Epizody(8)
-
Serděčnaja nědostatočnosť (S05E01)
-
Na chaljavu (S05E02)
-
Černaja magija (S05E03)
-
Pirackij treugolnik (S05E04)
-
Igry s něizvestnymi (S05E05)
-
Malenkij bizněs (S05E06)
-
Slučajnaja svyaz (S05E07)
-
Ryžaja i seksualnaja (S05E08)
Hrají
Irina Sotikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Jelagin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Kulikovič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Pavelev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Vlasov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Farca (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Arkadij Koval
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Vasiljev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anton Bagmet
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexej Kašnikov
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Andrej Šipicyn
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Jefimov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Andrej Charitonov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Pavlušev
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Lebeděv
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Kirill Uljanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Vitalij Kuklin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Jelizaveta Alexandrova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ivanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)