poster

Hans Zimmer v Praze (koncert)

 • Velká Británie

  Hans Zimmer: Live in Prague

 • Velká Británie

  Hans Zimmer Live on Tour

Hudební / Dokumentární

Velká Británie / Česko, 2017, 139 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  *****

  Byl jsem v O2arene na koncertu Hanse Zimmera jak v roce 2016 (ze kterého je tento záznam), tak při jeho druhém koncertu 2017. Přesto jsem si v říjnu téhož roku nenechal ujít v kině záznam z vystoupení - a nelitoval jsem. Zvuk totiž stojí za to, zcela bezchybné provedení, které svou kvalitou i předčí zvuk z živého vystoupení. STOJÍ to za to!(9.10.2017)

 • kajas
  *****

  Zimmerův koncert jsem si v roce 2016 vychutnala naživo a dodnes ho považuji za jeden z nejlepších kulturních zážitků v životě. Tento záznam mi dokázal oživit vzpomínky, a tak jsem znovu plakala při melodiích z "Gladiátora" a běhal mi mráz po zádech při mnohých dalších (kdybych měla jmenovat jedinou skladbu, bude to "Time" z Nolanova "Počátku"). Více slov netřeba.(8.10.2018)

 • Dunadan
  *****

  Nonstop zimomriavky! Hrejivý pocit pri srdci a neuveriteľný pocit šťastia ma sprevádzali od prvých sekúnd až do samotného konca, presne ako počas koncertov (bol som na oboch bratislavských). Výborne natočený a ešte lepšie odohraný koncert, ktorý perfektne funguje aj z pohodlia domova. Nádherná pripomienka úžasných zážitkov! Hans Zimmer: Live in Prague je kúsok, ktorý jednoducho nemôže chýbať v zbierke žiadneho fanúšika filmovej hudby.(6.11.2017)

 • wooozie
  *****

  Měl jsem to štěstí být u tohoto skvělého koncertu naživo a byl to jeden z těch momentů, které vám zůstanou v paměti napořád. Proto jsem neskonale šťastný za to, že vyšel záznam právě z pražské O2 areny, který mi ve výtečné kvalitě bude připomínat tento koncert znovu a znovu. Každá skladba měla jinou náladu a užíval jsem si jak pozitivně radostnou první polovinu, tak spíše vážnější polovinu druhou, ale emoce pracovali u většiny z nich naplno a při vzpomínce na Heatha Ledgera a následně na střelbu v kině v Coloradu, mi bylo hned jasné, že moc silnějších koncertů už neuvidím. Opravdu nemá cenu vyzdvihovat, proč se mi líbí ten či onen soundtrack, ale stačí se zaposlouchat a naplno si toho užívat i při vzpomínkách na dané filmy, které prostě všichni filmoví fanoušci musí milovat.(3.12.2017)

 • owwidius
  *****

  Zazitok. Uz len z toho, co vsetko typek zlozil, obrovsky obdiv a respekt. Nechapem, ako si vie predstavit ulohy jednotlivych nastrojov a skomponovat to do jedneho celku. Fakt majstrovske diela. Kinovy zazitok, audio super, akurat obraz by som cakal trochu lepsi. Super ze clovek videl pekne detaily jednotlivych performerov. Futuristicka Yamaha basa, ci violoncelo ci co to bolo dost cool :) Normalne som mal chut, po kazdom songu, zatlieskat. [#33/2017](12.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace