poster

Touha jménem Einodis (divadelní záznam)

Muzikál

Česko, 2013, 70 min

Režie:

Jan Malíř

Kamera:

Jan Malíř

Hudba:

Karel Štolba
 • sator
  **

  Mimo mě...(6.5.2018)

 • bohemia_regent
  ***

  V titulcích pořadu uvedeno: režie Jan Malíř; divadelní režie Pavel Ondruch; rok výroby 2015.(25.4.2018)

 • triatlet
  *****

  Skvost. Pěkný scénář pro dva úžasné hlasy.(16.4.2018)

 • slunicko2
  **

  Komorní muzikál. 1) V muzikálu je vše, jak má být. Karel Štolba napsal příjemné šansony, Marta Skarlandtová rovněž příjemné libreto. Zpěvačky i herci zpívají s chutí a s přehledem. Jako kdyby autor právě dokončil příručku pro tvůrce Jak udělat muzikál a hned podle ní svůj první napsal._____ 2) Na druhé straně prvoplánová doslovnost hudební i textová mě trochu vadila. Didaktická linka je velmi výrazná, jako by bylo dílo psané pro školní výpravy._____ 3) Jakási neobratnost (hudba, text, herecký projev Milana Heina) kontrastuje s pocitem, že dílo přece jen něco do sebe má._____ 4) Představení vzniklo jako dárek k 70. narozeninám Marty Kubišové. V záznamu z roku 2015 je jí už 73 let, ale zpívá pořád pěkně. Nápad rozdělit roli Sidonie na mladou a starou je zajímavý a i divácky vděčný. 31letá Aneta Langerová tvořila výborný kontrapunkt._____ 5) Rovněž 30letý Ondřej Novák (Sidoniin bratr Johannes) a 31letý Igor Ozorovič (Švabinský, Rilke a Thun) odvedli dobrou práci stejně jako divadelní režisér Pavel Ondruch.(16.6.2018)

 • Víteček
  ***

  Zpočátku se mi to líbilo, ale hudba i písničky byly příliš stejné a po čase se to slilo do jednoho nerozlišitelného celku. Navíc Milan Hein opět velice prkenný a jeho recitační způsob zpěvu bil v kontrastu s ostatními kvalitními zpěváky do očí. To je tak, když chce pan majitel zároveň zářit jako účinkující. Odkud já to jen znám, že pane Soukup? 65%(16.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace