poster

Dokonalé protiklady

 • USA

  A Perfect Wedding

 • USA

  Perfect Match

Komedie / Romantický

USA, 2015, 82 min

Režie:

Ron Oliver

Scénář:

Patricia Resnick

Hudba:

Peter Allen

Střih:

Jason Pielak

Scénografie:

Paul McCulloch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cembry
  ****

  Naprosto nahodne jsem se k filmu dostal a asi to trefilo me aktualni rozpolozeni. Spousta veci me tam iritovala, od natvrdleho zenicha, pres otravnou budouci tchyni v podani Lindy Gray a preslazenych usmevu vsech hercu ve vedlejsich rolich (specialne majitel restaurace a oba vyrobci svatebnich dortu), ale konec dobry... A Danica vypada porad sympaticky, takze **** :-)(30.6.2015)

 • lucijelucije
  ***

  Klasická romantická komedie, sladká, nereálná, pohádková. Prostě pro romantické duše. Vcelku mě zaujaly věci kolem, hlavní hrdinové byli dost formální, nezáživní a nepřirození, ale ten film, nebyl zase tak zlý. Sice tuctový, ale podívat se na něho mě ničím nepopudilo, takže krásných 50 %.(23.1.2016)

 • klerik
  ***

  Prekvapivo pozerateľné. Aj keď by asi mohla vzniknúť súťaž v hľadaní rozdielov medti týmto a SVADAMI PODĽA MARY... Možno práve pre nulové očakávania, mi tento filmík vôbec nevadil. A nedonútil ma ani prepnúť kanál... A hrdinom som tú limonádu celkom aj veril...(17.4.2016)

 • Hanys_
  *

  Taková obyč tv romantika, kterých na těch našich kanálech běží tuny. Toporní herci odříkávají mizerné dialogy a divák trpí.(20.1.2016)

 • Johnny.ARN
  *

  Také celé sladučké a z počiatku otravne, keď sa tam na ničom nevedia zhodnúť. Potom už len klasická romantika bez inovácie. Aspoň že na Daniciu sa dalo pozerať. 1 z 5(1.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace