Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

Real Tom Hardy

"BAD BOYS, BAD BOYS, WHATCHA GONNA DO, WHATCHA GONNA DO WHEN THEY COME FOR YOU?" ------------- Desiatky hlášok v najlepších okamihoch, kvantum skvelých dialógových improvizácií, slnečné Miami, výbušný Bay, legendárna čierna dvojka, zopár chamtivých, škaredých záporákov, no a komediálno-akčná klasika bola na svete. ()

Hrabka

Tahle akčně nabitá komedie mě nijak extra neokouzlila. Průměrné krimi s mým oblíbeným hercem Willem Smithem. 65% ()

kinej

Klasický film pro kocoviny, kdy se vám nechce používat mozek a stačí vám jen tupě zírat na pohybující se obrázky. Nesmíte přemýšlet kam vlastně Will Smith tak krásně zpomaleně běží, halvně že to vypadá efektně. Klasický Michael Bay. Film přetéká charakterovými i dějovými klišé, občas se mi i podařilo zasmát, ale zase ne tak často jako například u Lethal Weapon. Kdyby Bay nezpomaloval akční scény, měl by film poloviční stopáž. Ale zase je to lepší, než filmy s Van Dammem. ()

Fiftis

Michael Bay dokázal, že vie točiť nielen veľkolepé reklamy na Pepsi ale dokázal do filmu za vlasy pritiahnuť klasickú atmosféru akčných filmov 80. rokov, kde sa primitívne zápletky a jednorozmerný európski záporáci vyvažovali údernými hláškami a dychberúcimi vizuálnymi perličkami. Ničomníci za tú dekádu nezostarli, naopak zostávajú jednými z posledných zástupcov čistých akčných filmov z 80.rokov. Buď to milujete, alebo vás to nechá chladným. ()

Shakers

Výborný herci (Smith, Lawrence) ,skvelé akcie, fajn hudba Marka Mancinu, husté hlášky (Páni kolik vážíš? 160? Vsadim se že se cpeš jak pepek námořník že jo?) a štýlová kamera. Tento film ma vlastne všetko čo potrebuje. Oblúbený soundtrack: Prologue - The Car Jacking, You're Going to Leave Me Alone, Cobra Chase Pouchet's Death. 95% - 5* ()

lamps

Dnes už možná klasika, která vždycky zaručeně pobaví. Smith je sympaťák a jako bonus i skvělý herec a Lawrence mi zase potvrdil, že když dostane pořádnou roli v pořádném filmu, umí se s ní bezvadně popasovat. Rozumím některým rozporuplným reakcím(zvláště od těch, kteří Lawrence bytostně nesnášejí), ale pro mě osobně jsou Mizerové příkladem dokonale vyvážené a zábavné akční komedie. 75% ()

Pepinec

Mizerové jsou mizerným filmem o mizerně sehrané dvojici mizerných poldů, kteří řeší samé mizerné případy až do té doby, než dostanou mizerný nápad sehrát zatraceně mizernou etudu se záměnou, plnou mizerného humoru a ještě mizernější akce. Zdejší hodnocení je mi ještě větší záhadou než chování naší vlády, hlavně u některých dinosaurů se patrně začíná projevovat syndrom „Už jsem toho viděl asi až moc, a tak z toho trošku blbnu.“ (Filmfest Hurghada 2012, 37/67) ()

Big Bear

Pro někoho kult, pro mně jen akčňák z devadesátek s kupou slušných hlášek. Při sledování a pátrání po ukradeném heroinu jsem si uvědomil kam jsme se to dnes až dostali... Když oba hrdinové ráno přijdou na stanici a jeden z nich plácne kolegyni po zadku a řekne ,,nazdar kotě'' uvědomil jsem si, že tohle by dnes už natočit nešlo. A pokud ano, vrhl by se na Bay houf feministek vřeštících cosi o právech a rovnoprávnosti... V roce 1995 to ještě nikomu nevadilo a to ani ženským. Co se sakra za těch 15 let stalo ? No nic, k filmu. Kdyby ukecaná dvojka nevzala do akce následně i svědkyni, asi bych šel výš. Takhle to byla taková akční komedie, kterých v osemdesátkách byly natočeny haldy. 3 stříbrné balíčky. * * * ()

JohnnyD

Prvý Bad Boys ma zo všetkých Bayových filmov najmenej bavil i keď aj tu už načal svoj pompézny nadupaný rukopis. ()

Boogeyman

Willa Smithe mám docela rád, k Martinovi Lawrencovi mám upřímný odpor. A podobně jsou na tom celí Mizerové, v nějkterých chvílích se mi to celkem líbí, jindy je to děs. Bay střídá krásné vizuální nálety a kultivovanou akcs s debilním patetickým heroismem. Mnoho plusů, mnoho mínusů, celkově průměr. ()

sheen

Bad Boys whatcha gonna do:)) aneb první krůčky Michaela Baye do Hollywoodu v madafaca akčním stylu. Tito dva černí showmani se mu sehráli opravdu parádně a funguje to na výbornou. ()

petaspur

Heroin za 100.000.000 USD zmizel z policejního skladu. Jelikož neměl nožičky, tak mu k odchodu evidentně musel někdo pomoci. Tím někým je internacionální gauner Fouchet, který nesnáží insolvenci, absenci moci a zejména ho vytáčejí živé svědkyně. Jedna taková se zrovna potuluje po Miami v daleko živější podobě, než je pro utajení akce nutné. Jako bonus se kolem ní motají dva barevní členové protinarkotického týmu s poněkud nervózními prsty na spouštích. Setkání dobra a zla je nutné, souboj s přesilou nevyhnutelný a efektní výbuchy v Bayově režii zkrátka nepostradatelné. ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +hlavní dvojice, hudba, akční scény, vtipné dialogy -je znát že to je první film Michaela Baye/// Je to znát v dobrém i ve zlém. Tím, že je první a taky díky jeho novým Transformers tento film ztrácí oproti jeho budoucím filmům. Nadruhou stranu, nebýt jeho, vsadil bych se, že by tento snímek tak dobře nedopadl. Protože i po 12 letech má ten film co nabídnout. Sice v menší míře ale má. A sakra se těším na pokračování. Jak to druhé, které za týden budě běžet v TV, tak i to třetí, které teprve vznikne. Jsem zvědav jak se bude vyvíjet vztah Martina a Willa :-), tady mě totiž pobavili./// Celkem 74%/// ()

Disk

Bayův debut je parádní. Smith a Lawrence jsou výborní, Téa Leoni krásná a Tchéky Karyo patřičně odpudivý. A k tomu všemu přehledná akce a geniální závěr v hangáru. P.S.: Novácký cenzurovaný dabing sucks. ()

Ruut

UPDATE 2019: Tohle je snad první Bayovka (snad proto, že byla první ? :-) ), kdy mě víc baví slovní vtípky než akce. ------ Kvalitní oddechovka se skvěle hláškujícími Smithem a Lawrencem. Jen trošku akce navíc by neškodilo. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)