2048: Není úniku

Akční / Krátkometrážní / Sci-Fi

USA, 2017, 5 min

Luke Scott

Pierre Gill

Nejslabší předfilm, ale kvůli Bautistovi jsem se rozhodl nechat čtyři hvězdy. Myslel jsem si totiž, že jeho postava bude plošší a bude stát na jiné straně barikád bez vlastního úsudku. Čekal jsem ale i, že bude nebezpečný a charismatem na sebe strhne pozornost, a tahle náročnější očekávání se splnila. Snad se to stejnou měrou podaří přetavit do výsledného filmu.(10.10.2017)

Dalších šest minut pořádně zahustilo atmosféru očekávání a současně nabídlo nejen další střípek do mozaiky světa BR, ale také parádní příběhovou miniaturu nabitou napětím i emocemi, ve kterých silně rezonuje ponurost světa, do kterého se po 30 letech vrátím. Mohu si dovolit doufat? Ve světě plném beznaděje? Ve světě, kde až na výjimky každé současné filmové pokračování zabíjí své filmové jedničky?(17.9.2017)

• mrGhostly

V Nowhere to Run se dozvídáme něco málo (ale docela podstatného) k postavě Sappera a jeho úloze ve filmu. Oproti atmosférickému Nexus Dawn je toto spíše ukázka akční pasáže, která je ale taktéž skvělá. Perfektní práce s kamerou, světlem, střihem i zvukem a pro podobnou roli jako obvykle výborný Bautista.(25.9.2017)

Dave Bautista je neskutečný bourák! Stejně jako v předchozím krátkometrážním počinu s titulem "2036: Nexus Dawn", i zde se vsází na pochmurné, futuristické reálie, avšak je zde mimoto přítomna i osobnější a komornější příběhová rovina. Už se vážně nemohu dočkat, až snímek "Blade Runner 2049" vstoupí do našich kin!(17.9.2017)

"Myslím, že jsem našel tu uprchlou kůži, co hledáte." Los Angeles roku 2048 mě nedokázalo nalákat k návštěvě. Bylo tam totiž tak nějak bladerunnerovsky hnusně. Ovšem Sapperova akce na tržišti mě bavila a ukázala mi, proč dostala nejsympatičtější postava z nového Blade Runnera tak zoufale málo prostoru.(28.2.2018)