poster

2048: Není úniku

 • USA

  Blade Runner 2049 - 2048: Nowhere to Run

 • USA

  2048: Nowhere to Run

Akční / Krátkometrážní / Sci-Fi

USA, 2017, 5 min

Režie:

Luke Scott

Kamera:

Pierre Gill
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nach
  ****

  Kraťas od kterého jsem čekal cokoli jen ne ten náznak epičnosti, plných ulic a tísnivé atmosféry přelidněné ulice. 2048: Není úniku je krásný krátkometrážní předkrm předtím, co nás tento rok v žánru sci-fi čeká. Snad se i výsledný Blade Runner předvede v podobně kvalitním světle. Luke Scott totiž zde dokazuje, že pracovat v tomto žánru umí. 75%(16.9.2017)

 • PEZ
  ****

  Druhý Blade Runner-ovský kraťas Luka Scotta, tretí celkovo. Tentokrát nám predstavuje postavu Sappera Mortona, ktorý zohrá krátku, no dôležitú úlohu v dvojke. Tak ako pri predošlom kraťasi aj tento nie je nutné pred dvojkou vidieť, ale fanúšikom dotvára príbeh a vizuálne a atmosférou úplne zapadá do daného sveta. Knihu, ktorú Sapper odovzdá dievčati je The Power and the Glory od Grahama Greena.(26.11.2017)

 • easaque
  ***

  +3* zkouknul jsem tři krátké filmy, které zobrazují zásadní události mezi oběma filmy, díky nimž je lépe pochopitelný děj v tom nejnovějším Blade Runneru 2049. Kvalitativně jsou všechny na slušné úrovni a sami o sobě smysl nemají, takže pokud chcete být v obraze, tak si je přehrejte ve správném pořadí - tento z roku 2048 najdete v češtině třeba tady. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](15.1.2018)

 • filmsim
  ***

  Zdařilý a celkovým pojetím lepší kraťas než předchozí Nexus Dawn. Už jen za tu skvěle zvládnutou akci s kreativním hudebním doprovodem a vyobrazení obyčejných obyvatel v deštivém pochmurném pozadí kontrastující s neonovými nápisy, stojí kraťas za vidění. Absence jakýchkoli nových informací tu je opět patrná stejně jako v uveřejněných trailerech a TV Spotech. Takhle povedená tajnůstkářská propagace nákladného filmu tu už dlouho nebyla. 7/10 Více v mé souhrnné novince o dvou zveřejněných kraťasech ze světa Blade Runner 2049 na webu Filmový Guru.(18.9.2017)

 • luka4615
  ****

  Dave Bautista je neskutečný bourák! Stejně jako v předchozím krátkometrážním počinu s titulem "2036: Nexus Dawn", i zde se vsází na pochmurné, futuristické reálie, avšak je zde mimoto přítomna i osobnější a komornější příběhová rovina. Už se vážně nemohu dočkat, až snímek "Blade Runner 2049" vstoupí do našich kin!(17.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace