Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

Tranda

Příběh: 7/10; Humor: 9/10; Akce: 10/10; Napětí: 6/10; Hudba: 8/10; Vizuál: 9/10; Atmosféra: 9/10; Zábavnost: 9/10; Herci: 8/10. 8/10 ()

RPGman

Pokračování, které se povedlo víc jak jednička je akčnější, větší, sprostější a lepší. Nevim kdo za to může, ale ta kamera je prostě geniání. ()

Catch1707

Dvaapuhodinovy nonstop videoklip Michaela Baya. Poctiva hard-core akcnarna, ktera se objevi na platne jen jednou za par let. Bay presedlal zpatky na Zemi a do pritomnosti (po Armageddonu a Pearl Harboru, hoci ani to nebyli pro me spatne filmy, spis naopak). Will Smith a Martin Lawrence jsou jedno z nejlepsich buddy duos na platne a akce je ve filmu skutecne pozehnane. Ano, mozna az moc, ale me pobavila prave ta premira - 24 aut a 1 clun :)) ()

Vlnky

Tak o tomto filmu si myslím,ze je opravdu dobře ztvárněný a má dobrý děj.Jedno je,ale velká nevýhoda a to,ze jsou tam některé scény opravdu přehnané,ale i přesto si myslím,ze je to skvělý film a stojí za shlédnutí. ()

jirik

Už dlouho se mi nepodařilo u filmu usnout, až teď...to asi mluví za všechno (myšleno podřimovat, jinak bych to samozřejmě nekomentoval - i když jednou jsem fakt spal) . Zajímalo by mě, kde páni filmaři sehnali tak blbého scénáristu. Akce je sice občas ucházející, ale po americku ultramegagiga přemrštěná. A že kvůli jedné černošce bude Velký Bratr pořádat záchranou misi na Kubu a zrovna všichni kámoši Mizerů mají zase kámoše ve všech organizacích možných i nemožných ... to už je fakt moc. Tu hvězdičku jsem dal za celkem komický výstup Martina Lawrence po nechtěném spolknutí 2 tablet extáze, i když blbost, ale v rámci filmu extra třída. PS: taky se vám zdálo, že se tam až moc kecá??? Jo, a délka jak u antické tragédie, i když tragédie to fakt je :-) ()

Dinoo

Pre mňa veľmi príjemný film s dávkou napätia ktoré sa patrične hodilo k Bad Boys 2 :) Michael Bay je vo veľkolepej forme. Bad Boys je presne obraz akčných filmov ktorých by sa malo točiť viac a viac a viac pod záštitom Michaela Baya. Will Smith ako jeden z mojich najobľubenejších hercov dostáva svojou jazdou na krásnom Ferrari ludí do varu a Martin Lawrence svojim humorom taktiež. Nezabudnuteľná scéna keď Will Smith na začiatku filmu v prvej prestrelke prestrelil prdel Martinovi Lawrencovi :) No krásna podíííívanáá. ()

Honza_22

Se Skálou nejlepší Bayův film, který se ale nemusí líbit každýmu. Spousta (krvavé) akce a (sprostých) hlášek. Honička na dálnici a přestřelka, kdy kamera krouží kolem hlavních hrdinů a prolítává zdí dírama po kulkách, bere dech. Pravda, scénář "trochu" pokulhává, ale stejně neni čas nad ním přemýšlet. Rozhodně akčnější než jednička. ()

rytířZAKO

Jak jsem tak prolítl komentáře - buď mizerové po 8 letech sklízejí úspěch nebo vyvolávají zvracení...Pro začátek srovnám dvojku s jedničkou - zatímco jednička je docela průměrná (i když tedy viděl jsem ji až po dvojce a ve své doě by byla asi nadprůměrná...), dvojka je našlápnutá a hlavně narozdíl od jedničky člověku utkví v hlavě aspoň určité fragmenty z filmu - kultovní huuusaaa (nebo wuuusaaa???pomo to tady má s w na začátku, já tedy žiju v domnění, že je to na začátku s h...), zpomalená kulka letící zadnicí Lawrence, scána v prodejně elekroniky, atd...Dvojka je tedy lepší a trošku podrobněji ji rozeberu - vyzdvihl bych hlavně kameru, která je bombastická. Děj je naopak slabý. Akce je super, leč někdy lehce nepřehledná. Vytkl bych přílišnou délku a ta scéna z pitevny...No mohli si ji odpustit, ale mně zas tak nevadila...Každopádně podle mě je 69% málo...Ano, je to namachrovaný flm, se samou krví, výbuchy, atd, ale na odreagování a pobavení podle mě ideálni... ()

Foglis

Líbila se mi jednička a dvojka se mi líbí ještě víc.....a jestli.....si Michael Bay myslí !!!..... "o divákovi, že mu stačí k filmovému zážitku pouze dobře řemeslně natočený reklamní videoklip natažený na 150 minut dialogama, které rámují "příběh" o ničem ?! ......tak mě jo :-) Oddychová akčně-komediální podívaná. ()

Kňour

Naprosto pitomý příběh, kterým jsem se časem přestal zaobírat, stejně tak jako šablonovité postavy a další tuny klišé včetně pitomého závěru v minovém poli jsou kompenzovány povedenou vizuální stránkou a úsměvnou ústřední dvojicí. Nemůžeme od tohohle filmu čekat žádné zázraky, ale jako pobavení na volnou noc to rozhodně stačilo. Navíc musím vyzdvihnout výbornou kameru ve scéně s honičkou na dálnici a v přestřelce se smažkami v baráku.... ()

Maverick*

Jeden z nejslabších Bayových filmů..., když já ale mám ty dva kluky policajtský rád, se zapřením ty tři * dám. Za každýho toho hádajícího se poldu po jedný a jednu z nostalgie. Sorry Michaele ()

majklfly

"Do háje! Toho hajzla rovnou odstřelím. Sakra. Moje světlo. Debil. Střílej! Střílej! Střílej!" "Podělaní Haitani v podělaným kamrlýku s podělanejma zbraněma. Ty kreténe! zabil si mi bráchu!" Tak tehle jsem si užil. Opravdu akční komedie, jak se sluší a patří. Martin Lawrence a Will Smith spolu vytvořili opravdu praštěnou dvojku "zlých chlapců". Přestože tam byla spousta už milionkrát použitých kamerových záběrů, nepřestávalo mě to bavit. A ten jejich taneček. Vyhrávají s tím všechny Miamský soutěže :). ()

PedroRosa

Bay v klesajúcej forme, Smith a Lawrence v presne nalinajkovaných medziacha a nevyužity Stormare...dobra hudba, nadupaná akcia, ale z akého filmu sa tam dostal výlet na Kubu, plný slnka a amerických vlajok....a domcek s napisom Pepsi na záver....zlatá dobrá Skala... ()

qwxyz

Slušná akční odrhovačka se spoustou dobrých hlášek. Chyby by se samozřejmě našly jako u jiných filmů, ale svůj žánr to splňuje docela dobře. Jen ta pojatost akcí být nutně všechno "velké" včetně závěru+některé až hnusné kousky šlo také vynechat-fuj...70% I tak, společně ještě s jednim, nejlepší Bayův film... ()

restahonza

je to vtipné, je to rychlé, je tam hodně výbuchů je to Bay:) sice je pravda že průjezd kubánskými slumy byl an můj vkus trochu moc, ale skvěle jsem se bavil a stále doufám že bude i trojka:) ()

marocco

To čo som čakal som aj dostal. Parádna akcia, kopa rozbitých áut a dvojica oblúbených miamských policajtov. Michael Bay ma rozhodne nesklamal. ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí