poster

Dlouhá cesta domů (TV seriál)

 • USA

  The Long Road Home

Drama / Válečný

USA, 2017, 8 h (Minutáž: 60 min)

Diskuze k TV seriálu (3)

Chceš také sledovat diskuze k sériím a epizodám?
Chceš také zrušit sledování diskuze k sériím a epizodám?
  • 1.12.2018  18:38
  Falconica
  (hodnocení, komentáře)

  tomik1976: Asi jsem slepá, ale místo propagace vidim jen faktický převyprávění zážitků a myšlenek několika lidí a neskromné nahlédnutí na obě strany téže mince. Například šestý díl je skoro celý příběhem člověka, který se vrátil z Iráku jako mrzák a stal se hlasem hnutí veteránů proti válce. Takže...WTF? Škody napáchané USA v Iráku jsou tam docela otevřeně a neskromně komentované. Akorát že to neni příběh viděný z politického nadhledu, ale prostě příběh několika chlapů v jednotce, kteří..ano..."kupodivu" šli do armády s ideologickými myšlenkami a jejich země na ně potom skoro zapomněla.

  • 21.12.2017  12:01
  tomik1976
  (hodnocení, komentáře)

  Typický seriál obyčejné televize(National Geographic-proč?-Netflix by to zvádl mnohem lépe!!).Nudné záběry manželek,které pořád něco neustále řeší.Vojenských záběrů tu mnoho není,až v posledních dílech se tu trochu bojuje,ale jinak takový cajdák na nedělní odpoledne.Takto si nepředstavuji poctu padlým vojákům,kteří padli za něco,čemu možná jen trochu věřili.Typický americký patriotismus a montování se do všeho.Jak je jejich země skvělá a oni tam všichni jsou dobrovolně v boji za mír.V zemi,kde by je radši všichni poslali do prdele(tedy domů). To raději 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi .Tam cítíte tu dravost,beznaděj,ale tohle je fakt nuda k nedělní kávě!

  na příspěvěk reagoval Falconica
  • 31.10.2017  14:57
  me22dec
  (hodnocení, komentáře)

  National Geographic, neděle 5. listopadu 2017, 2300 (zdroj).

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace