Komentáře uživatelů k filmu (668)

 • Psema
  ****

  Michael prostě umí. V Mizerech 2 ukázal přesně to, co po něm fanoušci chtějí. Žádný ucajdaný patriotismus, rádoby hluboké myšlenky, ale jednoduchý koncept z prvního dílu okořeněný několikrát větším rozpočtem. Z čehož vyplívá jedna akční scéna za druhou, průlet kamery kolem auta sem a tam, jeden výbuch vpravo druhý vlevo, loď letí přes stříbrné Ferrari, no prostě děsně stylová podívaná pro odreagování a uvolnění se. Nepřemejšlejte o tom, že tady nikdo nemyslí na následky rozbořených domečků chudých kubánců, nebo že si dva poldové, kteří jsou ještě navíc tmavšího odstínu, můžou dělat prakticky, co se jim chce a ostatní je za to ještě málem plácají po zádech. O tom to vážně neni. K tomu jak Smith, tak Lawrence hláškují co můžou a daří se jim, daří. Nepoužívám to často, ale tohle je kulervoucí nářez, kdo neviděl neuvěří.(22.8.2006)

 • golfista
  *

  Michael Bay ztratil soudnost. Myslet si o divákovi, že mu stačí k filmovému zážitku pouze dobře řemeslně natočený reklamní videoklip natažený na 150 minut dialogama, které rámují "příběh" o ničem, to mě urazilo.... Já akční filmy moc nemiluju, ale Bayův styl ve Skále mi příjemně vyrazil dech. Dokonce Armageddon neodsuzuju jako mnoho jiných a pokles formy v Pearl Harboru jsem považoval za výjimku. Ale že klesne takhle hluboko, to jsem nečekal !... Když jsem se po několikátém "přetečení" únosné míry vkusu podíval na hodinky a zjistil, že to bude trvat ještě hodinu, tak se mi zvednul kufr - fakt ! :) .... Když se podíváte na trailer, uvidíte VŠECHNO podstatné a další dvě hodiny se můžete věnovat něčemu příjemnějšímu.(16.2.2004)

 • POMO
  ***

  Zvrátený, vulgárny, hyper-deštrukčný fetiš pre 'moderné publikum', natočený s retardovaným scenárom na stole a extázou v palici. Je to zábavnejšie a elektrickejšie, ale tiež špinavšie, hektickejšie a zmetenejšie než jednotka. Vrátane akčných scén, ktoré majú hodne ďaleko k elegancii tým z THE ROCK. Najkomickejšiu figúrku si - bohužiaľ na veľmi malom priestore - strihá Pantoliano, škoda je i nevyužitého vysokopotenciálu ruského slizáka Stormarea. Hlavný záporák je OK. Celkovo miestami VEĽMI vtipná a svižná, a miestami úplne hluchá a tupá zábava. Alebo... Bay, utrhnutý z reťazí a zbavený citu pre mieru a najmenšieho pudu ľudskej sebazáchovy. Wusaaa! ***1/2(15.8.2003)

 • kleopatra
  *

  Michael Bay tady přebíhá od akčního filmu ke komedii a já si myslim, že už mu vážně hrabe. Občas se sice zasmějete, ale spíš se přistihnete se zvedlým žaludkem - "vyšetřování" v márnici je vážně velká sranda. Film je plný vyložených nesmyslů ( z pytlíku vypadnou jen 2 tablety extáze a skočí přímo do sklenice) a stupidních blábolů. Co si asi Michael Bay myslí o lidech, pro které takové veledílo ušil přesně na tělo?(15.9.2004)

 • KevSpa
  *****

  Nemůžu dát jiné hodnocení. Michael Bay se vrátil s dokonalým akčním filmem. Jde o velmi zábavnou a zároveň zvrácenou zábavu. Většina vtipů a hlášek skvěle funguje a musím říct, že takhle jsem se u filmu nezasmála už hodně dlouho. Nemusím asi zdůrazňovat, že bayovská akce je úchvatná a monumentální. Pro člověka, který jeho filmy zbožňuje, je tahle podívaná hotová extáze. Takhle mají vypadat buddy movies. Většina akčních filmů nesáhá Bad Boys II ani po kotníky, tohle je totiž opravdový nářez jak se patří i s dost násilnými scénami. Will Smith je opravdu cool, Martin Lawrence celkem zábavný, stejně jako Joe Pantoliano. Jen ten Peter Stormare nedostal moc prostoru, to ale vynahrazuje v roli záporáka vynikající Jordi Molla. Michael Bay naštěstí příliš nenapodobuje jedničku a příběh je vystavěn poněkud odlišně, což je jen a jen dobře. Bad Boy Michael Bay je zpátky se vší parádou.... uaaaaaaaaa:-)(15.8.2003)

 • Cival
  ****

  Bay mě hodně mile překvapil. Poprvé od Skály dokázal svůj nesporný filmařský potenciál přetavit v nadupanou akci. Už jsem si zoufal, že natrvalo zůstane u sraček jako je Armageddon. Rozhodl jsem se mu dát poslední šanci, vždyť Mizerové byli do této chvíle mou nejoblíbenější Bayárnou - díky cool ústřední dvojici a skvělém mixu vtipných hlášek a adrenalinové akce. Dvojka je o mnoho lepší než první díl. Více zbraní, více aut, víc badmotherfuckers, co si zasloužej nakopat prdel, víc krásnejch koček a bohužel i trochu víc minut. To je spolu s bezkrevnými záporáky snad jediná chyba. Bay se vrátil v parádní formě, nepáře se s lidkými komčetinami, ani morálkou. Prostě KUREVSKY DOBREJ NÁŘEZ! Za pět hvězdiček samozřejmě jen ve svém žánru totálního výplachu a při prvním shlédnutí. Napodruhé velmi dobré čtyři.(30.9.2003)

 • kOCOUR
  ****

  Obavy, se kterými jsem k pokračování Mizerů přistupoval, se rozptýlily hned v úvodní přestřelce (která ukázala, že bullet-time se dá ztvárnit s elegantní grácií) a pak už to šlo ráz naráz - tuny hlášek, explozí, kameramanských exhibicí a to v tak rychlém sledu, že člověk nemá čas přemýšlet o ničem kolem. A Michael Bay na to spoléhal možná až moc, protože opět pozapomněl Mizery podložit vyváženějším scénářem. Bráno zpětně, pamatuju si pouze to, že se děj točil kolem drog, ale odpovědi na otázky kdo, jak a proč zastíní vzpomínky na libovolnou akční scénu. Je to ale tak zásadní chyba a bude to uprostřed krásně natočených přestřelek a explozí vůbec vadit někomu jinému než filmovým kritikům? Jen stěží, protože Mizerové jsou přesně tou akční napěchovanou peckou, na kterou širé "adrenaline positive" diváctvo už drahně dlouho čeká, ruku v ruce s Terminátorem prezentující zatraceně líbivé retro ze staré školy. A to se cení. Bay přitvrdil na všech frontách a stvořil dítko vtipné, rychlé, vcelku drsné a hlavně velice hlučné. Zkrátka, je zpátky v plné polní připraven ukázat, že se s ním má v čele akční elity ještě dlouho počítat...(18.8.2003)

 • Lima
  *

  Bay se ideálně strefil do xenofobní nálady Ameriky posledních let. Bad boys II. jsou řízná adrenalinová jízda, ze který se mi dělá šoufl. A co na to Martin Lawrence?......."To neřeš. My dva jsme prostě nabušený drsňácký poldové a vy ostatní jste =CENSORED=, který můžem rozmašlovat na kaši, zdemolovat, co nám přijde pod ruku a na zákony serem. Všichni cizinci jsou póvl, že si děláme prdel z mrtvol v márnici, to je nám u prdele, naše těla to nejsou, že jo, he, he, he. To přejíždění mrtvol z funebráku, dyť je to hlína, negře, ne? A Kubánci? To jsou podlidi, takovej lidskej odpad, ty jejich chatrče bych klidně přešmajcloval i buldozerem, že tam můžou bejt ňáký lidi, na to seru, takovej komoušskej póvl."....."A nemyslíš, Martine, že trocha sebereflexe by neškodilo?"......"Vo čem to =CENSORED= žvaníš? Spoustě lidem se to líbilo, i KevSpa byla nadšená! Když na to nemáš, tak proč čumíš na akční filmy?"......"To se pleteš, Martine. Já akční filmy miluju. Jenom tu vaší hyperdrsňáckou pózu nemusím a ty mně sereš obzvlášť, řekl bych, že ses minul povoláním."......"FUCK YOU, MAN!!!!"......"Jo a ještě něco. Při akčňáku mám potřebu se aspoň trochu sžít s hlavní postavou. To u vás dvou nehrozí. Naopak bych vám přál, aby vám někdo nakopal prdel. A nadsamcovi Bayovi obzvlášť."......."=CENSORED=. =CENSORED="..."A tak už se nezlob, Martine."......(17.2.2004)

 • Tetsuo
  **

  Bay nezná míru. To, že je film brutální mi nevadí (naopak), vadí mi, že není ani za mák vtipný. A tak odporná a přitom líbivě zamaskovaná konzumní kapitalistická ideologie se jen tak nevidí. Finále na Kubě jenom dokládá naprostou ztrátu soudnosti a elementárního citu pro společenské souvislosti. Jako že nedělají politiku, a přitom ji dělají. Bayovi by měl někdo prostřelit prdel, případně ho rozšmelcovat autem.(30.9.2003)

 • Gemini
  ***

  Nechce se mi opakovat tu frázi o efektní klipovité akcičce a typických Bayovských vychytávkách, ale ono to bez toho asi nepůjde:) Hledat v tomhle filmu nějaké morální poselství nebo ho naopak obviňovat z propagace tanečních drog je přinejmenším zcestné. Názorná ukázka toho, že po bad tripu z extošky zkolabujete a zadusíte se vlastními zvratky někde v postranní uličce mi přijde asi stejně propagační jako zručně napůl horrorově natočená antireklama na Tiscali;) Jinak humor ve filmu přitvrdil a typicky bayovské prvky získaly ještě další dimenzi...jenže tentokrát už to rejža dohnal do krajnosti, už úvodní parafráze na bullet-time vyznívá skoro trapně... Jako minule perfektní Joe Pantoliano spolu s hlavními představiteli spáchal scénku u které jsem se nasmál nejvíc z celého filmu (Buddha je cool;)), úhlavní záporák je slizký až až, ale chybí mu charisma Tchékyho Karya. No nevadí, to se přerazí extrémně explozivním finále, do kterého zahrá Trevor Rabin a když se zrovna nic moc neděje, sjedem si něco málo ze zrovna nejvíc cool oblasti hip hipové scény... Určitě si všímáte, že slovo "cool" se mi tu objevuje dost často:) A o tom přesně Bad Boys 2 jsou - obrovská barevná (bez rasového podtextu, samozřejmě;)) našlapaná jízda, která ale už nemá to kouzlo osobnosti jaké měl originál.(26.4.2004)

 • Tosim
  **

  Orgie mám rád (ty filmové obzvlášť), ale na tomhle se Legas opravdu neshodnem. A radši se o tom ani nebudem bavit ;-) Nevadí mi souložící krysy ani podobné jiné vtípky, nevadí mi brutalita, pokud je jaksi "na úrovni." Problém je, že ten film byl nudnej. Desítky aut padaj na silnici, oba černoši se zubí, seš jim síly stačí...a co jako? Je prostě fakt, že ony pověstné "hlášky" opravdu nedělají film. Potěšil pouze Joe Pantoliano... Tohle přece Bay nemohl myslet vážně, proboha!(26.4.2004)

 • Matty
  ***

  Nabušenější, ukecanější a uřvanější než jednička. Zároveň na podobný film hrozně dlouhé a vrcholící prvotřídně dementní „jízdou“. 70% Zajímavé komentáře: Lateef, Legas, Turiec, Triple H, Sir Ludvig(11.1.2006)

 • Djkoma
  ****

  Slyšet Willa Smithe a Martina Lawrence v originále je zážitek, ke kterému když se přidá dokonalý šílenec Michael Bay a vytáhne úžasné akční scény nelze netleskat. Škoda, poslední půlhodinky kdy film působí lehce nastavovaně a může být pro někoho už příliš dlouhá jízda.(3.6.2004)

 • T2
  **

  Rozpočet $130miliónovTržby USA $138,608,444Tržby Celosvetovo $273,339,556/45%/(18.5.2005)

 • Marigold
  **

  Nejsem rasista, ale skutečně mi leze na nervy hollywoodský nigga-macho archetyp. A když se spojí dva dohromady, opatří se arzenálem debilních hlášek, značkových hadrů a zapošijí chatrným příběhem o drogových dealerech... no, co asi vznikne? Neuvěřitelně prostoduchý film se skvělými akčními sekvencemi. Vyhovovalo by mi zúžení filmu právě na ně, vystříhání zbytečných meziher a "humorných" projevů Willa Smithe i Martina Lawrence. Dvě hvězdičky za tradičně zmáknutou režii Michaela Baye, plnokrevný střih a pestrou kameru. Což bohužel neznačí, že se na druhé Mizery dá dívat s mozkem v režimu on-line.(5.11.2005)

 • Renton
  *****

  Scénář: Ron Shelton, Jerry Stahl .. Nemůžu jinak a ani nechci! Opravdu jsem se v kině skvěle bavil, i když své mouchy to má. Michael Bay je pro mne vždy JEN akční zábava a mozek u jeho filmů pravidelně vypínám. A tentokrát je to navíc dost zvrácená zábava. 95% fuck off, fuck me, fuck you! Jen tak dál maestro!!(28.2.2005)

 • imf
  ****

  Michael je zpátky a pořád je ve formě, stejně jako Smith a Lawrence. K čertu s tím, co jen vzdáleně připomíná scénář... zabalit poetiku buddy-movies z 80s do moderního hávu videoklipových orgií a natáhnout to přes dvě hodinky, to je výkon, který může Bayovi dnešní hollywoodská akční smetánka jen a jen závidět... škoda, že takových režiséru není víc.(26.12.2003)

 • DaViD´82
  ****

  Michael Bay dostal rozpočet, se kterým se mohl zcela utrhnout ze řetězu, přepálit stopáž a natočit film, který chce být v každé vteřině nejvíc cool jak to jen jde. A světe div se, ono se mu to většinu stopáže daří na výbornou (na rozdíl od jeho následujících počinů). Jednička je sice se svou komornější akcí a neinfantilnínm nezáchodovým humorem o jednu kvalitativní třídu výše, ale i tak jsou Bad Boys II nejlepším akčním snímkem posledních let; nejen díky remaku Chanova majstrštyku během průjezdu skrz slum.(14.7.2007)

 • Superpero
  ****

  Spolu s jedničkou nejlepší filmy Michaela Baye.(30.1.2005)

 • mandes
  *****

  rozpocet $130 million celosvetovo $273,339,556.(1.4.2006)

 • TheMaker
  ****

  Prostě skvělá zábava. Bay umí ! Nic pro INTOUŠE ! ( promiň golfisto )(23.11.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace