Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

Korbitch

Když jsem to v patnácti letech shlídnul prvně, netušil jsem kdo Michael Bay je. Ted už to vím a jsem upřímně rád, že se jeho rodiče spolu vychrápali. ()

Wysch

[shlédnuto na Nově s podivným českým dabingem] Pamatuju si, že jsem to viděl kdysi na VHS. Taky s dabingem. Vlastně jsem to viděl jenom s dabingem. Teprve na Boží hod vánoční jsem si uvědomil, že jsem to viděl a nehodnotil na ČSFD. A proto skromný komentář: Pouze Lawrence se Smithem tahají Bad Boys z vod průměru, byť se o to snaží pohodová atmosféra a nesmyslně vybuchující letadlo, sudy, auta... A dvojka o devět let později to dovedla do opravdového extrému, kde už to ani moc cool nebylo. Přesto přesně filmík na odpočinek. Takové mám rád. ()

Jillen

Nehorázná kokotina s překvapivě průměrnou akcí, naprosto otravnými, rádoby vtipnými dialogy a ústřední dvojce Smith a Lawrence, prostě nuda...dvě hvězdy za ústřední píseň, tu si rád poslechnu kdykoliv. Dávám 30% ()

Vojcl

Nemůžu si pomoct, přišlo mi to jako slabá napodobenina Smrtonosné zbraně... Nudný, okoukaný příběh, rádoby cool akční scény... Za mě horší průměr!!! ()

buldock

Je to prvotina Michaela Baye do kterého vložil "pouhých" 23 miliónů USD (mimochodem film vydělal 141 mil. USD) producent Jerry Bruckheimer a Bay jemu i všem v branži ukázal že má talent pro práci s kamerou při natáčení akčních sekvencí , před sebou velkou budoucnost , že dokáže přitáhnout lidi do kin a natočit komerční vypalovák jak se patří! Film: 84% ()

gogos

Vynikajici nabuseny naspeedovany akcnak... super herci, scenar, hidba, dej hlasky.... proste paradni film.... ()

Bat55

Prvý film Michaela Baya a je z toho komerčne úspešný hit.Bad Boys je proste pecka od kosti. Film má skvelučké obsadenie. Humor Smitha a Lawrenca je fakt vtipný a záživný. Celý film len mrkocú, hádajú sa, proste typical american film. /80%/ ()

kaylin

Tady pořád ještě vládne spíše nostalgie, protože tohle je film, který mě kdysi na konci těch 90. let dostal a já jsem si postavy, které tak skvěle - rozuměj zábavně - zahráli Smith a Lawrence, zamiloval. To pořád trvá - hlavně proto, že se mi buddy movie líbí - i když Bayův velikášský a patetický styl je prostě už tady tak patrný a tak otřesný. ()

blackrain

Akční klasika. Dialogy mezi Lawrencem a Smithem neměly chybu. Jedna pěkná hláška za druhou. Chemie mezi nimi funguje přesně tak akorát. Takhle má vypadat policejní dvojice. I po letech má tenhle film stále co nabídnout. S velkou chutí jsem se k němu vrátila a náležitě si ho užila. Všechno je tu velmi dobře promyšlené a má své místo. Tenkrát jsem ale netušila, kdo je Michael Bay. Popcorn nebo brambůrky do ruky. ()

Dr. Hawkeye

Původně mělo jít o průměrnou komedii napsanou pro Jona Lovitze a Dana Carveye. Pak se do věci vložili pánové Don Simpson a Jerry Bruckheimer a světlo světa spatřili Mizerové tak, jak je dnes známe. Pro svět filmu tak byl naštěstí objeven Will Smith, již ne tak naštěstí martin Lawrence a (to nechám na vás) Michael Bay. Náklady: 19 milionů $ Tržby USA: 65 807 024 $ Tržby zámoří: 75 600 000 $ Tržby celkem: 141 407 024 $ Počet kin: 2132 Rating: R ()

ben666

Dobrá akce, skvělé hlášky, zábavné momenty. Herci jsou skvělí, dodávají filmu tu správnou šťávu. Michael Bay začal svou kariéru výtečně a i teď se na jeho filmech snadno rozpozná špetka z Mizerů (atmosféra). ()

movieband

Do prvních Mizerů jsem šel trochu nasilu, protože mě nijak zvlášť neuchvátila zápletka filmu. Upřímně těch pár vtipných momentů, které film má ho nezachrání od relativního průměru. Nedokázal jsem si zapamatovat jedinou pamětihodnou scénu tudíž nemám jediný důvod si film pouštět znovu. Smith byl fajn, ale Martin Lawrence táhl celý film perfektně. Nebýt ho, tak to vlastně nedokoukám do konce. Průměr. ()

Thomassi

První Bayův akčnák a zároveň jeho první režisérské dílo, které je dnes už klasikou o dvou černých policajtech. Jo, jsou to Martin Lawrence a Will Smith, kteří to tady rozjíždí na plné obrátky. Snaží se dostat zpět ukradené drogy a přitom musí ochránit důležitou svědkyni. Je to na stejný způsob jako třeba Miami Vice, ale tady se mi to páčí mnohem víc právě kvůli zmíněným herců. Podle mě nejlepší černošská policajtská dvojka. Výborně se doplňují a těch skvělých hlášek.... Michael Bay tady zkloubil perfektní akci, pro něho tak typickou, i když tady to ještě nejsou monstrózní výbuchy a naprosto přeplácaná a dechberoucí akce, společně s nepřekonatelným humorem. A dohromady to dělá z Mizerů jeden z jeho nejlepších filmů. A je to taky právě proto, že to není přeplácané. Tenkrát takové možnosti jako dnes ještě nebyly a pro tento film je to jen dobře. Navíc výborná hudba pana Marka Manciniho. Asi takhle nějak má vypadat správněj cool nářez. 90%. ()

katuska138

Pan Bay ty akčňáky prostě umí. A chemie mezi Martinem Lawrencem a Willem Smithem alespoň na mě neskutečně působí. Jim to klape, já se směju, co chtít od popcornovky na páteční večer víc? ()

Derek

bayov nadupaný debut. zábava od začiatku do konca, skvelé akčné scény a tea leoni je jednoducho mňam. jedinou závadou na kráse je to, že to trvá trochu dlho, ale i tak ide o nadpriemerne podarený akčný film. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)