Léto All Exclusive

Bláznivá dovolenka

Prázdniny All Exclusive

Komedie

Francie, 2015, 93 min

Bohužel už i francouzské komedie se snížily kvůli pobavení nenáročného diváka k vulgaritám. Zlaté časy nenuceného humoru Dovolených po francouzsku a Návštěvníků jsou holt nenávratně pryč... Jen díky božskému Christianovi dávám hvězdu navíc. Je tak geniální, že zachrání každý film už jen svou přítomností, i přes tuto malou roli.(4.2.2017)

Nevšedne realizovaná komédia. Z počiatku trochu trápne sílené vtipné momenty pripomínajúce plejádu spackaných trapasov francúzskych komédií tipu agentov nula nula. Čakal som aj väčší priestor pre Claviera z čoho som bol trochu prekvapený. Konečný výsledok však bol docela dosť uspokojivý a film za prelial do veľmi stráviteľnej a príjemnej polohy. Zábavné a vhodné pre širokú cieľovú skupinu tak by som charakterizoval Leto all exclusive.(27.6.2016)

Vynikající komedie, která mi potrhala bránice jak už dlouho nic. Vlastně jsem moc nečekal, ale Francouzský humor je bezchybný, upřímný i velmi sarkastický tedy mému vkusu velmi blízký. Film se odehrává v atraktivním prostředí, jsou zde šikovné slečny, situační humor je doslova k pos*ání a nejen, že jsem brečel smíchy, ale také řval přes celéj barák minimálně 5x. Kolik šílených situací dokážou Francouzi vymyslet během hodiny a půl je respektu hodné. Babča a kanibalové strop. 85%(17.6.2017)

Pacilo sa mi ako bola vacsina deja "odrozpravana" z nahravky najdenej kamery. Vlastne ta cast filmu je asi najlepsia. Ku koncu to uz zacalo trochu nudit, bolo to predvidatelne ako pocasie na Sahare. Na nahodny film v TV to celkom stacilo a bol som rad, ze som sa v Sobotu vecer nemusel trapit s nejakym tazkym filmom.(19.3.2017)

• kaylin

Takové obyčejné pokračování, které si udrželo úroveň prvního filmu mimo jiné i tím, že bylo zvoleno trochu exotické prostředí. Film ale hlavně ukazuje to, jak Christian Clavier zestárnul a že se pomalu dostává do formy, v níž by namísto Asterixe mohl hrát spíše Obelixe. Sem tam se něčemu možná zasmějete.(4.4.2016)

• - Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (Stoka)