Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

HiddenDragon

Mizery koukam poprve cele s velkym odstupem. Nikdy me to prilis nelakalo a asi jsem mel duvod. I po zhlednuti to pokladam za prumerny akcnak, ktery se s jen o rok mladsi Bayovou Skalou nemuze rovnat. Holt je to jeho prvotina. Takovy pokus o ciste cernosskou verzi buddy cop movie ala Lethal Weapon, ale treba i Rush Hour mi prijde vtipnejsi. Nejhorsi je ale samotna zapletka, kdy se zrejme ve snaze o vetsi humornost scenarista rozhodl, ze si oba hlavni protagoniste (Smith a Lawrence) prohodi jmena, aby nevyplasili svedkyni. Jeste bych to chapal na chvili, ale drzet tuhle debilni notu az do konce filmu, to je proste trapne. V realu by stacilo vysvetleni co a jak a jede se dal. V Mizerech? Vsechno se musi "cernossky cool" neustale okecavat a urvavat, nekdy je to sranda, jindy spis zbytecnost. Moc mi tenhle styl nesedi (asi proto, ze jsem beloch) a i kdyz je z toho Bay citit - napr. jeho typicke obkruzovaci zabery kolem hercu zespoda, aby vynikla "hrdinskost" - jeho dalsi filmy me bavily vic, at uz zminena Skala, Armageddon nebo Transformeri. To jsem ani nezminil, ze hlavni zaporak je taky trochu prehnany idiot, protoze oddela na potkani uplne kohokoliv vcetne svych spolupracovniku. ()

Nassau

/-/You damn right it's limited. No cup holder, no back seat. Just a shiny *** with two chairs in it. I guess we the balls just draggin' the *** along. (7/10) ()

Hopper

Nadpriemerná akčka na ktorú sa veľmi dobre pozerá aj keď pojem "černošský film" tu dostáva celkom iný rozmer. ()

wosho

Jak chtěl Bay točit film je na Mizerech hodně vyiět. Vzal hrozný scénář a malý rozpočet a vytřískal z té ojetiny maximum, ale nad 100km/h se mu ta rachotina rozpadá:-) ale jako debut to ujde a jasně ukazuje sílu i slabost jeho režijníhi stylu. ()

Rssa

Buddy movie jak má být. Humor (ještě ne tak přestřelený až parodický jako ve dvojce) a akce na výtečné úrovni. Mezi ústřední dvojkou to opravdu funguje. 90 % ()

DailyDreamer

Díky svižné akci, nadprůměrnému soundtracku a vtipným situacím, lze odpustit tu občasnou nelogičnost ve scénáři. Will a Martin jsou skvělá dvojka. Hrát tam kdokoliv jiný, nebylo by to tak dobré. Na jejich sehranosti a dialozích stojí skoro celý film. Škoda, že jejich spolupráce není častější. ()

AdamesWWE

[9/10] Prví zlí chlapci sú pre mňa o trochu lepší ako druhé pokračovanie. Námet pre prvý príbeh sa mi pozdával aj páčil o niečo viac ako v druhej časti. Spracovaný bol veľmi dobre, cítiť tú atmosféru a to, že je film točený v 95´. Objaví sa tu aj dosť akcie, hned´ na začiatku pri krádeži, aj výbuchy sú celkom pekné a väčšinu akcie tu tvoria prestrelky ktoré sú prehľadné. Záverečnáý akcia na hangári bola plná skvelých prestreliek a výbuchov a aj nahánačka na letisku sa mi dosť páčila.S akciou som celkovo spokojný. Dve hodiny je možno veľa, ale bolo to akurát. Film na nenudil a žiadna scéna nebola pre m mňa zbytočná.humoru tu je takisto dosť. Hlavne medzi Lawrencom a Smithom padne dosť gagov, ich vyjednávanie je takisto podarené. Najviac sa mi azda páčila scéna v obchode s predavačom. Lawrence a Smith sú v tomto filme veľmi dobrí,hlavný záporák Karyo ma potešil svojim výkonom, zo ženských rolí Leoni. Ostatní boli takisto celkom dobrí. Spolu s dvojkou najlepšia akčná komédia. ()

SpaceOdyseus

I na to, ze jde o akcni film, maji Mizerove strasne debilni scenar, kde chovani nikoho nedava zadny smysl. Na akcni film tu je taky dost malo akce, i kdyz je tedy povedena. Takze skoro celou stopaz sledujeme dva moureniny, co na sebe stekaji a neni to vtipne ani zabavne. ()

Petr.Kocfeld

Výborný film,který pobaví i potěší a tento snímek je plný akce a napětí a také občas i komiky a ústřední dvojice je výborná a také je kolegiální a tento snímek je plný akčních scén s auty a také občasného boje o holý život.Tedy proto dávám 4 hvězdy. ()

Bouřňák

Sám se divím, ale tento film se mi opravdu celkem líbil. A i po mnoha letech jsem se u něj nenudil. Není to nic převratného, ale velmi dobře zvládnuté a i mírně zábavné. ()

Káronoš

Show Martina a Willa. Film si může zakládat na charisma týhle dvojce a spoléhat se na humor, kterým oba srší. V nějakých momentech sem se smíchy válel na zemi. Jejich nepřetržité hádky jsou originální, a nikdo jiný by je v podobném stylu vést nedokázal.. Dva nesmrtelní herci v nesmrtelným filmu. Michaelova klasika zde rozkvítá a poukazuje na jeho skvělé míchání humoru a akce. Hodnocení: 8!/10 ()

Wishkah

Klasický Bayův snímek. Nic jiného mě nenapadá když vidím tenhle film. Ty typické záběry, nájezdy kamery, hudba a cool maníci....ne že by mi to zrovna vadilo, ale můj vkus je trochu někde jinde. I přesto je tohle jeden z filmů od Baye, který můžu. Hlavně díky duu Smith/Lawrence. Chemie mezi nimi je výborná ()

Prochy38

Jako režijní debut M. Baye klobouk dolů. Jako krimi thriller - paráda! Celkem originální. Opravdu povedená dvojice, kočka Téa, slušná hudba, celkem povedené vtipy a hlášky, padouch v podání T. Karyo(-a) opravdu výborný. Tento film mě fakt bavil už tehdy a baví pořád. Člověk ale musí mít přepnuto na tu klasiku akčňáků 90. let. Všechno rozsekat, nemluvit, střílet, krev, řev, kulky, smrt, drogy.... Toť vše, já na to holt náladu měl. ()

Xavi6

Po celkem chytlavé akční komedii následoval zprva poměrně slušný finiš, který se poté změnil na přehlídku nadsmrtelných výkonů, jako Lawrencův skok při záchrana Leoni, kdy střelec vystřelil za 1 sekundu, zatímco Lawrence se stihl rozběhnout a krásným skokem zachránil Leoni. Opravdu půvabné, ale i přes tyto ptákoviny je film rozhodně příjemným zpestřením dne. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)