poster

Léto All Exclusive

 • Francie

  Babysitting 2

 • anglický

  All Gone South

 • Slovensko

  Bláznivá dovolenka

 • Slovensko

  Prázdniny All Exclusive

Komedie

Francie, 2015, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Filmmaniak
  odpad!

  Nevtipná břečka, nabízející špatně režírované scény na úrovni trochu lepšího home-videa, plné dementních gagů a nesympatických hrdinů, kteří jsou ignorantní, sobečtí a strašlivě hloupí idioti. Koncept využívající found footage je nevěrohodný a nepřesvědčivý, protože ony jakoby reálné záběry z go-pro kamery obsahují videoklipový střih, písničkový doprovod a další elementy, které by náhodně nalezený záznam z ruční kamery obsahovat neměl. Herci jen křičí, kulí oči a šklebí se. Vyloženě odfláknutá komedie, která vznikla jako vedlejší produkt toho, že si herci a filmový štáb užili prima dovolenou. Delší recenze ZDE.(22.6.2016)

 • kaylin
  **

  Takové obyčejné pokračování, které si udrželo úroveň prvního filmu mimo jiné i tím, že bylo zvoleno trochu exotické prostředí. Film ale hlavně ukazuje to, jak Christian Clavier zestárnul a že se pomalu dostává do formy, v níž by namísto Asterixe mohl hrát spíše Obelixe. Sem tam se něčemu možná zasmějete.(4.4.2016)

 • CommanderCZ
  ****

  Na doporučení kamarádů jsem zhlédl trailer. Nutno říct, že mě zaujal, nicméně moc nenadchl. Nedalo mi to a rozhodl jsem se podívat na celý film. Úvodní část byla nudná a nezajímavá, avšak následuje hlavní zápletka, která vlastně tvoří celý hlavní zbytek filmu. Pobavil jsem se, děj mě nenechal vydechnout. Christian Clavier nezklamal a francouzský humor potěšil. Geniální provedení formou živé kamery. Finále však bylo tak trochu vycucané z prstu, ale celkový dojem z této kvalitní dobrodružné komedie neovlivnilo. Dokonce mi bylo i líto, že to skončilo tak rychle. Zkrátka zábavná francouzská komedie na krásný letní podvečer. 4*(4.12.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Vynikající komedie, která mi potrhala bránice jak už dlouho nic. Vlastně jsem moc nečekal, ale Francouzský humor je bezchybný, upřímný i velmi sarkastický tedy mému vkusu velmi blízký. Film se odehrává v atraktivním prostředí, jsou zde šikovné slečny, situační humor je doslova k pos*ání a nejen, že jsem brečel smíchy, ale také řval přes celéj barák minimálně 5x. Kolik šílených situací dokážou Francouzi vymyslet během hodiny a půl je respektu hodné. Babča a kanibalové strop. 85%(17.6.2017)

 • pipapa
  odpad!

  Tři blbečci, pár slepiček, některé "silikonové", babička na el-vozíku, brazilská džungle. Komedie?! Snad, ale jen pro blbečky se sníženým IQ, kteří spasou leccos. Stupidní humor = kalkulovaný nikoli spontánní, silné řeči ale k vidění vůbec nic jen dobře sehraný podvod . Opravdu nemám ráda frajery-umělce, kteří mají plnou hubu št´avnatých keců, ale shodit trenky to se neodváží...Pravděpodobně míněno jako rodinná komedie?!(11.11.2017)

 • - Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (Stoka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace