Poslední rovnice tohoto školního roku je exclusivní přípravkou na prázdniny: Filmová série „Pařeb" + hororový žánr Found Footage + Brazílie = komedie Léto All Exclusive. Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Sluníčko, pláž, samba, rumba i rum, dovádění ve vodě, holky v bikinách. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku . . . střih! Najednou probíhá horečnaté pátrání. Z výletu do džungle se nevrátili, několik dní o nich nikdo neví, v oblasti jsou domorodé kmeny kanibalů. Až konečně! Najde se kamera na selfie tyči, kterou si jeden z nich vždycky všechno natáčel. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Drzou starou babičku by ještě přežili. Dvě sexy dívky, které se k nim přidají, taky nejsou to nejhorší. Lenochod je dokonce roztomilý. Ovšem jejich vlastní talent na vytváření šílených situací a průšvihů? Ten promění exotický ráj v kůlničku na dříví dřív, než bys řekl Pelé. Tukan by mohl vyprávět! (Bontonfilm)

Trailer 1

angel74

Ze začátku jsem si myslela, že to bude další zoufale nevtipná komedie, jejíž zhlédnutí je jen ztrátou času. Nicméně zhruba od návštěvy jeskyně a následné situace kolem pádu ultralightu, u které jsem se dost nasmála, mě to začalo bavit. Mezi nejzábavnější okamžiky pak určitě řadím ty, v nichž vystupuje babička Jolanda. (65%) ()

farinelli77

Bohužel už i francouzské komedie se snížily kvůli pobavení nenáročného diváka k vulgaritám. Zlaté časy nenuceného humoru Dovolených po francouzsku a Návštěvníků jsou holt nenávratně pryč... Jen díky božskému Christianovi dávám hvězdu navíc. Je tak geniální, že zachrání každý film už jen svou přítomností, i přes tuto malou roli. ()

mira007

Sluníčko, moře, holky v bikinách a jedna solidní vtipná jízda, která se přes nudnější začátek rozjede do svižné zábavné parády. Zasmál jsem se - je to oddychovka jednoduchá, přímočará na jedno fajn odpoledne. Trochu překvapilo, že největší hvězda Clavier tu měl menší prostor, ale jako celek to fungovalo. ()

k.rakonos

Já se skvěle bavil. Nejdříve mě rozklepaná kamera trošku srala, ale ve výsledku to přispělo k netradiční bláznivé komedii s plno hláškami, gagy, atraktivním prostředím a krásnými ženami. Prostě komedie, co nezkazí den. Ještě, že přes O2 můžu film přetáčet, posunovat, několikrát jsem to použil, aby mi nějaká hláška neunikla. I stará babi jimi ve filmu nešetří. Jedna z nejlepších komedií za poslední roky. První, nenavazující díl Babysitting jsem neviděl a dle počtu hodnocení ho neviděl asi skoro nikdo (i tahle dvojka má velmi málo hodnotících), takže se k němu po téhle výborné zkušenosti zkusím dostat. ()

berny2468

To je tak když si pustíte film jen abyste neusnuli. A ve výsledku se při sledování zasmějete tak, jak už dlouho ne. Léto all exclusive je pokračování velmi zajímavého, ale oproti dvojce slabšímu Babysittingu. Ústředním motivem obou filmů je parta kamarádů, kteří své řádění natáčí na ruční kamery. A zpětně při jejich hledání, vidíme záznam jejich počínání. Tedy něco jako série Pařba, tentokráte však francouzská. Film se odehrává v Brazílii, kde parta vyrazí na výlet za poznání okolí hotelu, kdy k tomu ještě dostanou na hlídání babičku Jolandu (bude to velký špatný). A už se nevrátí. Najde se pouze jejich kamera. A díky ní sledujeme zpětně jejich počínání. Příběh a zápletka není kdovíjak originální, ale situace do kterých se postavy dostávají a jak je řeší, je vtipné a nápadité. Ať už se jedná o Jolandy řádění, místní domorodce či geniálního lenochoda. Opravdu jsem se takhle už dlouho u filmu nezasmál. A u tohohle snímku jsem to opravdu nečekal, a proto trochu překvapivě 7/10. ()

• Vo filme spomínaný maskot hotela Lamar a ohrozený vták Tukan modrozobý v skutočnosti neexistuje, avšak existujú iné tukanovité vtáky, pre ktoré je príznačné modré sfarbenie na zobáku, napr.: Tukan žltohrdlý, Tukan červenozobý a Tukan pestrý. (maestrotatum)
  • Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach na pobreží Atlantiku, v brazílskom štáte Bahia a trvalo od 12. januára do 27. februára 2015. (MikaelSVK)