poster

Naeui ajeossi (TV seriál)

 • Jižní Korea

  나의 아저씨

 • anglický

  My Mister

 • anglický

  My Ajusshi

Rodinný / Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2018, 16x60 min

Režie:

Won-seok Kim

Zajímavosti k TV seriálu (3)

 • - Jihokorejská herečka IU, ztvárňující zde mladou ženu Ji-ahn Lee, starající se o svoji stárnoucí matku, se v dané roli zcela zhlédla. Nejenom, že se dokázala naučit znakovou řeč, pochopila ale také závažnost sluchových problémů, jak sama říká, a rovněž v seriálové postavě objevila cosi, co si dokázala reflektovat do běžného života a svými možnostmi se pokusit to změnit. Pod svým skutečným jménem Ji-eun Lee totiž 20. 3. 2018 darovala korejské organizaci pro neslyšící - Korea Association Of The Deaf - celých 50 mil. korejských wonů, tzn. 47 tis. amerických dolarů, které měly být doručeny pro středisko Seoul City Deaf Senior Citizens Support Center v hlavní jihokorejské metropoli. „Herečka nám pod svým jménem opravdu darovala finanční obnos, kterým, dle svého vyjádření, chtěla pomoci těm, kteří to budou potřebovat. Herečka nám vysvětlila, jak na ní zapůsobily problémy neslyšících, a jak obtížné je pro ně se naučit znakovou řeč. Požádala nás, abychom částku věnovali starším lidem s těmito zdravotními problémy, omezujících je v jejich běžném životě.“ Přidal na adresu zastupující člen tamějšího centra pro neslyšící. (Conspi)

 • - V jedné z doprovodných rolí se měl objevit i jihokorejský herecký veterán a nepřehlédnutelná entita jihokorejské kinematografie, filmový a divadelní herec Dal-soo Oh. Jak se ale nakonec ukázalo, herec byl z celé televizní série odstraněn, a to na popud mediálního skandálu, který populárního herce zkraje roku 2018 postavil před nepříjemnou aféru sexuálního obtěžování a následného sexuálního napadení, které se, dle dotyčné herečky Ji-yeong Eom, mělo odehrát někdy na přelomu druhého milénia během divadelního natáčení v Pusanu. Hercova zastupující agentura oznámila, že po vzájemné dohodě s produkční společností nehodlá, i přes údajnou nepravdivost hereččiných tvrzení, vrhat špatné světlo na vznikající seriál, a tak herce z roztočeného seriálu odvolala. (Conspi)

 • - Zprvu byla do jedné z doprovodných rolí obsazena i letitá jihokorejská herečka Moon-hee Nah. Jak se ale později ukázalo, herečka nebyla schopna sladit natáčení seriálu se svými dalšími pracovními povinnostmi, a svoji roli tak uvolnila herečce Doo-shim Ko. Ta se tak objevuje v roli seriálové Yo-soon Byeon, matky ústřední mužské postavy. (Conspi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace