Výlet do velkého světa (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1983, 21 min

• LadyPupu

Začátek celkem slušně odstartuje Sovák. Fajn. Pak je to o ničem do té doby, než Boušková v totálně otřesným vohozu nakráčí do báru, kterej je celej z papundeklu a vystupuje tam nějakej úchyl předstírající kouzelníka. Děs. Ovšem to "nejlepší" přijde po nástupu Menšíka s Císlerem na scénu. Abych nebyla nespravedlivá, pustila jsem si to dvakrát za sebou, páč jsem ne všemu co ti dva říkali rozuměla, ale o moc lepší to nebylo. Na rovinu - s takovou krátkou stopáží, s tak dobrým hereckým obsazením - to takhle dojebat?!? Tak tomu říkám umění.(15.9.2017)

• Marthos

Jako tohle už je fakt moc. Afektovaná Boušková v doprovodu s jelimánkem Havelkou na cestě do velkýho světa. Tak to jo teda. Ošuntělá socialistická vinárna, ve který to vypadá jak na rozšířený besídce klubu seniorů a která je posílena ještě o dva bodré stréce z Moravy v trapném podání Vladimíra Menšíka a Jiřího Císlera... Ne, tohle nedávám. Příšerná krávovina (0%).(15.9.2017)

• lubospoti

Tak tuhle bakalářskou povídku nezachránila ani dvojice Menšík - Císler. Děj absolutně o ničem...nebo já ho teda vůbec nepochopil.(30.9.2017)