Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Boj o pozemky, peníze a moc je pořád intenzivnější a Aureliano, Spadino a Lele se snaží vyrvat kontrolu nad římským podsvětím z rukou Samuraje. (Netflix)

Recenze (13)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu slabší a méně překvapivé než S01, ale tahle italská gangsterka, která vypadá jako sestřenice dokonalé Gomory prostě šlape skvěle. Na konci každého dílu jsem byl zvědavý, co bude dál a to bohužel platilo i u toho posledního skvělého dílu, který dokázal udržet plnohodnotné čtyři hvězdy celé sérii. ()

cpt.Lynch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Propracovanost postav a jejich vývoj je lepší než v první sérii. Seriál hraje dost na efekt a to se mu daří. Ale všechno má svoji cenu, aby byla druhá série opravdu „cool“ tak to odnesl scénář. Je jak psaný na horské dráze, šílené zvraty, nelogické chování postav. Při první série měl člověk pocit, že takhle nějak podobně by se to možná mohlo dít. Druhá je uč čisté sci–fi :). ()

Reklama

DonBraso 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série si drží standart první,ale přesto mě druhá sezóna nevykopla z trenek.Je určitě ucelenější a neskáče v neskutečných zvratech jako jednička,ale popravdě jsem to vyžadoval.Je tu politika a Amedeo Cinaglia se chce dostat na post,kdy bude moct ovládat Řím.Je tu sice hned z kraje plno vražd a závěrečná bomba určitě je zajímavý směr na třetí sezónu,ale Samuraj už přestává bavit a jeden by řekl,že tato postava už vše řekla a čekáte,kdy ho někdo sejme z toho skútru:)85% ()

DAPDO 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série mi přišla ještě o něco lepší než jednička, i když ty zvraty byly někdy šílený a bylo jich na můj vkus až moc. Tři kamárádi z první série se zase dali dohromady a snaží se ovládnout Řím všemi způsoby. Některý postavy nám v téhle sérii vypadly a kdo viděl film, dokáže už odhadnout, koho se bude týkat závěr trojky a kdo půjde z kola ven. ()

zdenzo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

PREQUEL, KTERÝ VÝRAZNĚ PŘESKOČIL VÝBORNÝ PŮVODNÍ FILM, ALE POZOR! Psát o výborné hudbě, skvělých lokacích a uvěřitelných výkonech herců by bylo opakováním se. Je fakt málo seriálů, kdy si vytvoříte k hrdinům takový vztah, že se Vám na konci série prostě po nich stýská. Seriál je ještě lepší než vynikající film z roku 2015, jehož je prequellem a to je právě problém. Scénáristé se totiž dost utrhli a tak je nutné zapomenout na film a brát seriál jako alternativní (ehm) začátek. Vazby a chování vůči filmu totiž nedávají smysl, ledaže by tvůrci v chystané třetí sérii udělali hodně uvěřitelný supertwist za 6*. ()

Galerie (52)

Reklama

Reklama