poster

Naprosto retardovaný (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2012, 1-39 min

Režie:

Martin Rota

Scénář:

Martin Rota

Účinkují:

Martin Rota
 • Majkowski
  ****

  Martin Rota je podle všeho člověk, který to má v hlavě zcela v pořádku a má zdravý pohled na svět, protože se značnou většinou jeho názorů na všelijaká aktuální absolutně souhlasím, ať už se jedná o cokoliv. Je to jeden z mála youtuberů, kteří dostávají uznání především od starších členů české youtube komunity. Pořad rozhodně doporučuji občas zhlédnout, protože to opravdu stojí za těch pár minut vašeho času. (80%)(9.12.2015)

 • fablefavorit
  odpad!

  Zajímavý nápad obrácen v ruiny absolutně sračkoidním provedením, kdy se zdánlivě sečtělý chlapík umělé vzteká na kameru a já mu ani za Boha nemůžu přijít na chuť. Jeho slovy se při sledování každého jeho vlogu doslova "nepřirozeně naseru". Pan Martin měl možná specifikovat, že název jeho pořadu je autobiografický.(8.9.2016)

 • Hezonja7
  ****

  Co si budeme povídat . . česká Youtube scéna upadá. Podle mě je Martin Rota jeden z mála který ví co točit aby z toho nevznikl Trash, pořad Naprosto Retardovaný mě ani po cca 60 dílech nepřestal bavit, témata o kterých Martin mluví nás prakticky s*rou taky :) I proč máš berle by se mohlo zdát okoukané ale pořád mě to baví protože Martin příjde vždycky s něčím zabavným.(15.7.2015)

 • MikeCool
  ***

  TV-pořad. Youtuberský pořad Martina Roty, ve kterém se "nepřirozeně naštve nad věcmi, nad kterými by ostatní jenom mávli rukou". S některými názory na český lid, respektive na konkrétními osoby českého internetu, ale i celebrit mimo internet naprosto souhlasím a líbí se mi Rotova mimika a projev, bez zbytečných vulgarit. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 70% (3*) |(13.7.2015)

 • Miller
  *****

  Martin Rota je velmi inteligentní člověk, se strízlivým pohledem na věc. Ač ne vždy s ním souhlasím, tak je to furt na takových 90% srovnatelné. Rotovi fandím, a doufám, že někdy to dotáhne dál, třeba na moderátora. "Zdravim své unikátní sněžné vločky, vítejte na mym kanálu, kde se NEPŘirozeně naseru nad věcí, nad kterou by ostatní, jen MÁvli rukou, tak dneska....". 100%(3.6.2017)