A Little Something for Your Birthday

Maličkosť k narodeninám

Komedie / Drama

USA, 2017, 94 min

• Johnny.ARN

Nekonečne dlhý, nekonečne nudný a nekonečne ..... zbytočný film. ODPAD!(22.9.2018)

• kaylin

Sharon prostě nestárne a vypadá pořád úžasně, jen škoda, že je tenhle film takový nijaký.(16.4.2018)

• splaty

Mohlo to být super. To by ale Sharon Stone musela hrát a ne trapně poskakovat. Její výkon byl stejně uchvacující, jako kdyby se zedník snažil vyšívat. Tony Goldwyn to ze začátku zachraňoval, ale na konci se nechal stáhnout do bahna. Nechápu, proč takhle nepovedené filmy (scény) nenatočí znovu, vždyť se stačí podívat na film a je každému jasné, že něco neklape.(19.8.2018)

• zuzanara

Bezduchá nesmyslnost, která se vyvrbila ve ztrátu času. Taky se mi zdá, že pohled na ženy a jejich priority prezentovaný v tomto filmu pochází z jiného století.(9.4.2018)

• Arsenal83

Šesťdesiatnička Sharon Stone sa tu hrá na 46-ročnú alias program pre nevidiacich. Nie jedno oko zaplače, že vrcholné herecké výkony pani kamennej, keď ešte ukazovala holú číču, sú nenávratne preč.(23.9.2018)