poster

Suburra: Krvavé předměstí - Série 2 (série)

Akční / Krimi

Itálie, 2019, 6 h 16 min (Minutáž: 43–53 min)

Scénář:

Barbara Petronio
 • DonBraso
  ****

  Druhá série si drží standart první,ale přesto mě druhá sezóna nevykopla z trenek.Je určitě ucelenější a neskáče v neskutečných zvratech jako jednička,ale popravdě jsem to vyžadoval.Je tu politika a Amedeo Cinaglia se chce dostat na post,kdy bude moct ovládat Řím.Je tu sice hned z kraje plno vražd a závěrečná bomba určitě je zajímavý směr na třetí sezónu,ale Samuraj už přestává bavit a jeden by řekl,že tato postava už vše řekla a čekáte,kdy ho někdo sejme z toho skútru:)85%(5.4.2019)

 • cpt.Lynch
  ****

  Propracovanost postav a jejich vývoj je lepší než v první sérii. Seriál hraje dost na efekt a to se mu daří. Ale všechno má svoji cenu, aby byla druhá série opravdu „cool“ tak to odnesl scénář. Je jak psaný na horské dráze, šílené zvraty, nelogické chování postav. Při první série měl člověk pocit, že takhle nějak podobně by se to možná mohlo dít. Druhá je uč čisté sci–fi :).(22.12.2019)

 • nessbeal
  ****

  Pekne uvidime ako a kedy to bude pokracovat :)(2.3.2019)

 • M.i.k.e
  ****

  filmová Suburra je nadále nepřekonána,ale oproti zbytečně roztahané a místy nezáživné první řadě je tohle rozhodně krok tím správným směrem.Příběh se slušně zamotal a není nouze o solidní zvraty.Hodně tu pomohlo i zkrácení o dvě epizody a seriál hned dostal lepší drive.Pokud bude třetí řada,určitě budu pokračovat...70%(4.4.2019)

 • italka63
  ****

  Velmi dobré a závěrečný díl byl opravdu bomba, po které se Vám v hlavě honí leccos. Těším se na trojku.(17.3.2020)