Série(2) / Epizody(16)

Renatu, Johanu a Veroniku spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé.  V manželství si už odžily nějaký ten pátek, i když jim je teprve kolem třiceti. Johanu manžel bil, Renatin manžel se znenadání začal chovat jako gangster, co schovává doma bouchačku a Veroničin manžel s Veronikou odmítal spát, aby ona pak našla v šuplíku pod postelí časopisy s gay pornem. Žádná slast. Hrdinky poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými manželi na chatu k jezeru někde na Moravě. Mají tam strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manželi přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich manželi najednou uprostřed jezera vylétne do povětří. Jsou to obyčejné ženské, kdo by od nich čekal vraždu, že ano? (TV Prima)

Recenze uživatele slunicko2 k tomuto seriálu (1)

Černé vdovy (2019)

Námět sází na nadsázku a černý humor. 1)  Námět je fajn, ale odbyté zpracování výslednému efektu hodně odebírá._____ 2)  Nicméně hraje tu 24letý pěkný Marek Lambora (Johanin nevlastní syn) 39letý Jiří Maryško s pěkným tělem (potrhlý Alex, který dělá porno) a skvělá 41letá Jitka Čvančarová (Johana), které podobné energické potvory jdou parádně._____ 3)  19.3.2023 - Po několika dílech druhé řady jsem zjistil, že mě prezentovaný humor přestal bavit a snižuji proto hodnocení o jednu hvězdičku. ()