Zdeňkova akademie (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 12x36 min

Jan Pivoňka

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Mile prekvapilo, priucila jsem se.(29.1.2019)

• oskiii

Mudrc, telebrita, znalec všech kuchyní světa a obhajovatel matlala Vodochodského - jeho velicenstvo Zdeněk Pohlreich aka jsem dokonalý aka mám vždy pravdu.... ve svém pětadvacátem pořadu o vaření...(2.12.2017)

• MM_Ramone

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. Stal sa z neho neznesiteľný odpad!(14.6.2019)

• kingik

Zdenda je ze žrádla živ. Že to ale vysílají v televizi, je div. Kupící se vrstva jídla, to jsou ale nekoukatelná díla. 0/10(25.11.2018)