Mahócukai no jome: Hoši macu hito – Kóhen

Mahō tsukai no yome: Hoshi matsu hito – Kōhen

The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a Star – Part 3

Animovaný / Krátkometrážní / Drama / Fantasy

Japonsko, 2017, 24 min

Vcelku bez problémů snesitelné zakončení celého třídílného OVA, které je ale po stránce příběhové spíš docela průměrným a po stránce emocí se mě dotklo jen velmi okrajově. Takže je to spíš zklamání, protože po skvělém prvním dílu jsem čekal, že bude závěr silný a zajímavý a vůbec jsem čekal mnohem víc tajemna a využití potenciálu zdejšího magického světa k tomu, aby mě nalákali na anime. Teď na závěr je můj dojem spíš jen takové - ale tak jo, OK... 6/10(11.9.2017)

• Scalpelexis

Hodně mě to zklamalo. Ano, něco se vysvětlilo, ale ta prvotní magie úvodního dílu je ta tam. Událo se toho za těch několik minut hrozivě málo a onen středobod, ta mezičasová epičnost, na mě nezafungovaly. Hlavní hrdinka mi doposud vůbec nesedla.(11.9.2017)

• SonGokussj

Jak to vcelku zajímavě začalo, tak to extrémně nudně skončilo. Holka za celou dobu strávenou v knihovně nedovedla pohnout se svým životem a za stále uzavřené krční trubice vyluzuje pisklavé tóny, které nejdou pochopit a člověk by ji nejradši pleštil. Žádná roztodivná rozuzlení, žádná překvapení, takový "meh" konec... Co jsem slyšel, bylo to OVA a bude z toho za pár měsíců 24 dílná série. Tak uvidíme. Potenciál by to mít mohlo. Natsume-chan? Fádních 45 %(11.9.2017)

Naprosto stejná glorifikovaná, sterilní nuda jako obě předchozí části a moje (s největší pravděpodobností) poslední setkání s touto ságou, protože když si představím, že bych měla tohle prázdné pozlátko snášet každý týden .... Ne, díky. Jak to nudně začalo, tak to nudně skončilo a už teď si nepamatuju co se dělo v prvním díle. 5/10(2.10.2017)

• Flatron

Tak ako ma to na začiatku bavilo, tak postupom času nezostalo nič okrem animácie. Škoda, snáď sa pozriem na seriálovú podobu a bude o niečo zaujímavejšia. 2*(3.10.2017)