Justice League Unlimited (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2004, 23 min

Předloha:

Joe Shuster (komiks), Jerry Siegel (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks), Jack Kirby (komiks), Gardner Fox (komiks), John Ostrander (komiks), John Broome (komiks), Steve Ditko (komiks), Alan Moore (komiks), John Byrne (komiks), Ross Andru (komiks), Robert Kanigher (komiks), Don Heck (komiks)

George Newbern, Kevin Conroy, Phil LaMarr, Carl Lumbly, Clancy Brown, Michael Rosenbaum, Maria Canals-Barrera, CCH Pounder, Nicholle Tom, Juliet Landau, Jennifer Hale, Michael Beach, Robert Foxworth, Chris Cox, Powers Boothe, Jeffrey Combs, Gina Torres, Corey Burton, J.K. Simmons, Amy Acker, Dana Delany, Morena Baccarin, Will Friedle, Scott Patterson, Adam Baldwin, Oded Fehr, John C. McGinley, Peter Onorati, Jeremy Piven, Virginia Madsen, James Remar, Nathan Fillion, Edward Asner, Peter MacNicol, Robert Picardo, Hector Elizondo, Shane Haboucha, Michael Ironside, Lauren Tom, Jamie Alcroft, Robin Atkin Downes, Ed O'Ross, Mindy Sterling, Daniel Dae Kim, Robert Forster, Dee Bradley Baker, Dennis Farina, Ted Levine, Bruce W. Timm, Fred Savage, Ioan Gruffudd, Ron Perlman, Jason Hervey, Eric Roberts, Farrah Forke, Paul Guilfoyle, Jerry O'Connell, Mark Hamill, Raphael Sbarge, Jack Carter, Tom Everett Scott, Dakota Fanning, Michael York, Ben Browder, Robert Englund, Malcolm McDowell, Hynden Walch, Matt Czuchry, Mike Farrell, Charles Napier, John DiMaggio, Arte Johnson, Elizabeth Peña, Glenn Shadix, Marc Worden, Bud Cort, Googy Gress, Patrick Bauchau, George Eads, Josh Hutcherson, Marc John Jefferies, Lori Loughlin, Tim Matheson, Sam McMurray, Laraine Newman, Michael Dorn, Jonathan Joss, Alan Rachins, Michael Jai White, Cathy Cavadini, Grey DeLisle, Christopher McDonald, Roger Rose, David Barrera, Jason Bateman, Nestor Carbonell, Seymour Cassel, Nicholas Guest, Dick Miller, Joe Nipote, Tomas Arana, Olivia d'Abo, Wayne Knight, Steve Schirripa, Armin Shimerman, Mike Erwin, David Ogden Stiers, Joanne Whalley, Gregg Rainwater, Kin Shriner

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

V podstatě 3.-5.s.(2004-2006) JL TAS (2001-2004). Sice mi přijde,že je o pididrobínek slabší,ale furt je to nadprůměrné vypravěčské umění. Od této 3.s. a dál,tam je také velmi sympatická,byť ne úplně přesná verze Kary aka Supergirl. Takže pro mě,další důvod,k radosti nad touto a dalšími sezónami. A samoz.ten megální závěr v podobě 2dílu. Grant Morrison (díky jehož JLA comicsům /vyšly i u nás/ tento vynikající seriál vznikl),by měl radost. Jestli ji už nemá. :)(3.1.2018)

Pokračování seriálu Justice League s mírně změněným konceptem. oproti prvním sériím, které se skládaly převážně s dvou- až třídílných příběhů sází následující série spíše na epizodní příběhy. Na jednu stranu mi to přišlo trochu škoda, ale tvůrci to vynahrazují kupříkladu tím, že prostor dostává mnohem více postav, než jen základní sestava JLA. Své epizody tak mají třeba i u nás skoro neznámé postavy, jako je futuristický Booster Gold, nebo esence paranoie Question. A hlavně - žádná pojebaná japanimace!!! Takže vzato kolem a kolem svých pět si to rozhodně zaslouží.(1.10.2018)

Vážně nic? Žádný jiný komentáře? No nic... Suprovej seriál, kterej by si zasloužil vic informací. Fanouškům doporučuju.(29.12.2017)