V mužském objetí (festivalový název)

• Austrálie

Holding the Man

Holding the Man

Drama / Romantický / Životopisný

Austrálie, 2015, 127 min

Asi jsem čekal víc. Třeba, že se dovím o tom, jak dodělali střední, co dělali pak, jak spolu žili či nežili, atd. Místo toho spíš jen útržky a podstatná část je věnována umírání. Navíc časové skoky nejsou moc vhodné, působí to pak trochu zmatečně.(3.8.2016)

• sochoking

Nemám absolútne problém stiahnuť si a pozrieť film s gay témou, avšak tento je nakrútený tak idiotsky, že by nevydoloval zo mňa žiadnu emociu, ani keby sa jednalo o heteráčsku love story so smutným koncom!(27.3.2016)

75-80% ... Ups and downs of a 15-year-long romance of an Australian same-sex couple.(27.10.2016)

• Martin741

Plane, ruky prec od toho . 0 %(25.6.2016)

Poslední třetina patřičně dojemná, předchozí dvě bohužel trochu nuda, řekla bych hlavně zásluhou neskutečně nesympatického představitele Timothyho. On ani jeden z hlavních hrdinů není žádný extra herec a moc to mezi nimi v této části nefunguje a nebudí žádné emoce.(26.3.2016)

Jsem trochu zklamaný. První polovina filmu je celkem nuda, a až s onemocněním nastoupí emoce. Asi jsem čekal hodně a skvělá předloha byla promarněná. 60%(8.4.2016)