Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

V muzikálovém seriálu od režiséra filmu La La Land Damiena Chazelleho čelí jazzový klub v srdci multikulturní Paříže nebezpečí. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (8)

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle bylo pro me celkem zklamani. Po prvnim dile jsem byl nadseny, ale bohuzel jsem pak dostal hrstku nudnych a nesympatickych charakteru, resicich socioekonomicke problemy, ktere me fakt nezajimaly. Kdyz se dej vratil k Elliotovi a klubu Eddy, tak jsem se bavil, kdyz se hral Jazz, tak jsem se bavil. Jinak to byla nuda, sed, sed. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Snůžka nesympatických charakterů zabředává do sraček v multikulti Paříži, kde lidi "nerozumí" pokud je na přetřes téma, které jim nevoní. Díky Chazellově režii je ale nečekaně podmanivé to sledovat. Herci ty zmrdy a životní trosky hrají jistě a s chutí. Koncept co epizoda to jiný pohled na věc je zajímavý... Celé to trochu připomíná citovou ždímárnu ve stylu Ordinace v růžové zahradě (jen stokrát lépe natočenou) se skutečnými herci a kvalitní režií, ale ta hudba to neskutečně zvedá. Dramatický oblouk celé série je ukázkový a nesympatické postavy se pomalu perou o divákovo odpuštění. Jeden z dialogů v závěru mi připomněl spolužáka Tomáše, který taky musel hrát klasiky, ale pak to začal dělat po svém a teď je to eso na které stojí lístek přes tisícovku. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

pokud bude divák schopen překousnout vlažný rozjezd,dostane nakonec seriál,který dokáže chytit a nepustit a to i navzdory tomu,že tu není ani jedna vyloženě sympatická postava.Všichni tu jsou totiž trosky - tu menší,tu větší - a všichni do jednoho trpí selektivní hluchotou ve chvíli,kdy by se mělo řešit něco co jim není po chuti.Nějakým zázrakem ale Chazell dokázal,že vám na nich bude i tak záležet a budete jim fandit.Hudební složka je pak kapitola sama pro sebe a i když nejsem příznivcem moderního jazzu,tady se mu velmi dobře daří dotvářet atmosféru a je vidět,že nejen Chazell má tuhle hudbu opravdu rád...70% ()

FilmFan24 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sledovat sérii THE EDDY je jako si poslechnout nový song. Ze začátku nic moc nechytí aby si vás vzápětí poněkud podmanil a s každou další slokou zcela získal..Tak jako každá dobrá píseň graduje i tady to není výjimka. Co díl to jiný pohled na věc, kterou je především poctivá muzika, kterou každý z aktéru má v krvi. ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama