Epizody(8)

V muzikálovém seriálu od režiséra filmu La La Land Damiena Chazelleho čelí jazzový klub v srdci multikulturní Paříže nebezpečí. (Netflix)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (8)

Eddy (2020)

Tohle bylo pro me celkem zklamani. Po prvnim dile jsem byl nadseny, ale bohuzel jsem pak dostal hrstku nudnych a nesympatickych charakteru, resicich socioekonomicke problemy, ktere me fakt nezajimaly. Kdyz se dej vratil k Elliotovi a klubu Eddy, tak jsem se bavil, kdyz se hral Jazz, tak jsem se bavil. Jinak to byla nuda, sed, sed. ()

Elliot (2020) (E01)

Vypada to zajimave. Je tu hodne hudby, natocene cool rucni kamerou a dlouhymi zabery a plot s vrazdou? Ptoc ne! ()

Julie (2020) (E02)

Julia by zaslouzila naplacat. ()

Amira (2020) (E03)

No nevim. Nedovedu si predstavit moc veci nudnejsich nez pohreb, priprava na pohreb a proslovy. Nastesti tu je fajn muzika a ke konci se snad i dej pohne. ()

Jude (2020) (E04)

Ctvrta epizoda a ctvrta hlavni postava? Ok... Nemuzu uplne rict, ze by me basakovi eskapady nejak extra zajimaly a bavily. ()

Maja (2020) (E05)

No vida, jde to. Kdyz se serial venuje ZAJIMAVE postave, kdyz se venuje kapelnim eskapadam, kdyz se venuje klubovym syrastim, tak se na to da koukat moc pekne. ()

Sim (2020) (E06)

Zapletka tohoto dilu zda se mi ponekud nestastna. Jamo, co mela Julie a Sim v planu v te skole vyvadet? A to vsechno jen kvuli babicce? ()

Katarina (2020) (E07)

Katarina mi od zacatku prisla jako zajimavy charakter, takze na tento dil jsem se tesil. No a nakonec to zachranilo jen nahravani desky. Jeji eskapady me vubec nebavily a nezajimaly. ()