poster

Mizerové

 • USA

  Bad Boys

 • Slovensko

  Bad Boys

 • Slovensko

  Ničomníci

 • Velká Británie

  Bad Boys

Akční / Krimi / Thriller / Komedie / Drama

USA, 1995, 118 min

Komentáře uživatelů k filmu (545)

 • Legas
  ***

  Akční komedie? Spíš bych se přiklonil k označení sitcom. Už Bayův režijní debut je dostatečně „bayovský“, ale i tak je dost málo akční. Nedostatek akce tu vynahrazují scény, které jakoby vypadly z Kroku za krokem. Koho nechytne úvodní scéna, kde se Will Smith dohaduje s Martinem Lawrencem o kvalitách vozu Porsche, nebude nepochybně spokojen ani se zbytkem filmu, který se nese v podobném duchu. Až se divím, že Bay po svém debutu rozpoznal, kde má přitlačit na pilu, a dvojka Mizerů už je téměř bezchybná. Ale i tak jsou Mizerové vcelku zdařilým rozjezdem tohoto „coca-colovského“ režijního fenoménu.(1.4.2003)

 • golfista
  **

  Rozjezd Michaelea Baye je opravdu pouze rozjezdem. Tak na dvojku. Je úžasné, že hned v dalším filmu dokázal přeřadit na pětku. Slabý scénář, mnohdy slaboduché dialogy a i na akční film trošku příliš nelogičností. Ale akční kousky zvládnul opravdu velice slušně a Téa - té to opravdu moc slušelo :-)(8.3.2003)

 • KevSpa
  ****

  Filmový debut Michaela Baye se skutečně povedl. Úderné dialogy a samozřejmě videoklipové akční scény, tak jak je umí jen on. Skvělý a nezapomenutelný rozjezd. Kdo by se nadál, že hned ve svém druhém filmu Skála dosáhne akčního vrcholu.(8.6.2002)

 • Cival
  *****

  Skvělí Smith a Lawrence, sexy Téa Leoni a odpudivý záporák Karyo ve vynikající akční komedii. Špičkový debut Michaela Baye, jemuž svědčí nováčkovská dravost.(31.5.2002)

 • Lima
  **

  Zatímco SKÁLA byla mohutná adrenalinová jízda, tady se spíše mohutně žvaní. Kdyby to alespoň bylo vtipné, jenže dialogy moc zdařilé nejsou a Martin Lawrence se spíš hodí do svých fekálních komedií.(4.7.2002)

 • Gemini
  ****

  Mám jen jednu otázku: Whatcha Gonna Do s tímhle kouskem? Ano, ano, ano, je to popcornová záležitost, ale děj plyne pohodovým tempem, hrdinové jsou sympatičtí, padouši odporní a dívky krásné...prostě skvělá zábava, tak jak ji v méně patriotických okamžicích rozpoložení své popkulturní, leč stále celkem tvůrčí mysli Michael Bay umí. A ještě jedna věc - naprosto úžasná AC Cobra versus Porsche 911Turbo (když to říká Tyler tak to musí být pravda, aspoň co se Porscháků týká:)), za to je ta čtvrtá hvězda!!! A na závěr WARNING (to nemá nic společného s Warner Brothers;)): po našich luzích a hájích kolují nejméně DVĚ dabingové verze - z nichž, jak už to tak bývá, jedna je skvělá (tu jsem viděl dřív, a tu jsem také bral v potaz při psaní komentáře, Bad Boys se v téhle podobě vyskytovali na videu a HBO) a druhá příšerná (jako obvykle TV N@va a všechna vysílání Mizerů po tom).(20.1.2003)

 • Tosim
  **

  Pouze lehce průměrný film, ve kterém opravdu nejde o děj a kterých jsme viděli stovky.(20.6.2003)

 • Matty
  ***

  Sprostá černošská ukecaná akce v podání "pana Hitometa" vaše mozkové závity nezavaří, ale pobaví dobře. 70% Zajímavé komentáře: Gemini, DaViD´82, Vronsky(21.10.2005)

 • Radyo
  ***

  Dobrý start Michaela Baye, který pak byl potvrzen skvělou Skálou a nepotvrzen slabším Armageddonem a podprůměrným Pearl Harbourem. Doufám, že Bad Boys 2 dosáhnou aspoň zčásti kvalit jedničky. Will Smith a Martin Lawrence jsou opravdu úžasní poldové.(22.7.2002)

 • J*A*S*M
  ***

  Filmy Michaela Baye nemám všeobecně vůbec rád (s čestnou výjimkou Skály), na Mizery jsem se kouknul vyloženě jenom proto, že jsem zrovna neměl do čeho píchnout a nechtělo se mi myslet. Přinejlepším jsem čekal, že se u té megalomanské akce nebudu nudit a v patosu se neutopím. A světe div se, ono v Mizerech akce a patosu příliš není. Celkově jsou pro mne tedy schůdnějším filmem než Transformers či Pearl Harbor, ale radostí z nich do stropu stejně neskáču.(29.6.2011)

 • Malarkey
  ****

  Dva nezapomenutelní černí kluci v Bayově provedení, kteří v tomhle a i v pokračování byli suproví. Mám tenhle film rád, je to takový ten klasický akčňák a je v něm taková ta klasická drsňácká mluva, která je zabarvená vtipnými scénami a fakt je, že kdykoliv můžu tak se na tenhle film podívám. Baví mě, a to je hlavní, zase od Baye je to jeden z mála.(5.3.2005)

 • Djkoma
  ****

  Bay Bay Bay !!! = Zábava Zábava Zábava = Smith a Lawrence :))(3.6.2004)

 • gouryella
  ***

  Film diky kteremu se vyrazne prosadil Will Smith je ovsem pouze lepsim prumerem v ramci zanru. Jiz nekolikrat videny pribeh dvou policajtu.(30.7.2002)

 • T2
  ***

  Rozpočet $19miliónovTržby USA $65,807,024Tržby Celosvetovo $141,407,024/60%/(18.5.2005)

 • Renton
  ***

  Scénář: Michael Barrie, Jim Mulholland, Doug Richardson .. Michael Bay opravdu nepřišel léčit, ale bavit. Jeho rozjezd byl dobrý, ale na nejvyšší rychlostní stupně (rozuměj totální akční nářez) dosáhl až v následujících dvou filmech. Detektivka z Miami nepostrádá spoustu humoru, cool dvojici či zajímavé akční sekvence, ale něco tomu tady prostě ještě chybí.(12.3.2006)

 • woody
  ****

  Lawrence(ano ten Lawrence co natočil Agenta v sukni)si tady naštěstí ještě neudělal svou image takže se na to dá koukat.Bay udělal slušnou akční buddy-movies s několika skvělíma hláškama na kterou se dá koukat.(28.7.2003)

 • DaViD´82
  *****

  Pragmaticky vzato nejsou první Mizerové nikterak výjimečným snímkem. Bezesporu existují nabitější, lépe napsané i natočené akční snímky; jenže málokterý z nich se může pochlubit tak pohodovou atmosférou. Režijně ani tempem to sice ještě není Bayův (nad)standard, ale možná právě tím jsou první Mizerové tak moc sympatičtí. Nejsou totiž přeplácaní jako pozdější snímky. Nesporně mají své mouchy, ale celkově jsou prostě esencí pojmu "cool".(13.8.2007)

 • Superpero
  ****

  Skvělá nadupaná a vtipná zábava. Duo Smith Lawrence funguje.(29.1.2005)

 • mandes
  *****

  rozpocet $19 million trzby celosvetovo $141,407,024(8.11.2006)

 • Nathalie
  **

  Transformers jsou dílem Baye-dítěte. Skála je majstrštyk Baye-chlapáka. A Mizerové jsou dílem Michaela Baye-pubertálního trdla. Vidět tuhle tupou zátoku sviní jako prvního Baye, asi bych mu dala jednou provždy bye. Naštěstí vyrostl, zinfantilněl a vykoumal, že drobnost jménem scénář se i v nanopauze mezi výbuchy šikne. P.S. Jak tak koukám na ostatní hodnocení, ten mimoň není Pán kožichů, ale má nezdárná maličkost. Cítím se mizerně. Bad girl:) Mi-0-ve !!!(25.9.2007)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::: Už u prvního filmu Mikea Baye si můžete všimnout, že je prostě Génius. Michael má svůj styl, svou image. Do všech svých filmů zakomponoval něco, co nikde jinde neuvidíte a nebo uvidíte, ale jen proto, že se začli všichni hned po něm opičit. Hodně je mu vytýkáno, že scénáře jsou hrozné a klipovitý střih, ale jak sám Mike jednou prohlásil: "Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi". A vo tom to celé je, takže rádoby kritici jděte do prdele . . . :::::::::::::::::(7.7.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace