Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Renatu, Johanu a Veroniku spojuje přátelství a firma, kde pracují jejich manželé. A také společná vražda. Chvíli to vypadá, že holky začnou žít svůj sen o novém šťastném životě, ale do cesty se jim staví překážky. Ty předpokládané v podobě vyšetřování důsledného brněnského kriminalisty Olina Nekulu, ale i ty zcela neočekávané. (TV Prima)

(více)

Recenze (54)

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, my pitomci z Moravy netušíme, co je metro nebo jak vůbec vypadá Praha :) Ach bože, námět vypadal skvěle, to by to ale nebyli Češi, aby to nezahodili úplně někam do pryč ... Chtěla jsem tomu dat odpad už jenom z principu, ale neudělám to. Občas mě Černé vdovy trochu pobavily, herecké výkony byly skvělé, takže tomu ještě šanci dám. I když je fakt, že od Primy se toho asi moc zvlášť očekávat nedá ... ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rychlé seznámení s oběťmi, rychlá nepěkně udělaná akce, pak zdlouhavé seznamování se zbytkem postav. Nejdříve nám ukázali manžele jako pitomce. Z jejich žen se ovšem vyklubaly hloupé namyšlené slepice. Policisté až na Bolka jsou také za pitomce. Hlavně tím, jak se snaží trapně udělat pitomce z něj, protože je to balík, kterému je třeba vysvětlit, co je to metro. Konstatuji tedy, že všechny postavy z prvního dílu jsou až na jednu výjimku pitomé. Dialogy jsou prkenné a děj matný. Za mě žádná bomba, ale náznaky budoucího vývoje jsou trochu i nadějné. Je ale mnoho co zlepšovat. ()

Reklama

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsem rád, že jsem viděl první díl. Alespoň už vím, že mohu trávit nedělní večery něčím příjemnějším než s tímto seriálem. Herecky sice dobré, ale většina postav a humoru je trapná. O explozi ani nemluvě. Holt zase okopírovaný zahraniční (finský) seriálový koncept. Ale proč seriály vyprodukované tv prima jsou takové nezajímavé?! ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem, že Prima vstoupí do vod kvality, asi marně. Evidentní potenciál - předloha bývalého seriálu, talentované obsazení a schopný režisér. Ovšem dostavuje se scénář s nesympatickými a jednorozměrnými postavami, u nichž scenáristé vůbec nejsou schopni vysvětlit motivace a vykreslit povahy. Hloupé vtipy hodné Kameňáku. Tohle se žánrově hodilo do stylizace černé komedie, ne primáckého humoruu. Fakt škoda, pod taktovkou ČT z toho něco mohlo být. ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mno, není to náhodou zase nějaký zahraniční koncept? Pak bych pochopil ty divné kopance a nepravděpodobné postavy a šerifa z buranova, ze kterého mají všichni srandu, zvlášť když neví, co to je metro... Celá ta koncepce mi totiž přijde postavená na vodě - parazit si nikdy nezabije svého hostitele. A holky, i když je manželé srali, evidentně neměly a nemají žádný jiný druh obživy. Sice by mohly počítat s dědictvím, ale jak dlouho by jim vydržely při tak nákladném životním stylu peníze? Jistě zjistíme, co se dělo ve firmě, a jak vydělávala, ale ten zásadní "parazitní" rozpor tím nezmizí. (Btw, a čím tu rozbušku holky odpálily? A kde se tak technicky vzdělaly, že se jim povedlo výbušninu propašovat do dortu?). Ale i další postavy se podle mne chovají jak na hlavu padlé - jak pražští policisté, tak Myšička jako psycholog nebo Batulková jako esoterická matka (i když ta nakonec zahrála ještě nejlépe). A Bolek to brňáctví a hantec také zbytečně přehání. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama