Reklama

Reklama

Zloba: Královna všeho zlého

  • USA Maleficent: Mistress of Evil (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Přešlo pět let. Královna černé magie Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Jejich vzájemný vztah, který se zrodil ze zrady a pomsty, rozkvetl a zkošatěl. Nicméně nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi nezmizela. Svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti, a mnozí doufají ve spojenectví mezi znesvářenými světy. Avšak nečekaný zvrat událostí a setkání s novými mocnými spojenci dostane Růženku a Zlobu na opačné strany Velké války, která podrobí jejich rodinná pouta náročné zkoušce. (Falcon)

(více)

Videa (13)

Trailer 4

Recenze (296)

Figu 

všechny recenze uživatele

Vida, vida. Celkem očekávatelný pokračování Zloby, kdy se ještě možná v tom stylu fantasy tlačí o kousek víc na pilu než v předešlím dílu. Navíc příběhu od začátku až k samýmu válčivýmu vyvrcholení suprácky dopomohla Pfeifferová, která zákeřnou záporačku zahrála bravurně! Jsem lehce nasranej na naše domácí kino, pač obraz v 3Déčku byl dost tmavej, nicméně i přes tu clonu mi nádherně vynikla opět neodolatelná skvěle mystická Angelina! Díky ní a Michelle jde o libovou pohádku, která stojí za to! 80% ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Pokračování Zloby se mi překvapivě líbilo vice než první díl. Nebyl už tolik pohádkový, tady je vice temnoty, vice toho dospěláctví. Elle Fanning už navíc taky není žádná malá holčička, takže se podle toho můžu díky Bohu chovat. Dokonce I Angelina mi sedla nevím jestli jí rozvod s Bradem svědčí v osobním životě, ale na plátně rozhodne ano. Příběh byl skvělý, líbilo se mi, že se věnoval hlavně původu Zloby a že opravdovým zloducehm byl někdo jiný než Zloba, I když to bylo jasné již od začátku filmu,, jkamile se tam postava objevila. ()

Reklama

Gwaihir 

všechny recenze uživatele

Možná se budu opakovat, ale té dětské dušičce, která se ve mě stále někde schovává, se znovu dostalo krásného zážitku ze snímku, který šikovně navazuje na původní pohádku a dále rozvíjí onen úžasný svět ve vší jeho rozmanitosti a hravosti plné nádherných vizuálních efektů. Ačkoli se jedná o motiv v základu relativně obehraný a příběh veskrze jednoduchý, výsledný děj působí, stejně jako minule, dosti osobitým dojmem, rozšiřuje pozadí a skýtá nový vývoj. Opět výtečně také fungují změny poloh, kdy se s přirozenou lehkostí střídají dramatické a vážné okamžiky se světlejšími chvílemi nebo tajemně temné pasáže s atmosférou radostnější, zase i díky nápomoci umně přetvořené hudební složky. K tomu je samozřejmě třeba přičíst ještě odpovídající výkony všech tří hlavních hrdinek a fungující emoce, jimiž se ani tentokrát nešetří. 85 % ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Dějově taková pohádková klasika, ale má to sympatické charaktery, pěkný barevný vizuál, poletující motýlky a dokonce i bitvu, kde nechybí rudá plynová komora nebo zelený oheň ze Hry o trůny. Prostě takový fantasy mišmaš, kterej, ačkoli nepřináší nic nového a nesmí se nad ním moc přemýšlet, kupodivu i docela funguje. ()

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Celkem líbivá pohádka připomínající vizuální stránkou Avatar. Využití animace a dostupné počítačové techniky ke zpracování do moderního kabátu bylo fajn. Herecká stránka byla slabší. Kromě Angeliny Jolie a Michelle Pfeiffer, žádný jiný herecký výkon mou pozornost nezaujal. Princ s princeznou nevýrazným výkonům vévodili. Vím, že jsou to v pohádkách nevděčné role, co se fyzických předpokladů i hereckých výkonů týče, ale v tomto případě to byla střela vedle. Taky tam nebylo příliš co hrát. Příběh byl velmi jednoduchý a konec předvidatelný. Zato vizuální stránka byla výborná, přímo pohádková a všechny nedokonalosti překryla a upozadila. ()

Galerie (83)

Zajímavosti (4)

  • Natáčelo se od 29. května do 24. srpna 2018 v Anglii (Londýn, Buckinghamshire) a v Illinois (Chicago). (Varan)
  • Premiéra filmu měla původně proběhnout 29. května 2020, ale nakonec byla přesunuta na 18. říjen 2019 kvůli tomu, že studio Disney bylo z práce režiséra Rønninga tak nadšeno, že nechtěli čekat do května 2020. (Varan)
  • Než se Zloba (Angelina Jolie) zhmotní na věži, kde ji zasáhla královna (Michelle Pfeiffer) šípem, tak z ní utečou dva vojáci. V dalším záběru ale utíkají z věže zase. (Duoscop)

Související novinky

Disney oznámilo své plány

Disney oznámilo své plány

07.05.2019

Studio Disney čerstvě oznámilo své plány na příštích sedm let, a vzhledem k tomu, kolik toho je, pojďme se do toho rovnou pustit. Nejvýznamnější část novinky se pochopitelně týká nových Star Wars. Po… (více)

Reklama

Reklama