, že prvních 10 minut to bylo spíš za trest, ale jakmile se dostala parta do jeskyně, procvičila jsem si pořádně bránici a to je to, o co jde především. O zábavu. Jak to kdo zahrál nebo natočil mi bylo upřímně jedno, já se chtěla smát :-)(30.12.2016)

Musím říct, že po douhé době jsem shlédl více než slušnou komedii. Opravdu jsem se bavil a frantíci mají zase jedno plus. Vydařených scének zde není málo a oceňuji originalitu zpracování, kdy skupinka sleduje s "popcornem" v ruce video, které natočili "dovolenkáři". ***zdá se, že babička nenápadně ujíždí***(14.1.2018)

• - Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (Stoka)