Léto All Exclusive

Bláznivá dovolenka

Prázdniny All Exclusive

Komedie

Francie, 2015, 93 min

Lepší tři hvězdy. Stále jsem zastáncem toho, že francouzi umí natočit kvalitní komedie. Zde to opět potvrdili, i když se o žádný zázrak nejedná. Celkem ujetá komedie, kde musíte nad spousty věcmi přivřít oči, ale jde to. Až na pár momentů příběh pobaví. Jen bych umírnil tupost kameramana plus jeho schopnost vše natáčet, i když je vyhrocená situace. Ale je to komedie, takže nad tím přivřu oči.(27.11.2016)

Na doporučení kamarádů jsem zhlédl trailer. Nutno říct, že mě zaujal, nicméně moc nenadchl. Nedalo mi to a rozhodl jsem se podívat na celý film. Úvodní část byla nudná a nezajímavá, avšak následuje hlavní zápletka, která vlastně tvoří celý hlavní zbytek filmu. Pobavil jsem se, děj mě nenechal vydechnout. Christian Clavier nezklamal a francouzský humor potěšil. Geniální provedení formou živé kamery. Finále však bylo tak trochu vycucané z prstu, ale celkový dojem z této kvalitní dobrodružné komedie neovlivnilo. Dokonce mi bylo i líto, že to skončilo tak rychle. Zkrátka zábavná francouzská komedie na krásný letní podvečer. 4*(4.12.2016)

Pokračovania tejto komédie som sa dosť obával, nakoľko som neveril Francúzom, že dokážu udržať laťku kvalitnej jednotky. Ale toto mám pocit bolo dokonca o kapánek lepšie - neskutočné množstvo gagov, bláznivá atmosféra ako vyšitá a zhruba od polky filmu neskutočný nášup. Prvá polka naopak dosť nudná, ale celkový dojem úžasný aj napriek občasným klišé. Táto séria sa mi skutočne vryla pod kožu. 75 %(19.11.2017)

Vynikající komedie, která mi potrhala bránice jak už dlouho nic. Vlastně jsem moc nečekal, ale Francouzský humor je bezchybný, upřímný i velmi sarkastický tedy mému vkusu velmi blízký. Film se odehrává v atraktivním prostředí, jsou zde šikovné slečny, situační humor je doslova k pos*ání a nejen, že jsem brečel smíchy, ale také řval přes celéj barák minimálně 5x. Kolik šílených situací dokážou Francouzi vymyslet během hodiny a půl je respektu hodné. Babča a kanibalové strop. 85%(17.6.2017)

• pipapa

Tři blbečci, pár slepiček, některé "silikonové", babička na el-vozíku, brazilská džungle. Komedie?! Snad, ale jen pro blbečky se sníženým IQ, kteří spasou leccos. Stupidní humor = kalkulovaný nikoli spontánní, silné řeči ale k vidění vůbec nic jen dobře sehraný podvod . Opravdu nemám ráda frajery-umělce, kteří mají plnou hubu št´avnatých keců, ale shodit trenky to se neodváží...Pravděpodobně míněno jako rodinná komedie?!(11.11.2017)