Věčně tvá nevěrná

Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

• Slepejsek

Hlavní problém vidím v tom, že to, co se tu děje a jak se to děje, nemá vůbec nic společného s realitou. Je to syntetický svět autorů a jeho umělost ještě zvyšují herci svým přehráváním (zejména Cibulková a Rašilov), Připadal jsem si, jako bych šel do nevěstince a místo holek z masa a kostí našel všude jenom bakelitové panny...(24.3.2018)

• xxmartinxx

České filmy posledních pár měsíců opakovaně prorážejí strop představitelných měřítek, až mám dojem, že jen jedno hodnocení "odpad" nestačí. I po odfláklé nudě Špindl taky od Cieslara, rozháraném Vejdělkovi a nekonečné Dukátové skále dokážou další čeští filmaři nalézat způsoby, jak šokovat absurdní odporností. Ve věčně tvá nevěrná zaskočí obludné vykreslení lidských vztahů překračujících i nejhorší kreace Petra Kolečka, který má alespoň nějaký cit pro timing a maskování šovinismu za metašovinismus (kdo chce, ať věří). Jestli jsem se vztekal u Teorie Tygra nad filozofií lidské interakce ospravedlňující slabošské sobce a uměle vinící jejich oběti, tak tady fakt bleju při pohledu na to, co je předkládáno jako řešení manželské krize a vůbec dynamika soužití. Postavy tu žijí a uvažují ve světě vrcholící totality správných hodnot a "nutných" kompromisů, ve kterých zpoza košilatosti vykukuje prezentace "normality", jaká musí být v civilizované společnosti tvrdě odmítnutá. Neřeším takové věci jako směšnou nenávaznost scén, nepřehledný děj a nevykreslené postavy, vlastně po pěti minutách filmu je jasné, že v něm neexistuje žádná vnitřní mechanická nebo intuitivní logika, podle které by šlo hledat smysl. Se špatným nudným filmem jsem byl předem smířený. Morálně obludný chrchel tohohle kalibru ale nemůže zůstat jen tak bez povšimnutí. Je tohle vážně možné? Je mně jedno, jestli jde o důsledek vědomé agendy, nebo scenáristické a režijní neschopnosti, ale tenhle film je veskrze zlý a zkažený a mě uráží a znechucuje. Po příšerných zážitcích na českých filmech během posledních měsíců už se mi těžko hledají slova, která by popsala, o kolik níž dokáže být ve všech ohledech tenhle film... už vážně nevím... prostě nevím, jak dát tu negativitu najevo - protože už minule jsem myslel, že horší to být nemůže. Ale může.(22.2.2018)

• Lukrecie

To je neuvěřitelné, taková sr..... umělá, falešná, povrchní, stupidní, nízká, klišoidní, trapná, nudná. Je mi upřímně líto herců, kteří v tomto paskvilu museli hrát a ničit si tak jméno a pověst.... Ještě, že jsem za to nemusela platit, jinak bych nejspíš reklamovala lístek. Film jako celek absolutně nefunguje, měla jsem chuť odejít po 20 minutách, ale chtěla jsem mu dát ještě šanci a být v hodnocení spravedlivá. Ale kdybych odešla, možná by to bylo lepší, aspoň bych se nemusela doslova modlit, aby ta hrůza už skončila. Docela zásadní otázka: Mělo to vůbec nějaký scénář??? Kdyby se udělovala Zlatá malina v ČR, myslím, že toto by byl suverénní vítěz nebo přinejmenším horký favorit! Tak mě napadlo, proč vlastně něco jako Zlatá malina v ČR není? Byla by to velmi dobrá zpětná vazba pro tvůrce a možná by přestali žít ve lži a plácat se po ramenou. Děkuji, že jste mi ukázali, jak vypadá opravdové dno českého filmu. Výborný komentář xxmartinxx PS Filmy tohoto typu hrají na nízké pudy a především nás ženy mají zmanipulovat a přesvědčit, že "nevěra je naprosto normální" a očividně se jim to vůbec nedaří :D ;), protože doba je jinde. Nejspíš to psali lidé, kteří o dynamice vztahů 21.století nevědí lautr nic. Natalia Germani není u mě žádná herečka!(7.3.2018)

• Timak

Rašilov byl v Samotářích trapnej, ale tady je mega trapnej. Jedna * za Pavla Kříže. Jinak trapnost nad trapnost.(7.3.2018)

• Mouzon

Filmový ekvivalent klystýru...(17.4.2018)

• Dendulkaa_

WHAT THE F*CK ?!(26.3.2018)

• godycz

odesel jsem po 30 min. ani jednou jsem se nezasmal.(27.2.2018)

• VideoTuti

Tohle kladně ocení snad jen pražská kavárna.(23.2.2018)

• marek29

Je těžké nepodlehnout odpadové vlně splašků, v které film stojí a stál už při mé návštěvě kina. Důvod proč jsem na film šel? Jen 1: byl to narozeninový dárek. Dobrej nápad? To asi až tak nebyl. Hudba kameňákovitá, obsah filmu nula, lidi co nemají koule přitom se na druhou stranu podvádějí, long story short ať už se zbytečně nevytáčím pomyšlením na nejhůř investovaných 130 Kč v mém životě: 1 hvězda za Natalii Germani a její postavičku. Jinak na tom asi opravdu není co chválit. I když odpad podle mě leží jinde. Teoreticky i 2 by to sneslo ale to už bych moc odkazoval na ty její prsa :D Takže 1 a čau(27.2.2018)

• Faltyni

Jakmile jde do kin český film, větřím propadák. Ale musím říct, že tohle zas tak špatný nebylo. Film nenadchnul, ale docela odsejpal a pozornost dokázal udržet. Párkrát i pobavil, bohužel těch momentů bylo poskrovnu, většinou totiž převažoval jen předvídatelný děj a trapný humor. Herecky potěšila Lenka Vlasáková a Pavel Kříž, ostatní nijak neoslnily. Co ještě za něco stálo, byla skladba Nevěrná od Xindla X, která ve filmu opakovaně zazněla.(25.2.2018)

• karelhura

Neviděl, ale s tím oceněním od VideoTuti bych raději přešel ke kamarádům Ovara.(23.2.2018)

Protože jsem pražská kavárna.(24.2.2018)

• vera.nemcova

Nečekala jsem od toho vůbec nic a předčilo to mé očekávání :) Vyrazila jsem na tenhle film s kamarádkou, protože ho chtěla vidět, s vědomím, že mě to asi bavit nebude. Nakonec jsem skoro zírala s otevřenou pusou, že něco takovýho fakt někomu stojí za to, to natočit, Koncentrace maximální trapnosti a stupidity, nereálná "zápletka" s ještě nereálnější "pointou". Fakt něco, co nemělo nikdy vzniknout. Nemluvě o docela příšerných hereckých výkonech, strašlivém hudebním podkresu..vlastně hrozný tam bylo všecko. Pochválit nemůžu nic.(25.2.2018)

Typická česká komédia pri ktorej sa dá dobré odreagovať najmä, keď tam hraje Vilma Cibulková, ktorá má dobrú tvár na komédie. Nejde tu len o komédiu ale jedno je pravda, že dovtedy sa podvádza, pokiaľ to nebolí....aj tento film to dobré vystihuje....vo filme sú dobré poznámky hercov, ktoré vyvolali na mojej tvári smiech....dala by som len 3 hviezdičky, ale keďže sme sa bavili na tom filme ako skupina dobré a ešte dlho sme ho rozoberali, znamená, že tie dve hviezdičky navyšše sa tu hodia...(26.2.2018)

• Peabody

Docela mne fascinuje rychlost, s jakou producenti, sponzoři a Fond financují další a další filmy pana režižéra a ochota i několika docela slušných herců hrát v takovýchle sračkách, Inu Non Olet. . Psát něco víc o tom, jak nefungují návaznosti scén, absence dramaturgie atd je házení perel.(28.2.2018)

• jungewolf

Dost slabá oddechová komedie. Je smutné, že se režisér M.Cieslar snaží "vyfutrovat" slabý scénář (J.Míka) Product Placementem (např.BMW zubaře - P.Kříž atd.) . Začíná sklouzávat na úroveň tvůrce "řachand" = sraček Z.Trošky, oblíbence "Borise Jelcina z Prahy" - M.Zemana... . Takže jen 2 - 2,5 hvězdy a 30 % , a to jen za dobře vybrané lokace a pár vtípků zahradníka/spisovatele (J.Lábus) a tety Marty (V.Cibulková) a to jsem dost nadhodnotil ..... .(1.3.2018)

• Ruud1986

Neskutečné. Kam až musí česká filmová produkce klesnout? Asi jsme se ještě na úplné dno nedostali, když tu někteří lidé hodnotí toto "dílo" pěti hvězdami. Po půl hodině jsem měl chuť opustit sál a spláchnout to notnou dávkou českého tuzemáku, načež jsem kvůli přítelkyni vydržel až do konce a musel to spláchnout notnou dávkou mnohem účinnější whisky značky Grant's. Pokud to bude takto pokračovat, nastanou dvě alternativy: 1) Stane se ze mě alkoholik, nebo 2) Přestanu chodit na nové české filmy. S nejvyšší pravděpodobností se vydám cestou duševního zdraví (druhé alternativy) a za rozumný peníz si zaplatím placenou verzi na Uložto.cz a budu stahovat jen kvalitní filmy, u kterých nebudu mít návaly trapnosti a studu za českou kinematografii. Tento "film" opravdu nestojí ani za řeč. Totální odpad všeho, co bylo možné sesbírat. Od naprosto trapných scén, scén, kdy se asi měl divák zasmát, ale v sále bylo ticho a bohužel také scén, kdy si člověk říkal, zda je skutečně etické založit celý děj filmu na tak povrchní záležitosti. Tak nakonec jsem napsal více slov, než si film zaslouží, tak už raději psát nebudu. Snad jen varování, které může zabránit psychickým poruchám několika potenciálních jedinců a tedy, nechoďte na tento film..(5.3.2018)

• karyon

Hodnocení 24 % zde na CSFD je opravdu až moc optimistické. Ten film je totální brak. Dokonce horší jak Špindl a to už je co říct.(12.3.2018)