poster

Barbie Rock’n Royals

 • USA

  Barbie in Rock 'n Royals

 • Slovensko

  Barbie in Rock 'n Royals

Animovaný / Pohádka / Muzikál

USA, 2015, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PamelaJJK
  *****

  Zkouknul jsem to společně s dcerou a bavil jsem se víc než ona. Animace klasická barbínovská, tak nemá cenu se nad tím pozastavovat. Divák znalý předchozích filmů ví, co může čekat a na druhou stranu mi nepřijde tak stupidní a tragická. A písničky znám i mnohem blbější, takže nakonec vlastně milé překvapení... Zřejmě mě to zastihlo ve zvláštním rozpoložení, kdy jsem vzal za vděk čímkoliv, protože v bedně stokrát reprízované pohádky mě už fakt neberou... Ani o ten vánoční čas... A zaujalo mě to i více než Mimoni, které jsme zkoukli před tím. A jelikož těm jsem dal za čtyři hvězdy, tak tady musím jít výš. Samosebou, nesmí se to brát vážně a koukat na to dospělým pohledem.(26.12.2015)

 • kaliakra
  *****

  Páni (a dámy), tak toto je ten najsilnejší, po všetkých stránkach majstrovsky vyrovnaný bizár, aký nám kiná ponúkli za posledných prinajmenšom desať rokov na veľkom plátne. Čistú kvintesenciu barbínovitosti (v prípade mužských postáv kenovitosti) v príbehu i vizuáli sprevádza primitívna animácia v štýle pohybujúcich sa bábik s mimikou a gestikuláciou zombies. Český dabing je kongeniálny: prispôsobil sa úrovni filmu tak, že sa ani nenamáha synchronizovať zvuk s pohybmi úst. Celé je to tak strašne sladko blbé, až je to skvelé. Ed Wood sa môže schovať! Neverím, že to tvorcovia (vlastne tvorkyne) mysleli vážne - a viacero sofistikovaných vtípkov naznačuje, že to vážne nemysleli. Skutočnosť, že na Slovensku film uvádzajú výlučne len s českým a maďarským dabingom, teda podľa slovenského jazykového zákona nie je vhodný pre deti do 12 rokov, je iba čerešnička na tejto psychotickej torte. Je suis Ken! Svet je sladký! Poďme si zatancovať a zaspievať!(13.8.2015)

 • kaylin
  **

  Ne, z tohohle prostě odvázaný být nemůžu, protože ten snímek je nesmírně předvídatelný, ale popravdě, líbí se mi skutečnost, že jsou zde originální písničky, že na tomhle si pořád dá někdo záležet, i když nejsou nijak extra skvělé a hity z nich asi nebudou. Graficky příjemné a body za to, že mě to neštvalo.(24.8.2015)

 • hous.enka
  *

  Čekala jsem, že to bude legrace od začátku až do konce... no a nebyla. Bárbíny zpívaly, tančily a zase zpívaly. I Keni. Něco takovýho jsem hodně dlouho neviděla. Respektive vánoční bárbíny už jsem jsem viděla, ale tyhle rockovo-noblesní... Tyhle to zkrátka poslaly ještě víc do odpadu. Jedna hvězda za to, že Barbie, jinak je to zrůdnější než déčkovej horor. A pozor: vůbec to není vtipný.(27.9.2015)

 • blondboss
  **

  Spojenie rozprávkova s rockom a zámena hlavných postáv - po tretí krát "prežutá" tá istá téma ako v predošlých dieloch Barbie série. Mám pocit, že tvorcom už naozaj dochádza dych a musím uznať, že staršie Barbie rozprávky mali šmrnc, čaro a na rozdiel od týchto nových snímkov aj nejakú tú poučnú vsuvku pre cieľové publikum. 40 %(8.3.2017)