Dokonalé protiklady

Peter Allen

Jason Pielak

Scénografie:

Paul McCulloch

Prekvapivo pozerateľné. Aj keď by asi mohla vzniknúť súťaž v hľadaní rozdielov medti týmto a SVADAMI PODĽA MARY... Možno práve pre nulové očakávania, mi tento filmík vôbec nevadil. A nedonútil ma ani prepnúť kanál... A hrdinom som tú limonádu celkom aj veril...(17.4.2016)

Naprosto nahodne jsem se k filmu dostal a asi to trefilo me aktualni rozpolozeni. Spousta veci me tam iritovala, od natvrdleho zenicha, pres otravnou budouci tchyni v podani Lindy Gray a preslazenych usmevu vsech hercu ve vedlejsich rolich (specialne majitel restaurace a oba vyrobci svatebnich dortu), ale konec dobry... A Danica vypada porad sympaticky, takze **** :-)(30.6.2015)

• Hanys_

Taková obyč tv romantika, kterých na těch našich kanálech běží tuny. Toporní herci odříkávají mizerné dialogy a divák trpí.(20.1.2016)

• Johnny.ARN

Také celé sladučké a z počiatku otravne, keď sa tam na ničom nevedia zhodnúť. Potom už len klasická romantika bez inovácie. Aspoň že na Daniciu sa dalo pozerať. 1 z 5(1.3.2016)

Klasická romantická komedie, sladká, nereálná, pohádková. Prostě pro romantické duše. Vcelku mě zaujaly věci kolem, hlavní hrdinové byli dost formální, nezáživní a nepřirození, ale ten film, nebyl zase tak zlý. Sice tuctový, ale podívat se na něho mě ničím nepopudilo, takže krásných 50 %.(23.1.2016)