poster

Zdravotní test národa (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2017, 89 min

Režie:

David Sís
 • Honza.Dunder
  odpad!

  Cože? Co že to sleduješ? Zdravotní test národa? To je Barrandov nebo Barrandov Plus? Česká televize? Hlavní vysílací čas? Vážně? Pardon, ale tento pořad opravdu v ČT nemá co dělat. Trapné, nahrané, informační hodnota nulová, herecký výkon slabý. Prosím, já chci zpátky Nejchytřejšího Čecha! :-D(30.9.2017)

 • lubospoti
  *

  Veřejnoprávní estrádička, která se od podobných na komerčních televizích liší snad jen tím, že se snaží alespoň trochu vzdělávat ( i když teda opravdu jen trochu). Myslel jsem si, že Dalibor Gondík jako moderátor už skončil někde na smetišti dějin. Bohužel ho však nějaký hodně bystrý lovec talentů opět objevil.(1.10.2017)

 • adelina8
  *

  Bezobsažné a nudné. Vypnula jsem to cca po 20 minutách, takže třeba křivdím a později se to rozjelo, ale ... Nějak v tomto pořadu nevidím větší smysl - po informační stránce nenabízí nic nového a postrádá to i větší švih a vtip. Taková estráda na zdravotní téma, možná s bohulibým záměrem, ale v nevhodném provedení.(1.10.2017)

 • goauld
  odpad!

  Asi odhlásím koncesionářské poplatky... Tohle rozhodně podporovat nehodlám !!!(11.10.2017)

 • Phantasma
  odpad!

  Jak jinak tohle mohlo dopadnout. V těhle rádoby zábavních pořadech vystupují pořád ty stejné ksichty a z komerčních TV s sebou přinesly i stejně trapný humor ze čtvrté cenové .........(1.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace