Léto All Exclusive

Bláznivá dovolenka

Prázdniny All Exclusive

Komedie

Francie, 2015, 93 min

Pacilo sa mi ako bola vacsina deja "odrozpravana" z nahravky najdenej kamery. Vlastne ta cast filmu je asi najlepsia. Ku koncu to uz zacalo trochu nudit, bolo to predvidatelne ako pocasie na Sahare. Na nahodny film v TV to celkom stacilo a bol som rad, ze som sa v Sobotu vecer nemusel trapit s nejakym tazkym filmom.(19.3.2017)

• pipapa

Tři blbečci, pár slepiček, některé "silikonové", babička na el-vozíku, brazilská džungle. Komedie?! Snad, ale jen pro blbečky se sníženým IQ, kteří spasou leccos. Stupidní humor = kalkulovaný nikoli spontánní, silné řeči ale k vidění vůbec nic jen dobře sehraný podvod . Opravdu nemám ráda frajery-umělce, kteří mají plnou hubu št´avnatých keců, ale shodit trenky to se neodváží...Pravděpodobně míněno jako rodinná komedie?!(11.11.2017)

Někdo film omylem pustil a já nedosáhla na ovladač, protože jsem měla plné ruce chipsů, tak jsem tomuto snímku dala pár minut šanci, že ho případně vypnu a budu sledovat jiný. Nejen, že jsem se po ovladači vůbec nepídila, ale se smíchem jsem sledovala sled situací, do kterých se dostali hlavní hrdinové na výletě. Zasmála jsem se dost. Je fakt, že prvních 10 minut to bylo spíš za trest, ale jakmile se dostala parta do jeskyně, procvičila jsem si pořádně bránici a to je to, o co jde především. O zábavu. Jak to kdo zahrál nebo natočil mi bylo upřímně jedno, já se chtěla smát :-)(30.12.2016)

Vynikající komedie, která mi potrhala bránice jak už dlouho nic. Vlastně jsem moc nečekal, ale Francouzský humor je bezchybný, upřímný i velmi sarkastický tedy mému vkusu velmi blízký. Film se odehrává v atraktivním prostředí, jsou zde šikovné slečny, situační humor je doslova k pos*ání a nejen, že jsem brečel smíchy, ale také řval přes celéj barák minimálně 5x. Kolik šílených situací dokážou Francouzi vymyslet během hodiny a půl je respektu hodné. Babča a kanibalové strop. 85%(17.6.2017)

• Filmmaniak

Nevtipná břečka, nabízející špatně režírované scény na úrovni trochu lepšího home-videa, plné dementních gagů a nesympatických hrdinů, kteří jsou ignorantní, sobečtí a strašlivě hloupí idioti. Koncept využívající found footage je nevěrohodný a nepřesvědčivý, protože ony jakoby reálné záběry z go-pro kamery obsahují videoklipový střih, písničkový doprovod a další elementy, které by náhodně nalezený záznam z ruční kamery obsahovat neměl. Herci jen křičí, kulí oči a šklebí se. Vyloženě odfláknutá komedie, která vznikla jako vedlejší produkt toho, že si herci a filmový štáb užili prima dovolenou. Delší recenze ZDE.(22.6.2016)

• - Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (Stoka)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach na pobreží Atlantiku, v brazílskom štáte Bahia a trvalo od 12. januára do 27. februára 2015. (MikaelSVK)

• - Vo filme spomínaný maskot hotela Lamar a ohrozený vták Tukan modrozobý v skutočnosti neexistuje, avšak existujú iné tukanovité vtáky, pre ktoré je príznačné modré sfarbenie na zobáku, napr.: Tukan žltohrdlý, Tukan červenozobý a Tukan pestrý. (maestrotatum)