poster

Barbie Rock’n Royals

 • USA

  Barbie in Rock 'n Royals

 • Slovensko

  Barbie in Rock 'n Royals

Animovaný / Pohádka / Muzikál

USA, 2015, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Ne, z tohohle prostě odvázaný být nemůžu, protože ten snímek je nesmírně předvídatelný, ale popravdě, líbí se mi skutečnost, že jsou zde originální písničky, že na tomhle si pořád dá někdo záležet, i když nejsou nijak extra skvělé a hity z nich asi nebudou. Graficky příjemné a body za to, že mě to neštvalo.(24.8.2015)

 • kaliakra
  *****

  Páni (a dámy), tak toto je ten najsilnejší, po všetkých stránkach majstrovsky vyrovnaný bizár, aký nám kiná ponúkli za posledných prinajmenšom desať rokov na veľkom plátne. Čistú kvintesenciu barbínovitosti (v prípade mužských postáv kenovitosti) v príbehu i vizuáli sprevádza primitívna animácia v štýle pohybujúcich sa bábik s mimikou a gestikuláciou zombies. Český dabing je kongeniálny: prispôsobil sa úrovni filmu tak, že sa ani nenamáha synchronizovať zvuk s pohybmi úst. Celé je to tak strašne sladko blbé, až je to skvelé. Ed Wood sa môže schovať! Neverím, že to tvorcovia (vlastne tvorkyne) mysleli vážne - a viacero sofistikovaných vtípkov naznačuje, že to vážne nemysleli. Skutočnosť, že na Slovensku film uvádzajú výlučne len s českým a maďarským dabingom, teda podľa slovenského jazykového zákona nie je vhodný pre deti do 12 rokov, je iba čerešnička na tejto psychotickej torte. Je suis Ken! Svet je sladký! Poďme si zatancovať a zaspievať!(13.8.2015)

 • hous.enka
  *

  Čekala jsem, že to bude legrace od začátku až do konce... no a nebyla. Bárbíny zpívaly, tančily a zase zpívaly. I Keni. Něco takovýho jsem hodně dlouho neviděla. Respektive vánoční bárbíny už jsem jsem viděla, ale tyhle rockovo-noblesní... Tyhle to zkrátka poslaly ještě víc do odpadu. Jedna hvězda za to, že Barbie, jinak je to zrůdnější než déčkovej horor. A pozor: vůbec to není vtipný.(27.9.2015)

 • Renie42
  ***

  Příběh se zdál být dobrý, ale byly tam scény, kde to bylo hrůza, ale někdy to pak šlo. Jen ty písně byly hrozné. Někdo se tak strašně snažil to přeložit do češtiny plus nehezké hlasy z toho udělali písně na titul Hvězdné pěchoty. Kdyby je nechali v originálu s titulky, bylo by to lepší viz odkaz na originál v angličtině.(17.11.2015)

 • PamelaJJK
  *****

  Zkouknul jsem to společně s dcerou a bavil jsem se víc než ona. Animace klasická barbínovská, tak nemá cenu se nad tím pozastavovat. Divák znalý předchozích filmů ví, co může čekat a na druhou stranu mi nepřijde tak stupidní a tragická. A písničky znám i mnohem blbější, takže nakonec vlastně milé překvapení... Zřejmě mě to zastihlo ve zvláštním rozpoložení, kdy jsem vzal za vděk čímkoliv, protože v bedně stokrát reprízované pohádky mě už fakt neberou... Ani o ten vánoční čas... A zaujalo mě to i více než Mimoni, které jsme zkoukli před tím. A jelikož těm jsem dal za čtyři hvězdy, tak tady musím jít výš. Samosebou, nesmí se to brát vážně a koukat na to dospělým pohledem.(26.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace