Hans Zimmer v Praze (koncert)

Hans Zimmer: Live in Prague

Rolf Dekens

Hans Zimmer

Jeremy Azis

Tim Van Someren

Nonstop zimomriavky! Hrejivý pocit pri srdci a neuveriteľný pocit šťastia ma sprevádzali od prvých sekúnd až do samotného konca, presne ako počas koncertov (bol som na oboch bratislavských). Výborne natočený a ešte lepšie odohraný koncert, ktorý perfektne funguje aj z pohodlia domova. Nádherná pripomienka úžasných zážitkov! Hans Zimmer: Live in Prague je kúsok, ktorý jednoducho nemôže chýbať v zbierke žiadneho fanúšika filmovej hudby.(6.11.2017)

Byl jsem v O2arene na koncertu Hanse Zimmera jak v roce 2016 (ze kterého je tento záznam), tak při jeho druhém koncertu 2017. Přesto jsem si v říjnu téhož roku nenechal ujít v kině záznam z vystoupení - a nelitoval jsem. Zvuk totiž stojí za to, zcela bezchybné provedení, které svou kvalitou i předčí zvuk z živého vystoupení. STOJÍ to za to!(9.10.2017)

Dokonalost. Nic lepšího jsem asi nikdy neslyšel. Špičková kvalita. Hudbu Hanse Zimmera stěží uslyšíte kdy v detailnějším záznamu. Už ani nelituji, že jsem v O2 Aréně na HZ nebyl. Jednak bych přišel o tak skvěle kontaktní kameru, která drží v pozoru celé dvě hodiny a baví mne sledovat jak si umělci přehazují nástroje a jak se to celé děje. Druhak jsem měl tu "čest" slyšet tam jiný instrumentální koncert filmové hudby a po technické stránce to bylo spíše zklamání. Zpátky k živáku : Pokud mne dokáží po letech nahnat husí kůži pecky jako Piráti z Karibiku nebo Lví král, tak pak je asi zřejmé, jakym je HZ mistrem. Naprosto odzbrojující je hudební peklo Elektro z trapného a právem zapomenutého The Amazing Spiderman 2, ale na tomto záznamu snad kromě hudebního témata Banea z TDK nic masakrálnějšího není. A samozřejmě, protože poslední třetina patří spolupráci HZ s Nolanem, tak za mne je to plný počet. Skvělý koncert, super technická kvalita a hlavně dokonalá hudba největšího hudebního génia v historii.(31.1.2018)

Ať táhnou všechny ty rockové kapely k šípku. Hans sestavil rockový koncert s monumentálním zvukem kytar a bicích ze svých skladeb. Melodie, síla, skoro až emoční bezohlednost. Desítky špičkových muzikantů na pódiu. Pearl Jam by jim všem mohli zavazovat tkaničky... Poslední třetina koncertu je vyloženě rockově ujetá, Hans si to egocentricky užívá, ale to je jedno, protože po jeho patosu nastoupí kadence vyzrálých hudebních nápadů a člověk kouká s otevřenou pusou, co všechno ten člověk dokázal..(14.3.2018)

Rozpočet €350,000║ Silný zážitok. Dokument nechá zaspomínať na to aké to bolo atmosféricky elektrizujúce priamo v hale. Hlavne keď bola možnosť to zažiť v rámci tejto koncertnej šnúry priamo naživo u nás koncert v Slovnaft Arena Bratislava. /100%/ tento dokument vyšiel aj na Blu-ray Hans Zimmer: Live in Prague(3.12.2017)