• mira007

Pobavil letecký den Hájka, Beretová jako sexy barmanka jinak celkem děsně nudný díl, ale nějak jsem si na to už zvyknul.(11.3.2019)

• IvcaSammet

Na předchozí díly se dalo aspoň trochu dívat. Toto se už ale fakt nedalo. Stupidní, trapné, bez logiky.(7.3.2019)

Sice se stále jedná spíše telenovelu o vdovách s občasnou vraždou, ale dnes byl děj trochu zajímavější. Mrtvola sice nenápadně sedí v hospodě i běhá po městě. Policisté jsou stále stejně špatní, kromě toho Brňáka, jenž je dobré, ale pomalé. Tolik nesrovnalostí a do očí bijících nesmyslů je dělá tupějšími, než ve vtipech. Překvapuje mě vysoké hodnocení. Že by už zbyli jen fandové? :-)(3.3.2019)

Zatiaľ bezpochyby najlepšia epizóda. Pri treťom diely, narozdiel od predchádzajúcich, som sa už vôbec nenudil. Epizóda ide svižným tempom, zápletka sa ďalšou vraždou ešte viac zamotáva a Bolek Polívka tu má konečne viac priestoru. Znovu jediná vec, čo ma na tretej epizóde sere, je ten dementný pražský policajt Písařík.(30.7.2019)

• stanslon

Kdyby se Mirek skrýval před světem, nasadil by si alespoň černé brýle, maskoval si ty nápadné odřeniny a nebyl by věčně naložený v baru, lidem na očích. V té slátanině je k něčemu jen poručík Colombo alias Polívka. Čekám už jen na závěrečný výslech, kdy si zapálí doutník a tanečním krokem doprovodí odhalení, že vrahem je úplně někdo jiný, než ty tři slépky.(12.3.2019)