Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta (Vilma Cibulková), která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru – musí se přistihnout in flagranti. Bláznivá hra může začít. (Bioscop)

Tosim odpad!

Jan Míka kdysi byl zárukou nadprůměrného řemesla a lehce dietlovských chvilek u televize (se svými klady i zápory), ale tohle? Nepravděpodobný paskvil a herecky i režijně šmíra, za který by se nemusel stydět diletant Magnusek ani čím dál horší Troška. Saša Rašilov už dávno vymetá každou srágoru, ale kam dala soudnost například Lenka Vlasáková? A fakt tohle natočil režisér Lebensbornu? Jako fakt!? ()

Enšpígl odpad!

Já bych to rozhodně tak černě neviděl. Herecký výkony se mě dokonce líbily velmi. Lenka je taková nenápadná herečka, ale rád jí vídávám v našich filmech a tyhle role manželek zvládá jedna baseň. Jirku Lábusa můžu kdykoli a kdekoli. Natalia Germani krom toho, že je krásná je ještě talentovaná, doufám, že si nebude vybírat sračky a dostane svou příležitost, ve velké roli bych rád viděl i Saru Sandevu, taky mě nepřijde marná. Příbeh je takový jaký je, prostě rychlo spíchnutý jak to tak bývá což je škoda, ale pozornost si udržel až do konce, takže bych dal asi tři, leč bohužel je tu jedna věc, kterou v našich filmech nesnáším. Když my diváci sloužíme pouze jako argument, aby si filmaři udělali krásnou dovolenou v cizině, ta scéna tam se mohla odehát klidně v garáži a vyšlo by to na stejno. To je můj důvod proč dávám odpad, jinak bych dal tři. ()

xxmartinxx odpad!

České filmy posledních pár měsíců opakovaně prorážejí strop představitelných měřítek, až mám dojem, že jen jedno hodnocení "odpad" nestačí. I po odfláklé nudě Špindl taky od Cieslara, rozháraném Vejdělkovi a nekonečné Dukátové skále dokážou další čeští filmaři nalézat způsoby, jak šokovat absurdní odporností. Ve věčně tvá nevěrná zaskočí obludné vykreslení lidských vztahů překračujících i nejhorší kreace Petra Kolečka, který má alespoň nějaký cit pro timing a maskování šovinismu za metašovinismus (kdo chce, ať věří). Jestli jsem se vztekal u Teorie Tygra nad filozofií lidské interakce ospravedlňující slabošské sobce a uměle vinící jejich oběti, tak tady fakt bleju při pohledu na to, co je předkládáno jako řešení manželské krize a vůbec dynamika soužití. Postavy tu žijí a uvažují ve světě vrcholící totality správných hodnot a "nutných" kompromisů, ve kterých zpoza košilatosti vykukuje prezentace "normality", jaká musí být v civilizované společnosti tvrdě odmítnutá. Neřeším takové věci jako směšnou nenávaznost scén, nepřehledný děj a nevykreslené postavy, vlastně po pěti minutách filmu je jasné, že v něm neexistuje žádná vnitřní mechanická nebo intuitivní logika, podle které by šlo hledat smysl. Se špatným nudným filmem jsem byl předem smířený. Morálně obludný chrchel tohohle kalibru ale nemůže zůstat jen tak bez povšimnutí. Je tohle vážně možné? Je mně jedno, jestli jde o důsledek vědomé agendy, nebo scenáristické a režijní neschopnosti, ale tenhle film je veskrze zlý a zkažený a mě uráží a znechucuje. Po příšerných zážitcích na českých filmech během posledních měsíců už se mi těžko hledají slova, která by popsala, o kolik níž dokáže být ve všech ohledech tenhle film... už vážně nevím... prostě nevím, jak dát tu negativitu najevo - protože už minule jsem myslel, že horší to být nemůže. Ale může. ()

Djoker odpad!

Zasloužilý hovnař Cieslar se zase rozjel. Postupně si vyřídil účty s exekutory, nevěrníky i filmovou kritikou. Spolupráci na scénáři s dalším senilním dementem Míkou nezapomněl zmínit ani v titulcích, aby bylo všem jasné, odkud vítr vane. Dějový guláš absolutně nedává smysl. Celý ten bordel měla zamaskovat účast božské Natálky, ale ani to nestačilo. Co tam dělá Vlasáková a proč Kříž v poslední době skáče z jedné sračky do druhé, se snad dozvíme časem. ()

Gilmour93

Nechápu. Už jako námět, potažmo převedené do scénáře, to mělo každého tvůrce spolehlivě odradit, ale kampak s touto reflexí na Cieslara. Přál bych si, aby na DVD namluvil zvukovou stopu, ve které mě bude informovat, kdy dle něj zrovna přichází čas humoru. K identifikaci morální lhostejnosti, xindlu a trapnosti jeho komentář nepotřebuji.. ()

3DD!3 odpad!

Propagace nevěry s mizerným scénářem a tomu odpovídajícími hereckými výkony. Spousta dětí, které vinou tohoto filmu přijdou o stabilní rodinu jednou budou tvůrce žalovat. Ta snaha zobrazovat českou "realitu" je vážně děsivá. Pasáž s rouškou v dnešní době všechny pěkně nasere. ()

Hitman_47 odpad!

Další KČK (klasická česká kundovina) ... film postrádající jakoukoliv logiku, režii a herecký talent. Ale vůbec mě to nepřekvapilo, je to stejně jen další pračka na peníze aneb HGang tuneluje fond pro českou kinematografii... a zároveň si chtěli opět zadarmo zaletět za exotikou. ()

NinadeL

Tohle by neprošlo ani jako malá televizní domů, ale ono se to prodává jako celovečerák. Kde nic není, není moc o čem. Opět se tu akorát tak v komentáři můžeme potkat v partě s těmi, kteří sledujeme vývoj českého filmu a nestačíme se divit. Teoreticky se sešla vcelku slušná herecká parta, akorát nikdo z nich neměl co hrát. Xindl, Jícha, Míka a Cieslar se podepsali pod něco, co by kdokoli soudný odmítl. Ale zároveň neudělali nic, aby z mála vykřesali alespoň průměr. ()

castor

Oj, to místy bolelo. Kdysi občas aspoň trochu zajímavý Milan Cieslar se nám nějak zadrhl. Měla to být lehká komedie o manželství a nevěře. Nejenže nejde o nic převratného, ono nejde tak nějak o nic. Postavy jsou otravné, amorální, hloupé, bez motivace. Ději chybí posloupnost, příčiny a důsledky nikdo a nijak nevysvětluje. Další tuzemský bordel. Bohužel nic nového pod sluncem. ()

troufalka

Tak nevím, asi je to fenomén dnešní doby, že režiséři, kteří dříve natočily dobrý film a točily slušné kousky mají najednou z nějakých nepochopitelných důvodů potřebu natočit totální ko... koninu. ()

Big Bear

Kam se to dnes česká komedie až dostala, to opravdu nechápu. A už vůbec nechápu, čemu že všemu se hodlají propůjčit herci, kterých jsem si vážil... Cibulková, Rašilov, Vlasáková, Blažek, Kříž ten se snad dokonce začal specializovat na hraní v těch nejhoších shitech poslední doby jináč si to nedovedu vysvětlit. Zápletka tohoto filmu byla debilní ostatně jako film sám. Snad jediným přínosem možná byla přítomnost nové slovenské mladé krve Natalie Germani. Tato kráska exotického jména nehrála zase tak špatně, dobře se na ní koukalo a mohla by nahradit už odkvétající slovenské krásky typu sester Norisových, Táni Pauhofové či Lucie Siposové. Jak říkám film byl trága a nepomohl tomu ani výlet do Egypta. Přesto je to o jednu hvězdu nad Muzzikanty a jinými šílenostmi poslední doby. * ()

misterz

Ach tie trampoty ženatého muža.... Taká nasilu urobená komédia, pri ktorej si divák uvedomí jedine to, ako čas rýchlo letí. A to pri pohľade na J. Lábusa. Nemá cenu ďalej komentovať - na hranici odpadu. 20/100 ()

pornogrind odpad!

Minulej rok jsme byli na dovolené v Prachovských skalách. Ubytováni jsme byli v Hotelu pod Šikmou věží, kde se shodou okolností natáčelo pár scén z tohohle " komediálního trháku ". Měl jsem tudíž i čest potkat pár herců. L. Vlasáková a P. Kříž byli strašně sympatičtí, Za to S. Rašilov sotva pozdravil a V. Cibulková byla požvejkaná jak po nějakým těžkým flámu ( je neuvěřitelná co dokáže make-up ). Zvědavost mě zkrátka donutila a mě zajímalo co se mi to vlastně natáčelo před očima. Nic jsem od toho nečekal a to jsem taky dostal. Je skoro k pláči kam se řítí česká komediální tvorba poslední doby. Nevtipná komedie s triviálním dějem, která nemá absolutně co nabídnout. Pro mě je to jasně odpadová záležitost. ()

kingik

Manželská nevěra a finanční krach. Jedno směřuje k (opatrnému) rozvodu, druhé k radikálně probíhající exekuci. Toť hlavní dějová náplň plodného režiséra Milana Cieslara a zkušeného scenáristy Jiřího Míky, který o sobě dal scenáristicky vědět po osmi letech. Jeho scénář ale vůbec nepůsobí, že by jej vytvořil tak zkušený matador. Působí bizarně, málo celistvě a v celém filmu v podstatě není nic moc věrohodného. Ovšem kecal bych, kdybych tvrdil, že film nemá žádné dobré komediální úseky. Má je, jen ne každý je ocení salvou smíchu. Dejme tomu, že tvůrci nepřišli s úplně ohranou story. Manželský pár je vztahově neokoukaný, manžel (Saša Rašilov) už delší čas neshledává svoji manželku (Lenka Vlasáková) atraktivní a na udičce má jednoznačně dvě lepé a mládím se svěže mrskající rybičky, s nimiž se rád tře. Pak je zde onen finanční krach jeho nakladatelství a s ním záludný exekutor (Filip Blažek), zahradník-experimentátor (Jiří Lábus), co má spisovatelské vlohy, ale z nějakého důvodu se mu už do psaní nechce a údajně zámožná tetička (Vilma Cibulková), co má geniální plán, jak manželství zachránit. Manželé se vzájemně musí nachytat in flagranti. A v tom hlavním film selhává. To, co mělo být na filmu nejkomediálnějším pilířem, je jen jakási nezajímavě až absurdně podaná nesouvislá etuda, v rámci ní vycestujeme alespoň na exotický pobyt za sluncem, která je celkem k přehlédnutí. Mnohem výraznější prostor ve finální fázi příběhu dostala část o tom, jak vyzrát na exekutora. A ve filmu se tak nějak bije i šance tomu celému uvěřit. Vše mně přišlo až moc přestřelené, občas až bizarní, nadsázka mně zde moc nerezonovala. Některé důležité vedlejší postavy, jako třeba milenky, z příběhu zmizí, už o nich nepadne slovo a už se o jejich dalším osudu nedozvíme vůbec nic(!). Kříž, Lábus i Blažek jsou debilně nalíčení a prvním dvou jmenovaným přistála na hlavách prapodivná vlasová kreace, Blažek (soudě podle namaskování) je jakousi současnou verzí Mefistofela. I tak se film opírá o místy celkem vtipné herecké představení, které vlivem scénáře i režie má zřetelný nádech amatérské podřadnosti. Vše umocňuje i hudební složka pana Xindla X, jehož stejnojmenná píseň se během filmu lacině procpe i do úseků, kde zní nadbytečně. Celkově má film komediální roztomilost, jenže do opravdu kvalitních komediálních intencí se dostane jen sporadicky. Průměr je pro tenhle film výstižné hodnocení. 5/10 ()

silentname

"Věčně Tvá Nevěrná je ďalším českým komediálnym výplachom. Osobne sa priznám, že podobne ako pri filme "Zoufalé Ženy Dělají Zoufalé Věci" som tu chcel vidieť na aké dno sa českému filmu podarí ešte naraziť. A kým vyššie spomenutý film na neho skutočne dopadol vďaka neskutočnej trápnosti, okázalosti a zúfalej snahy nás rozosmiať, tak tento film tam úplne nespadá. Aby to však nevyznelo moc pozitívne, tak treba povedať, že je to zlý film. Je to fakt zlý film a určite ho neodporúčam. Kým ale jeden film bol absolútne zúfalý a nevedel čo má robiť, tak tento film si myslí, že je komediálne zlato, pričom stupidita a debilita tu nepoznajú hranicu. A čím film ide ďalej, tým je to stupídnejšie a stupídnejšie. No na druhú stranu sa musím priznať, že občas ma to pobavilo. Síce z úplne nesprávnych dôvodov, no to je lepšie, ako keby som mal byť celý čas z filmu absolútne otrávený a zúfalý. Takže poviem, že som sa často rehotal na tom, aké boli jednotlivé scénky stupídne. Ako tomu neustále tvorcovia pridávali svojim hláškami a pritom skutočne mali pocit, že robia komédiu roka. Osobne tomu aj verím, lebo ten film sa to snaží prezentovať spôsobom, že by sme mali všetky scénky uveriť, aj keď sú úplne mimo reality a výsledne to len podtrhuje jeho absolútnu stupiditu. Takže v tomto smere musím povedať, že je to skoro až tak zlé, až je to dobré. Ale nie je tam toho moc, plus sa mi nedarí nájsť vo filme veľa postáv, ktoré by mali nejaké sympatie. Na jedno pozretie ma to sem-tam pobavilo, no nemyslím si, že by to malo ten istý efekt znovu. Verdikt teda znie, radšej si pozriem niečo stupídne ako zúfalé. Ale raz stačilo. Hodnotenie: D ()

dopitak

Vysoká koncentrace kočiček (Sára Sandeva, Natalia Germani), absence vtipů, trapné vatování a každoroční soutěž filmových nescenáristů o nejdebilnější námět (tady mírou pravděpodobnosti zaujme Cibulkové úkol nachytat se navzájem - k čemu jako?). Některého Cieslara jsem docela zvládl, ale tady jsme o dost níže. Kříž ještě jakž takž, Lábus skvěle lidský, Blažek jako Mefistofeles? (proboha) a Myslivcová - o film nejde, prostě nějaká nicka na jevišti něco kváká na playback, ale mrkněte do foto materiálů - jak je tam všude zblízka (ve filmu nic takového není). Vedl bych scénář jinudy, nevím přesně kudy, ale Germani a Sandeva by tam byly nahé a nejlíp spolu. ()

Marze

Zápletka stojící na tom, že poradkyně naordinuje léčbu okatou nevěrou, manželé se musí přistihnout in flagranti, za což jim teta slíbí osm milionů korun je dost krkolomná. Sotva by vystačila na jeden díl seriálu telenovely. I postavy jsou dost operetní (zahradník s literárními sklony, vilný exekutor, čínský léčitel). Také dialogy jsou pěkně trapné. ()

Ivoshek odpad!

Viděl jsem z toho prvních dvacet minut. Takže pokud se z té trapné sračky plné pitvořivých postav stal super film, tak jsem mu krivdil. Als všichni tušíme, že ne. Vůbec nechápu, proč se tohle točí. Vůbec. ()