poster

Úžasný svět opic (TV seriál)

 • Česko

  My, chytří primáti

 • Česko

  Odhalené opice

 • Velká Británie

  Monkeys Revealed

Dokumentární

Velká Británie, 2014, 3x49 min

Hrají:

George McGavin
(další profese)
 • Coleator
  *****

  BBC zase boduje a nabízí pořad napěchovaný parádními záběry, navíc i s několika mně neznámými druhy, takže učiněná reklama na televizory...(22.1.2016)

 • Autogram
  *****

  Oči otočené dopredu, veľký mozog a ruka s oprotistojacim palcom je to, čo spája všetky druhy vyšších primátov, vrátane nás. V dokumente uvidíme všetku rozmanitosť v rámci jedného druhu a kto všetko je náš blizky príbuzný. Giboni so svojimi artistickými výkonmi na najvyšších vetvách stromov u mňa vedú spolu s makakmi, ktorí za pár minút vyplienia celú miestnosť aj chladničku. Šimpanzi bonobo sú hippiesákmi zvieracej ríše, nehádajú sa, nepotrpia si na hierarchie a všetky nedorozumenia riešia sexom.–––– Možná jsme si mysleli, že by se od nás měli učit. Ale není tomu nakonec naopak?(22.1.2016)

 • Wheelcrusher
  ****

  Kvůli wopičákům a soudruhům lidowopům bych byl wochotnej dát klído za 5, ale v závěrečnym dílu se ty iluzorní pseudovědecký žvásty založený na ulhaný psychologii už fakt nedaly poslouchat... NE takhle omezeně inteligence prostě nefunguje, zpátky na stromy s podobně "chytrolejnskejma" komentáři jaký nemaj ve špičkovejch dokumentech co dělat!;)(2.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace