poster

Barbie Rock’n Royals

 • USA

  Barbie in Rock 'n Royals

 • Slovensko

  Barbie in Rock 'n Royals

Animovaný / Pohádka / Muzikál

USA, 2015, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renie42
  ***

  Příběh se zdál být dobrý, ale byly tam scény, kde to bylo hrůza, ale někdy to pak šlo. Jen ty písně byly hrozné. Někdo se tak strašně snažil to přeložit do češtiny plus nehezké hlasy z toho udělali písně na titul Hvězdné pěchoty. Kdyby je nechali v originálu s titulky, bylo by to lepší viz odkaz na originál v angličtině.(17.11.2015)

 • blondboss
  **

  Spojenie rozprávkova s rockom a zámena hlavných postáv - po tretí krát "prežutá" tá istá téma ako v predošlých dieloch Barbie série. Mám pocit, že tvorcom už naozaj dochádza dych a musím uznať, že staršie Barbie rozprávky mali šmrnc, čaro a na rozdiel od týchto nových snímkov aj nejakú tú poučnú vsuvku pre cieľové publikum. 40 %(8.3.2017)

 • PamelaJJK
  *****

  Zkouknul jsem to společně s dcerou a bavil jsem se víc než ona. Animace klasická barbínovská, tak nemá cenu se nad tím pozastavovat. Divák znalý předchozích filmů ví, co může čekat a na druhou stranu mi nepřijde tak stupidní a tragická. A písničky znám i mnohem blbější, takže nakonec vlastně milé překvapení... Zřejmě mě to zastihlo ve zvláštním rozpoložení, kdy jsem vzal za vděk čímkoliv, protože v bedně stokrát reprízované pohádky mě už fakt neberou... Ani o ten vánoční čas... A zaujalo mě to i více než Mimoni, které jsme zkoukli před tím. A jelikož těm jsem dal za čtyři hvězdy, tak tady musím jít výš. Samosebou, nesmí se to brát vážně a koukat na to dospělým pohledem.(26.12.2015)

 • kaylin
  **

  Ne, z tohohle prostě odvázaný být nemůžu, protože ten snímek je nesmírně předvídatelný, ale popravdě, líbí se mi skutečnost, že jsou zde originální písničky, že na tomhle si pořád dá někdo záležet, i když nejsou nijak extra skvělé a hity z nich asi nebudou. Graficky příjemné a body za to, že mě to neštvalo.(24.8.2015)

 • hous.enka
  *

  Čekala jsem, že to bude legrace od začátku až do konce... no a nebyla. Bárbíny zpívaly, tančily a zase zpívaly. I Keni. Něco takovýho jsem hodně dlouho neviděla. Respektive vánoční bárbíny už jsem jsem viděla, ale tyhle rockovo-noblesní... Tyhle to zkrátka poslaly ještě víc do odpadu. Jedna hvězda za to, že Barbie, jinak je to zrůdnější než déčkovej horor. A pozor: vůbec to není vtipný.(27.9.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace