Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dalibor Gondík uvádí velkou soutěžní show se známými osobnostmi a předními kapacitami v oblasti medicíny, ve které zábavnou formou zjistíte, jak na tom zdravotně jste. Nový zábavně-vědomostní pořad, jehož hlavním cílem je zvýšit povědomí o skutečném zdravotním stavu české populace. Moderátor Dalibor Gondík společně s předními kapacitami v oblasti medicíny provází diváky jednoduchými zdravotními testy, v nichž si každý může najít odpovědi na to, jak dobře se stará o své zdraví. Krátké testy mají současně i tu „kouzelnou" moc, že diváky upozorní na skryté zdravotní problémy a nasměrují je tak k lékaři dřív, než bude pozdě. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

adelina8 

všechny recenze uživatele

Bezobsažné a nudné. Vypnula jsem to cca po 20 minutách, takže třeba křivdím a později se to rozjelo, ale ... Nějak v tomto pořadu nevidím větší smysl - po informační stránce nenabízí nic nového a postrádá to i větší švih a vtip. Taková estráda na zdravotní téma, možná s bohulibým záměrem, ale v nevhodném provedení. Edit 26.9.2020: zvedám hodnocení, informačně se pořad zlepšil a i celkové pojetí je na dobrém průměru. ()

Honza.Dunder odpad!

všechny recenze uživatele

Cože? Co že to sleduješ? Zdravotní test národa? To je Barrandov nebo Barrandov Plus? Česká televize? Hlavní vysílací čas? Vážně? Pardon, ale tento pořad opravdu v ČT nemá co dělat. Trapné, nahrané, informační hodnota nulová, herecký výkon slabý. Prosím, já chci zpátky Nejchytřejšího Čecha! :-D ()

Reklama

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Veřejnoprávní estrádička, která se od podobných na komerčních televizích liší snad jen tím, že se snaží alespoň trochu vzdělávat ( i když teda opravdu jen trochu). Myslel jsem si, že Dalibor Gondík jako moderátor už skončil někde na smetišti dějin. Bohužel ho však nějaký hodně bystrý lovec talentů opět objevil. ()

ghatos 

všechny recenze uživatele

Žádný zázrak to nebyl, ale když by to pomohlo zachránit život jednomu člověku, tak to mělo smysl. Lidem musíte tlouct do hlavy ty nejzákladnější informace nejen o zdraví...36%. ()

Phantasma odpad!

všechny recenze uživatele

Jak jinak tohle mohlo dopadnout. V těhle rádoby zábavních pořadech vystupují pořád ty stejné ksichty a z komerčních TV s sebou přinesly i stejně trapný humor ze čtvrté cenové ......... ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • „Nechceme strašit nemocemi. Naším cílem je naopak diváky pobavit a povzbudit při zásadních rozhodnutích, které mohou vést ke změně životního stylu a k lepší kondici. Pokud mohu říct z vlastní zkušenosti, setkání s Daliborem Gondíkem a spolupráce s ním na tomto pořadu mě motivovalo k tomu, že jsem začal běhat. Je to tedy o velké sebedisciplině, ale doufám, že to vydržím, prozrazuje kreativní producent Petr Mühl. (SONY_)

Reklama

Reklama