Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

shinlove

Že bych byl zrovna dvakrát unešený z tohoto filmu, to se říct nedá. Normální krimi s vynikajícími Lawrencem a Smithem, který roste s každou rolí. Režie báječná, ale zápletka ničím nová...3* ()

fořtajs

skvěle vyhláškovanej film, kterej kazí jen televizní dabing (česká televize i nova si udělaly vlastní), kterej je naprosto nesnesitelnej (kdybych měl hodnit, tak by to byl "odpad")... s původním dabingem z vhs a hbo je to super!!! ()

R-2

Lawrence-Smith dokonalá dvojka, ve filmu, který má spád, je plný výborných hlášek (nebojte se, jsme černoši....). Je je škoda, že vidět tyto herce vedle sebe je koncert a producenti tohoto potenciálu moc nevyužili i někde jinde (jasně je i dvojka Mizerů, ale.... je to dvojka a od jedničky jí dělí min 2*). Tady pro mě jasná 5* ()

Mesmeric

Tuhletu dvojku bláznivých policasjtů v Miami jsem si hodně oblíbil. O černý humor není nouze a o akci taky ne. Dá se říct, že klasická akční pecka z 90. let, ale tahle má pořád něco na víc. Co? Martina Lawrence a Willa Smithe, ti 2 přesně věděli co si se svojí rolí počít. ()

Neel

Jako vždy skvělý záporák Tchéky Karyo, Will Smith na jedničku a Martin Lawrence je správnej pošuk. Tak to má být... ()

chosan

No než jsem viděl dvojku říkal jsem si zkrátka skvělý ale jelikož je dvojka mnohem ale mnohem lepší dávám jen 80%. ()

zurivymlok

Já prostě nemám rád ty užvaněné černošské dvojice popř. kdy je jeden z dvojice užvaněný černoch. Proto nenávidím Křižovatku smrti a proto mě neoslovil ani tento film. ()

Javo26

Povedený akčňák, u kterého se člověk skvěle pobaví a stejně tak jsou povedené i hlavní charaktery, k tomu ještě sympatická herečka, takže proč ne? :) ()

FAxPR

vytýkat tomuhle filmu, že je předvídatelný bude zbytečný. will je asi dobrej herec, ale tady to prostě není na hraní. lawrence by naopak hrát asi neměl vůbec. nuda nuda. ()

DarkAvenger

Od tohohle jsem prostě čekal víc. Bezduché dialogy, málo akce a na můj vkus až příliš moc kecání a hádání. Jediné, co se tomuhle filmu podařilo byla akce, které tam bohužel bylo žalostně málo. Po půl hodině jsem měl plné zuby neustálých hádek a ''vtípků'' Lawrence a Smitha. ()

IncredibleR

Super akční komedie. Dostenete akci, dobré herecké výkony, také humor. Vždy když se řekne mizerové, připomene mi to píseň Bad boys. Dobrá akční podívaná. ()

Djflash

Slušný rozjezdový filmový debut Michaela Baye, který ukázal určitý poteciál. který v tomto režiserovi je nebo by se postupem času hodilo říci, že spíš byl. Ale vrátím se raději k Mizerům. Film těží hlavně s poměrně dobře napsaného a zrealizovaného scénaře. Podařilo se zdě ve správném poměru rozdělit akci a zábavu a tím pádem došlo k tomu, že tyto zcela rozdílné druhové žanry fungují ve snímku jako jednolitý celek. V jednu chvíli tu převláda akce, která je ovšem dostatečně strhující a svižná zároveň. A o pár minut později střídájí akci vtipné a trefné naražky ač již jednoho či druhého hlavního protagonisty. Herecké obsazení tady dopadlo tedy na výbornou Očividně působí Will Smith společné s Martinem Lawrencem jako velmi sehraný pár čož dodává snímku ten pravý šmrc. Navíc k tomu všemu zde byla přítomna sympatická Julie v podání tey Leoni, která se kromě svého sexy přitažlivého vzhledu taky snaží zdatně sekundovat oboum hlavním hrdinům. Pro Willa Smitha to byl dobrý začátek jeho filmové kariery a u Martina Lawrence se dá s velkou pravděpodobností tvrdit, že role v Bad Boys byla vůbec jeho nejlepší filmovou rolí v jeho dosavadní karieře. Mizerové naprosto s přehledem splňují kriteria pro žanr s názvem akční komedie. U filmu se jak pobavíte (pokud tedy máte rádi sverázný a bezprostřední humor těchto dvou dotyčných pánů) tak uvidíte i našlapané akční scény plné neustálého střílení a výbuchů, tak jak to Michael Bay umí. Škoda jen že jak jde čas tak se z tohoto režiserá stává ikona Hollywoodského Megalománství. To však ale nic nemění na faktu, že Mizérové jsou opravdu vydařenou akční komedií se vším co k tomu patří a v konečném výsledku je to chytlavé a zabavné a takové mají akční komedie být především . ()

P@\/EL

Hodně povedená akční komedie, kde komediální složku zajišťují většinou vydařené dialogy mezi hlavními hrdiny a tu akční potom pěkně svižné přestřelky a honičky. Děj je přehledný bez zbytečných komplikací, které by akorát tak člověku zamotaly hlavu, což je pro mě osobně u podobně laděných filmů jednou z podmínek, aby se mi film líbil. ()

montel

Policejní sklad v Miami je vykraden a zmizí z něj obrovské množství heroinu. Nalézt jej do 72 hodin musí dvojice sehraných detektivů. Zatímco Mike Lowery (Will Smith) je svobodný, bohatý muž, který dělá policistu ze záliby k práci, jeho parťák Marcus Burnett (Martin Lawrence) je pravý opak. Je ženatý, má kopu dětí a policejní plat jej moc nevytrhne. Jejich pátraní však nikam nevede, ovšem pouze do chvíle, kdy je zavražděna Mikeova známá, velmi hezká call girl. Vraždu totiž viděla její kamarádka Julie (Téa Leoni) a dvojice detektivů tak má na starost jí před zločinci ochránit a zároveň nalézt ukradené drogy...Vydařená akční komedie s populární dvojicí Smith-Lawrence. Krom akční jízdy nechybí ani zamotaná situace okolo žárlivé manželky, což filmu dodává oddech. O něco lepší než pokračování. 70% ()

Dave_Speed

Skvělá akční komedie. Jen mi trochu vadila delší stopáž a někdy až příliš nudné dialogy. Zato vtipem se moc nešetřilo. Na dvojku to sice nemá, ale i tak se určitě pobavíte. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)