Léto All Exclusive

Bláznivá dovolenka

Prázdniny All Exclusive

Komedie

Francie, 2015, 93 min

Nevšedne realizovaná komédia. Z počiatku trochu trápne sílené vtipné momenty pripomínajúce plejádu spackaných trapasov francúzskych komédií tipu agentov nula nula. Čakal som aj väčší priestor pre Claviera z čoho som bol trochu prekvapený. Konečný výsledok však bol docela dosť uspokojivý a film za prelial do veľmi stráviteľnej a príjemnej polohy. Zábavné a vhodné pre širokú cieľovú skupinu tak by som charakterizoval Leto all exclusive.(27.6.2016)

• kaylin

Takové obyčejné pokračování, které si udrželo úroveň prvního filmu mimo jiné i tím, že bylo zvoleno trochu exotické prostředí. Film ale hlavně ukazuje to, jak Christian Clavier zestárnul a že se pomalu dostává do formy, v níž by namísto Asterixe mohl hrát spíše Obelixe. Sem tam se něčemu možná zasmějete.(4.4.2016)

Výborně jsem se pobavil a občas řval smíchy. Ztřeštěná komedie plná skvělých a hlavně neotřelých nápadů skutečně pobavila a od televize jsem se nezvedl. Parta mladých Francouzů odlétá do Brazílie, aby si užila sluníčka a vody a zároveň aby doprovodila jednoho kamaráda za jeho milou, s níž se mínil zasnoubit. Eko-hotel je přivítal s otevřenou náručí a druhý den se všichni včetně stařičké, ale životaplné 86leté babičky ztratili na výletě, kde - jak odhalila všudypřítomná kamera - užili spoustu dobrodružství. Ty gagy jsou skutečně unikátní a na výtečné zábavě nic nemění skutečnost, že je s podivem, že baterie v kameře měly takovou životnost... Ale to není rozhodující. Slabších pět hvězdiček!(31.5.2017)

Musím říct, že po douhé době jsem shlédl více než slušnou komedii. Opravdu jsem se bavil a frantíci mají zase jedno plus. Vydařených scének zde není málo a oceňuji originalitu zpracování, kdy skupinka sleduje s "popcornem" v ruce video, které natočili "dovolenkáři". ***zdá se, že babička nenápadně ujíždí***(14.1.2018)

Sluníčko, moře, holky v bikinách a jedna solidní vtipná jízda, která se přes nudnější začátek rozjede do svižné zábavné parády. Zasmál jsem se - je to oddychovka jednoduchá, přímočará na jedno fajn odpoledne. Trochu překvapilo, že největší hvězda Clavier tu měl menší prostor, ale jako celek to fungovalo.(9.11.2016)