Můj šálek lásky

• Česko Dokonalý šálek lásky (více)

Zoe se vydala na detektivní výpravu do Kolumbie najít nejlepší kávová zrna a nakonec našla lásku... Zoe Walker je krásná a chytrá odbornice na jídlo. Když dostane za úkol vytvořit novou příchuť kávy, vyrazí do Kolumbie, aby našla ingredience, které zaujmou novou generaci zákazníků. Jestli se jí podaří uspět, konečně se jí splní sen o vlastní laboratoři. V barvité kolumbijské vesničce Salento se Zoe seznamuje s majitelem místní kávové plantáže Diegem Valdezem. Ten se zpočátku zdráhá Zoe vyhovět. Ale nakonec souhlasí, že jí prodá svou kávu, když mu pomůže s poslední sklizní. Zoe a Diego se pustí do práce a na kávových plantážích to brzy začne vonět láskou. (TV Prima)

Amper01

Na 4 hvězdy přece jen úplně nemá... Ale přece má něco navíc oproti běžným romantikám. Tak jak jinak ji odlišit? ()

alambert odpad!

Snad jeden z nejhorších filmů, co jsem viděl. Nevěřím ani snad, že to točili američani. Vypadá to totiž jako německá polední klasika. ()

SerenaGG

Dosť prehnané a neprirodzené herecké výkony hlavnej hrdinky, dejovo sa ozaj nepodobá na americkú produkciu, celkovo dosť nuda a predvídateľný dej. ()