Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa

• Itálie Leo Da Vinci: Missione Monna Lisa (více)

Při výpravě za pokladem si mladý Leonardo da Vinci pomáhá kreativními vynálezy, aby zachránil kamarádku Lisu a uprchl hrozivým pirátům, kteří jsou mu v patách. (Netflix)

T2

Rozpočet EUR10miliónov ($11miliónov)Tržby Celosvetovo $2,565,000▐ Neviem ale už tých animákov je asi už príliš dosť a hlavne až príliš schématické na jedno kopyto. Dobre snaha o zábavnosť, akú takú animáciu, či využitie načrtnutej témy vynálezca juniora tu je ale viac než slabší priemer to nedosiahne. /45%/ ()

Alementina

Tohle je pohadka jen a JEN PRO DĚTI. Neteře 5 a 8 let a synovec 5 let, tem se to moc libilo, chteli si to po shlednuti pustit znovu. A to normalne je velky problem najit kreslenou pohadku, ktera se libi jak holcickam, tak klukum. Vetsina pixarovskych pohadek je v dnesni dobe vic pro dospele nez pro deti, kdo z Vas to hodnotil detskyma ocima, takze hodnotim za deti. Tak jeste jednou, JE TO PRO DETI. Po te, co si to deti vyzadaly po tydnu pustit znovu, popravde, chtely to pustit znovu hned po prvnim shlednuti, tak mi rikaji, ze tomu mam dat 10 hvezdicek..:) ()

Trixinka

Příjemný animák, který neurazí ale ani nijak zvlášť nenadchne. Animace pěkná, dějově lehce předvídatelné - kdo je onen hlavní padouch poznáte skoro hned. ()

E lan

Lehce podprůměrná animovaná netflixová záležitost. Na hodinu a půl děti zabavila, nás dospělé o mnoho méně. Příběh špatný, animace nepěkná, humor žádný. Takže díky za těch 90 minut, jinak nic. ()

ostravak30

Film se stal tak trochu rodinným podnikem, ale těžko čekat, nějaké dobrodružné, ale též zábavné podívání, při kterém se navíc dospívající dozví něco o slavném vynálezci. Celá zápletka je spíše nezáživná, humoru je vskutku pomálu. Docela mě ovšem překvapilo, jak nelogicky postavy přemýšlejí a podle toho se i chovají. Současným animovaným filmům může tento jen málo konkurovat. ()

blondboss

Boooring. Jedna veľká talianska animovaná nuda, ktorá ani nevie veľmi, čo chce - či sa zacieliť na mladého diváka alebo sa nasilu natlačiť do nôty dospeláka, ktorého zaujímajú da Vinciho objavy a vynálezy. Podľa mňa jeden z najzbytočnejších animákov, aké kedy boli natočené. Ani animačne žiadna výhra. 35 % ()

ModryPlamen

Tak toto je čistý priemer. Nie je tam totiž nič, čo by nás v dnešnej dobe prekvapilo. Ani animácia, už aj Európa dokáže robiť dobré animácie. Postavy vo filme nenaštvú, ale ani výrazne neprekvapia. Príbeh úplne jednoduchý, o hľadaní pokladu, ľahko predvídateľný. A pri hľadaní sme využili pár Vinciho vynálezov. Nemôžem povedať, že by som sa nudil, ale že by som to pozrel niekedy znova, to tiež nie. A čo dávam priemeru? 50%, t.j. 3 hviezdy. ()

aneta105

Docela pěkná pohádka. Sice krom dvou hlavních postav, ostatní postavy jsou podprůměrné a občas velmi otrávené ale dá se to dokoukat do konce. ()