silentname

"Who We Are Now" je podľa mňa solídne napísaná dráma s dobrými a skutočne silnými momentkami. Nemôžem povedať, že by to bolo úplne perfektné, no rozhodne si môžeme o nejakých veciach čo to povedať. V prvom rade ma celkom prekvapuje, že sa vo filme objaví niekoľko veľmi známych hercov, kým dokopy tento film skoro nikto ešte nevidel. To je celkom zvláštne. Ale nevadí. Ja si myslím, že môžem to len odporúčať. Okrem toho asi málokedy som zhodnotil, že má dráma tak výstižný a dobre zvolený názov. "Who We Are Now" vystihuje úplne všetko to, čo sa v tomto filme odohráva. Všetci sme boli niekým v minulosti. A urobili sme chyby, pri ktorých sme robili maximum preto, aby sme ich napravili. Teraz je otázne, či sme ochotní vyťahovať na svet starú špinu a či sme ochotní byť sebeckí voči niektorým veciam, aby sme dosiahli to čo chceme, alebo chceme byť fér. Veci čo boli sa udiali. Nič to nezmení. No to neznamená, že roky z nás neurobili iných ľudí. A v tomto filme to platí aj pre sestry Beth a Gabby. Osobne by som povedal, že to platí aj v prípade Jess, ktorú dosť zasiahne jedna veľmi smutná udalosť. Ale ako je tu povedané: "Niekedy sa ľuďom prihodia veci, ktoré si vôbec nezaslúžia." Lenže musia sa s tým naučiť žiť a ísť ďalej. A v tom je podľa mňa najsilnejšia stránka tohto filmu. Okrem toho sú herecké výkony skutočne skvelé. Julianne Nicholson je vynikajúca, Emma Roberts je tiež super, Zachary Quinto podľa mňa funguje excelentne, mohol by som pokračovať. Toto je jedna malá nenápadná dráma, ktorá je skutočne dobre napísaná a vie reálne pracovať s emóciami tak, aby pôsobili skutočne, a aby postavy pôsobili uveriteľne A rozhodne si myslím, že je to film hodný toho, aby ste si čekli. Hodnotenie: B+ ()

D.Sleeper

Možná si to nakonec čtyři hvězdy zaslouží... I když se v prvních cca 9 - 90 minutách člověk musí docela překonávat, aby vydržel dívat se dál... Ale - někde v průběhu je slušná šance průniku pod nezáživnou slupku tohoto v jádru velmi vážného, dramatického snímku. K nalezení je tam něco krásného i smutného, ale hlavně skutečného... Všichni tři ústřední herci velmi slušný výkon. Režie slušné řemeslo, dobře promyšlené, i když, ruku na srdce, uměl bych si představit režii s místy přeci jen o něco silnějším zásahem na srdeční komoru :) ()

sochoking

Dráma o ženskej, ktorá sa snaží späť získať opatrovníctvo o svojho syna. Absolútne nečakajte žiaden humor, práve naopak, miestami až nepohodlné situácie, u ktorých som sa cítil ja osobne veľmi nepríjemne. Výborný záver, ktorý ma celkom prekvapil. ()