• mira007
  **

  Tak nevím, je to jakési nucené,silové, chybí tomu lehkost vtipu. Trochu se tlačilo na pilu na téma sexu a vztahů ( samozřejmě jen verbálně), a já chtěl dát jen jednu hvězdu za Lucii Siposovou v jogínské poloze na Ptáka, páč jsem asi hodinu potom přemýšlel jestli bych to jako zvládl já sám, ale dám dvě protože ten závěr byl trochu lepší.(15.3.2019)

 • IvcaSammet
  odpad!

  Proč já na to vlastně pořád ještě čumím?! Sama nevím, takovou sr*čku jsem už hodně dlouho neviděla. Ta dějová linka Veroniky s Filipem byla jako co?! Logika stále žádná, sice se příběh nějak zamotává, ale k dalšímu sledování mě to absolutně vůbec nemotivuje. Kdyby na to nehleděl zbytek rodiny, tak už jsem to dávno vzdala.(17.3.2019)

 • KukulienkaHO
  ****

  Ďalšia svižná epizóda, ktorá mi rýchlo utiekla. Štvrtá epizóda je skôr romantická komédia, než čierna komédia. Niekomu môže príliš veľa romantiky vadiť, mne to ale absolútne nevadí, aj keď romantické filmy nie sú môj čajíček. P.S.: Stále dúfam, že Písařík dostane infarkt a bude od neho konečne pokoj.(30.7.2019)

 • GeusX
  ***

  Počet hodnotících jednotlivých dílů pozvolně, ale viditelně klesá... Shodou okolností jsem se ocitl před obrazovkou a shlédl tento díl. Na obhajobu seriálu bych mohl říci, že jsem si na lehký komediální styl už tak nějak zvykl a seriálem se dá zaplácnout večer u tv aniž by došlo k újmě na zdraví či psychice, ba dokonce se může i nenáročnému divákovi tou svou nenáročností líbit.(15.3.2019)

 • Andreinna
  odpad!

  Po tomhle dílu opravdu doufám, že alespoň ty dvě nádhery, který si hned potřebují někým zahřát rozkrok, zavřou. Ačkoli já už to vlastně asi neuvidím, další díly opravdu už nezvládnu. Zabitej:-) čas. U toho už se nedá ani odreagovat.(11.3.2019)