Streeper

Jestli tohle je značený jako komedie, tak v tom případě žánr komedie opravdu hodně klesl. Film je jen ubohá snaha o komedii a bohužel kvůli tomu je to opravdu mizerné a nevtipné. Adam Sander uzavřel se společnosti Netlfix smlouvu na pět filmů a film od filmu je to horší a horší. Asi na to měl i deadline, protože tohle se dalo napsat za pár dnů, kdyby na tom pracoval déle a trošku více propracoval ty částky mezi Chrisem Rockem a jeho vztahu s rodinou bylo by to alespoˇm místy trošku solidnější drama. Ale tohle není nic. Jedna hvězdička za hezký moment mezi otcem a dcerou na svatbě, víc si to nezaslouží. ()

Talina

Sandler už asi nepřekvapí ničím. Poslední dobrá komedie byla Blended s Drew Barrymore, ale toto to je fakt už moc. Trapné "vtipy" i hlášky, zase nějak šišlá nebo co, prostě furt stejný blbeček, jen čím dál víc horší náměty. Ten konec mě trochu dojal, protože jsem prostě cíťa, tak mi to pozvedlo celkové myšlení o filmu aspoň na dvě hvězdy, ale nebýt toho tak nevím nevím. A to jsem myslela, že Netflix má jen dobré věci, ha ! Chyba! ()

ScarPoul

Nebyť posledných dvadsatich minút, ktoré predvedú spievajúceho Sandlera ako ženu a množstvo klišé momentov, ktoré prídu trošku ako päsť na oko(pretože postavy sú tu ploché ako detská hruď) dal by som 4*. Je to bez fekálií a s množstvom absurdného humoru, ktorý mám rád. Zamrzí len to, že Sandler vie natočiť aj dobrý film. Má aj dobré nápady. Ale toto sa nesie v štýle Grown Ups, kedy je to skrátka blbnutie s kamošmi. A neberiem mu to. Mať toľko peňazí robím to tiež. Len je to väčšinu času naozaj zábavné a ten potenciál je akosi nevyužitý. Ale za tie dve hodiny som sa bavil náramne. Inak scéna s netopiermi je top. A Seymour rulez! ()

silentname

"The Week Of" bude asi jedna z najhorších komédií, čo som zatiaľ mal možnosť vidieť za celý rok. Debilný humor, absolútne nepochopiteľné situácie a reakcie postáv, ktoré mi nedávali zmysel. Je tu pár dobrých fórov, niektoré scénky sú okey, no človek viac menej sleduje film, pričom miestami absolútne nevie čo sa deje. Povedzme si len popravde, že tento film má absolútne mätúci začiatok, kde nikto nerozumie tomu čo sa vlastne deje, kto je kto, čo sa odohráva, na čo sa sústrediť a podobne. Medzi scénkami chýbali akékoľvek súvislosti. Adam Sandler je tu opäť v role, kde bude buď ľuďom liezť na nervy, alebo bude ťažko stráviteľný. Myslím si, že jeho snaha všetko spraviť čo najlepšie ho robí síce celkom dobrým otcom, no rovnako tu má rozhodnutia, ktoré sú mimo a mohol celú situáciu zafixovať lepšie. Čo mu však neodpustím, že sa na konci filmu musí objaviť v ešte jednej role, ktorá skutočne bolí. To sa nedá počúvať. Jeho žena je podľa mňa maximálne otravná a nedáva filmu skoro nič. A ostatné postavy sú podľa mňa miestami okey, miestami celkom v pohode, a nie je tu dokopy asi nikto, o kom by som povedal, že by mi bol nesympatický alebo niečo podobné. A možno to je len jediné, čo tento film drží trošku nad vodou, lebo inak je to skoro absolútna nula. Humorom to nevie potešiť, scénky sú často trápne, najlepšia hláška padne asi 40 sekúnd pred koncom filmu a celkovo som nemal pocit, že by to niekto ani chcel poňať seriózne. Fóry sa opakujú, sú neskutočne staré a obohrané a film vôbec nevie držať našu pozornosť. Pôsobí neskutočne natiahnuto, pôsobí nekonečne, je strašne nudný a najmä neviem, čo som si z neho mal na konci odniesť. Pochopil som, že s máme sústrediť na tento jeden týždeň a na jednotlivé udalosti, no akosi to vôbec nedali dokopy tak, aby to malo nejaký väčší význam a náplň. Je to podľa mňa maximálne prázdny film, ktorý má sem-tam nejaký okey fór a s občasnými momentkami nejaký dobrý, no nestačí to na to, aby to zakrylo tú neskutočnú trápnosť a debilitu, ktorou film oplýva. Jedine to, že postavy nie sú nesympatické to držia pre mňa na hrane. Ale aby som bol úprimný, je to skutočne veľmi veľmi veľmi veľmi tenká hrana, ktorá sa k dnu priblížila veľmi tesne. Hodnotenie: D- ()

HenryIvan

Verte či nie, toto je jedna z lepších Sandleroviek. Niekedy síce klesá na tempe a občas máte neobyčajné nutkanie niekomu z postáv vraziť, no ja som sa vážne z chuti zasmial. To, že keď som po pozretí vyšiel z izby a mal chuť niekoho len tak kopnúť, je len vedľajší efekt sledovania tejto otravne strelenej, no svojim spôsobom milej rodinnej komédie. Najviac som si asi užil Chrisa Rocka a Steva Buscemiho, no celkovo casting ušiel. No a keď vo filme od Netflixu uvidíte ako postava pozerá seriál od HBO, tak zistíte, že na tomto bizarnom svete je dnes možné všetko. 60 %. ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)