The Week Of

Komedie

USA, 2018, 116 min

Verte či nie, toto je jedna z lepších Sandleroviek. Niekedy síce klesá na tempe a občas máte neobyčajné nutkanie niekomu z postáv vraziť, no ja som sa vážne z chuti zasmial. To, že keď som po pozretí vyšiel z izby a mal chuť niekoho len tak kopnúť, je len vedľajší efekt sledovania tejto otravne strelenej, no svojim spôsobom milej rodinnej komédie. Najviac som si asi užil Chrisa Rocka a Steva Buscemiho, no celkovo casting ušiel. No a keď vo filme od Netflixu uvidíte ako postava pozerá seriál od HBO, tak zistíte, že na tomto bizarnom svete je dnes možné všetko. 60 %.(18.5.2018)

• Talina

Sandler už asi nepřekvapí ničím. Poslední dobrá komedie byla Blended s Drew Barrymore, ale toto to je fakt už moc. Trapné "vtipy" i hlášky, zase nějak šišlá nebo co, prostě furt stejný blbeček, jen čím dál víc horší náměty. Ten konec mě trochu dojal, protože jsem prostě cíťa, tak mi to pozvedlo celkové myšlení o filmu aspoň na dvě hvězdy, ale nebýt toho tak nevím nevím. A to jsem myslela, že Netflix má jen dobré věci, ha ! Chyba!(16.5.2018)

• Dzeyna

Dvě hvězdy pro mého milovaného Steva Buscemi. Sice nechápu, jak mohl vzít roli v tomhle propadáku, ale budiž.(19.5.2018)

• Poga

Skrátiť o tridsať minút, prepísať postavu Chrisa Rocka a zmeniť koniec a bola by to dobrá kómedia. To je tak v skratke. V druhom slede totiž ide o pomerne slušnú dávku zábavy, kde ale priestor dostávajú postavy, ktoré ho potrebujú najmenej a tie, ktoré by ho mali mať, ho nemajú. Stačilo by naozaj riadne zapracovať na scenári a netlačiť v každom momente tak na pílu. Škoda, mohlo to byť o dosť lepšie.(29.4.2018)

jedna z těch ukřičenějších Sandlerovek,která vyloženě neurazí (až na jeden moment),ale zároveň ani nijak nenadchne.Humoru je tu hodně málo a tvůrci se snaží hrát spíš na melancholickou notu což ovšem tak úplně nevychází.Postava Chrise Rocka jakkoliv je uváděna jako jedna z hlavních nedostává tolik prostoru a ve výsledku kdyby tu nebyla asi by to nebylo moc znát...60%(16.5.2018)